"

CVS

" araması için 184 sonuç listeleniyor

CVS

Dinç Elektronik tarafından, %100 yerli bir marka ortaya çıkarmak amacıyla 2002 yılında kurulan CVS, günden güne büyüyor. CVS, Dinç Elekronik'in 1986 yılından beri var olan tecrübesiyle bugün 400'den fazla ürünü müşterilerine sunuyor. Küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, ev ürünlerinden zücaciye ürünlerine geniş bir yelpazeye sahip olan CVS, Türkiye'nin her köşesine yayılmış bir servis ağıyla müşterilerine hizmet veriyor. 15'in üzerinde ülkeye ihracat yapan firma, Gebze'de inşa edilen yeni tesisinde üretime devam ediyor. CVS "Her Eve Lazım" sloganıyla da iddiasını gösteriyor.

Herkese Hitap Eden Teknoloji

Hem erkeklere hem kadınlara hitap eden ürün gamında kullanıcılara en yeni teknoloji ürünler sunuluyor. CVS, 30'dan fazla tıraş makinesi modeliyle kişisel bakımına önem veren erkekleri mutlu ediyor. Tıraş makineleri, cildi önemseyen teknolojisiyle yüzlere zarar vermeden bakım olanağı sağlıyor ve ergonomik tasarımları sayesinde seyahatlerde de erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Gelişmiş teknolojisiyle kusursuz bir sakal tıraşı sunuyor. CVS traş makinesi çeşitleri, uzun şarj süreleriyle de kullanıcıya esneklik kazandırıyor. Farklı yüz tiplerine uygun tıraş makineleri her kullanıcıya hitap ediyor.

CVS traş makinesi konusunda erkekleri memnun ederken saç düzleştirici modelleriyle de kadınların ilgisini çekiyor. Onlarca çeşit saç düzleştirici ve şekillendiriciyi ürünleri arasında bulunduran firma, her evde bulunması gereken ürünleri bir araya getiriyor. CVS saç düzleştirici modelleri genç kızlar arasında beğeniyle karşılanıyor. Profesyonel tasarımlara sahip saç şekillendirici çeşitleri, kısa süre içinde kullanıma hazır hale geliyor ve zamandan tasarruf etmeye de yardımcı oluyor. Saç şekillendiriciler, saçlara zarar vermeyen yapılarıyla da tavsiye ediliyor.

Basküllerde Şıklık ve Kalite Bir Arada

CVS'nin kişisel bakım ürünlerindeki iddiası basküllerde de devam ediyor. CVS baskül çeşitleri her eve uygun modellerde kullanıcılara sunuluyor. CVS tartı üretirken tasarıma verdiği önemi ortaya koyduğu ürünlerle gösteriyor. Her banyoda şık duran basküller misafirlerin gözdesi oluyor. Dizaynıyla ilgi çeken tartılar, dayanıklı malzemesiyle de beğeni topluyor. Ağır yük uyarısı, hatasız ölçüm sensörü gibi çeşitli teknolojilere sahip olan CVS baskülleri evlerde bir ihtiyacı karşılıyor.

Yaz Aylarına Serinlik Katan CVS Vantilatör

Yaz aylarının en çok aranan ürünü vantilatör de en kaliteli modelleriyle CVS'nin ürün gamında yer alıyor. CVS vantilatör, yüksek motor gücü ve geniş salınım açısıyla evlerde ya da ofislerde kendine yer buluyor. CVS'nin iddialı ürünleri arasında yer alan vantilatörler, bulunduğu yerde küçük bir fırtına esintisi yaratıyor. Yaz sıcaklarının ilacı olan vantilatör, performansıyla 7'den 70'e herkesi mutlu eden bir ürün olarak görülüyor. Yüksek performans, düşük enerji tüketimi vantilatör kullanıcılarının en önemsediği noktalar oluyor. Güvenlik de kullanıcılar tarafından çok önemsenirken CVS vantilatör yüksek güvenlik performanslarıyla da öne çıkıyor. CVS, şık dizaynlardan da vazgeçmeyerek kaliteli tasarımlar yaratıyor.

Mutfakta da En Yenilikçi Tasarımlar

CVS şıklığından ve kalitesinden mutfakta da ödün vermiyor. Mutfakta ihtiyacınız olan her çeşit küçük ev aleti firma tarafından müşterilerin beğenisine sunuluyor. Birbirinden şık CVS tost makineleri, katı meyve sıkacakları, el mikserleri ve doğrayıcılar, hanımların mutfaktaki yardımcıları oluyor. Mutfakta da şıklığı önemseyen CVS markası, kalitesinden burada da ödün vermiyor. Isınmaya karşı önlem alan fonksiyonlara sahip küçük ev aletleri, güvenliği de asla elden bırakmıyor. Onlarca çeşit küçük ev aletinin tamamında yüksek nitelikli malzemeler kullanıyor.

CVS'nin kaliteli malzemesinden ve şık tasarımından vazgeçmek istemeyenler şimdi Trendyol'da buluşuyor. Trendyol CVS markasını en uygun fiyatlarla internet kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kampanyalı fiyatlarla CVS markalı ürünlere sahip olmak, Trendyol sayesinde daha kolay.

Yukarı Çık