CREST 3d White Professional Effects Diş Beyazlatma Bantları (20 Bant) Crest 3D Whitestrips - 10/20

397,25 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

CREST 3d White Professional Effects Diş Beyazlatma Bantları (20 Bant)

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • HAKKINDA Tedavi süresince her gün 30 dakikalık kullanım ile tedavi sonunda bembeyaz ve lekesiz dişlere sahip olun. Güzelliğinizle gülüşlerinizi mükemmel boyutlara taşıyın. Crest 3D Whitestrips Professional Effects Diş Beyazlatma Bantları
  • diş hekimlerinin diş beyazlatma tedavilerinde kullandığı diş minesi için güvenli bileşenlerden daha etkin olacak şekilde formüle edilmiştir. Emsali 500 $ değerinde olan professional diş beyazlatma tedavisinde ki beyazlıktan daha fazlasını sunar. Üstün beyazlatma gücüne sahip bu bantlar sayesinde istediğiniz yerde rahatça kullanabilmek, diş beyazlatma deneyimini yaşamak ve benzersiz gülüşlere sahip olmak için özel olarak tasarlanmıştır. - Bu bantlar
  • diş hekimlerinin kullandığından daha etkili ve daha güvenli emaye beyazlatma maddesini kullanmaktadır. - Advanced Seal teknolojisi ile bantlar dişlerinizden kaymaz ve üstün tutuş gücüne sahiptir. - Bantlar dişlerinizde takılı iken yürüyebilir, konuşabilir, çalışabilir ve hatta su bile içebilirsiniz. - Bantları dişlerinize yapıştırdıktan sonrasında, bantlar dişlerinizin şeklini rahatça alır ve kolay şekilde dişlerinizden çıkar. AÇIKLAMA ORJİNAL ÜRÜN / RESMİ İTHALAT / STOKTAN SATIŞ (20 Bant / 10 Paket) Tam tedavi sonunda 2 yıl kalıcı beyaz dişlere sahip olun. Bantların kullanımı basit, ağrısız, zararsızdır ve mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. KULLANIM TALİMATI Her gün 1 kez olmak üzere 30 dakika boyunca bantları dişlerinize uygulayınız. (Tam ve kalıcı sonuç elde etmek için 1 kutu kullanım önerilmektedir.) [1] BANTLARI PAKETDEN ÇIKARINIZ Paketi açınız ve kuru eller ile bandı paketinden çıkarınız. Daha kolay uygulama için önce alt dişlerinize bandı yapıştırınız ve hemen sonrasında üst dişler için uygulamaya geçiniz. [2] BANTLARI UYGULAMAYA BAŞLAYINIZ Bir ayna yardımı ile bandın jel olan yüzeyini dişlerinize yapıştırınız. Bantları diş eti çizginize hizalayın ve iyi bir temas için nazikçe bastırın. (Bantların diş etinize yapışmamasına özen gösterin.) Bandı dişinize sabitlemek için bandın geri kalan kısmını dişlerinizin arka kısmına doğru kıvırınız. (Bu şekilde kullanım sonucunda dişlerinizin arka yüzünde ki lekeler de giderilecektir.) [3] SÜRENİN SONUNDA BANTLARI ÇIKARINIZ 30 dakikalık kullanım sonunda bantları nazikçe dişlerinizden çıkarınız. (30 dakikalık kullanımı bant sayınıza göre her gün aralıksız tekrar ediniz.) En iyi sonuca ulaşmak için bantları uygulamaya başlamadan öncesinde dişlerinizi fırçalamayınız, kullanımı gerçekleştirdikten ortalama 1 saat sonrasında dişlerinizi hafifçe fırçalayınız.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Çeşit Beyazlatma Seti
Şikayet Et