"

Dambıllar ve Ağırlık Plakaları

" araması için 3037 sonuç listeleniyor
AVESSA 2 Kg Dambıl Set 2 Adet
AVESSA2 Kg Dambıl Set 2 Adet
(2435)
29,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Dambıllar Ağırlık Plakaları

Dambıl & Ağırlık Plakaları

Dambıl ve Ağırlık Plakaları

Sağlığına dikkat eden ve vücut yapısına önem gösteren pek çok kullanıcı için güzel ve dikkat çekici görünmek zaman zaman oldukça önemli olabiliyor. Düz ve kaslı vücut yapısına sahip olmak isteyen birçok kullanıcıya sunulan dambıl ve ağırlık plakaları, sağlıklı ve sert vücutlara kavuşmanız için sizlere sunulan ideal spor aletleri arasında gösteriliyor. Kaliteli malzemeleri ile dayanıklı yapılarda üretilen dambıllar ve ağrılık plakaları, ömürlük yapıdaki sağlam yapıları ile sizlere istediğiniz her an spor desteği sağlıyor. Farklı boyutlara sahip tarzları ile farklı şekillerde kullanım sağlayan ağırlık ürünleri, çeşitli vücut yapılarını daha iyi geliştirmenize olanak tanıyan özelliklerle zenginleştirilip karşınıza çıkarılıyor. Üst bedenden alta olmak üzere anatomik yapının tüm düzenini çalıştıracak egzersizleri geliştirilmiş dambıl ve ağırlık plakası ürünleriyle yapabilmeniz rahatlıkla sağlanıyor. Kas yapısının düşmemesini isteyen kullanıcılardan forma girmek isteyen birçok kullanıcıya olmak üzere pek çok kişi tarafından fazlaca alınmak istenen dambıl ve ağırlık ağırlık plakası modelleri, çok sayıda sporcu tarafından tercih edilmeleri ile öne çıkıyor. Pek çok çeşit spor salonunda fazlaca tercih sebebi olan ağırlık plakaları ve de dambıl çeşitleri, forma girip kilo vermek isteyen birçok spor salonu abonesi tarafından ilgiyle kullanılıyor. Kaliteli malzemelerden oluşturulan ağırlık plakası ürünleri ve dambıllar, uzun süreler sizlere kullanım sağlayarak senelerce bükülme ya da kırılma yaşamadan işlevselliklerini yerine getiriyor. Demir malzeme kullanılarak üretilen dambıl ve ağırlık plaka malzemeleri, dayanıklı yapısını uzunca süre koruduğu için aşınma yaratmıyor. Rahat tutulabilir yapıları ile çeşitli hareket ve pozisyonlarda kullanılabilen dambıl malzemeleri, evlerinden veya diledikleri alanlardan dışarı çıkmak istemeyen birçok kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılırken; çeşitli renk alternatifleriyle de favori renkli spor aletleri olarak da satın alınabiliyor. Çeşitli ağırlıklarda bulunan ağırlık ürünleri, ihtiyaca göre alınıp anında kullanılabiliyor. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye olmak üzere pek çok ağırlık plakası ürünü, kullanıcılarının tercihine göre çeşitli setler halinde karşınıza çıkarılıyor. Çeşitli günlük egzersizlerde kullanılabilmek için de son derece uygun olan dambıl çeşitleri, birçok sporsever tarafında günlük hayatta fazlaca kullanılıyor.

Dambıl ve Ağırlık Plakaları Vücut Gelişimine Maksimum Performans Sunuyor

Tek elle ya da iki elinizle beraber kullanabileceğiniz dambıl modellerinden farklı barlara takılan ağırlık plakalarına olmak üzere birçok model kullanıcılarına sunuluyor. Kolları, omuzları, bel ve sırtı geliştirmek için kullanıcılarına önemli destekler sunan ağırlık plakaları, birçok kullanıcının evine aldığı ya da spor salonlarında fazlaca kullandığı spor ürünleri arasında yer alıyor. Başlangıçta en alt ağırlık gruplarında başlanılması uzmanlarca önerilen ağırlık plakası modelleri, pek çok farklı ağırlık alternatifi ile ileri düzey vücut yapma amacında olan sayısız kullanıcıya faydalı ve verimli ürün özellikleri gösteriyor. Kış aylarında başlayarak yaz aylarına doğru fazlaca kullanılan dambıl ağırlık plakası ürünleri, daha şekilli ve sert vücut hattına sahip olmanıza olanak veriyor. Erkek ya da kadın başta olmak üzere her türlü kullanıcı tarafından kullanılan renkli dambıl çeşitleri, formuna dikkat eden kullanıcıların ilgisini üzerinde topluyor. Kilo vermek ve kalori yakmak isteyen kullanıcılara fazlası ile önerilen ağırlık kaldırma çalışmaları, fazladan aldığınız kiloların kolayca verilmesine yardım ediyor. Dambıl çalışması ile sporun vücudunuza verdiği rahatlık ve hafiflik ile güne daha iyi devam etmeniz ve vücudunuzun enerji noktalarını daha fazla harekete geçirebilmeniz mümkün oluyor. Kendinize en uygun spor ürününü seçmeniz ve olası sakatlanmaların riskini düşürebilmeniz için spor hocalarından ve uzmanlardan destek alıp temel başlangıç düzeyleri ile yola devam etmek sağlığınız ve alacağınız ürünleri daha verimli kullanabilmeniz için son derece önemli oluyor. Ağırlık barlarının iki ucuna eşit şekilde plakaları ekleyerek dengeli ağırlık çalışmaları yapabilmeniz mümkün olurken; hazır haldeki dambıl modelleriyle de önceden çalışmayı düşündüğünüz egzersiz programı ile hazırlık sürecine gerek duymadan çalışabilmeniz sağlanıyor. Tekli olarak satıldığı gibi 2’li ya da 3’lü olarak da karşınıza çıkarılan dambıl set modelleri, farklı ağırlıklarla set yapısı oluşturup sizlere sunuluyor. İki elle farklı hareketleri doğru şekilde yapabilmenizi sağlayan çiftli set şeklinde satılan modellerle çeşitli hareketleri ayakta ya da oturarak yapabilmeniz mümkün oluyor. Her türlü kas oranına sahip kullanıcılar için farklı model ve ağırlıklarda modeller de rahatlıkla bulunabiliyor. Ellerden kaymayan ve kolay kolay aşınmayan eğlenceli ve renkli dambıl modellerinin yanı sıra daha koyu renkli ve profesyonel bir görünüme sahip ürünler de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Dambıl ve Ağırlık Plakaları Farklı Alternatifleriyle Sporculara Sunuluyor

Kullanıcıların günlük sporlarını yapmak için ya da kaslı vücutlara sahip olabilmek için tercih ettiği kaliteli dambıl ağırlık ürünleri ve plakaları, birçok farklı ağırlık yapısı ve şekliyle kullanıcılarında albeni oluşturuyor. Alınmak istenen modelin ağırlığına göre büyük ya da küçük yapıda bulunan ürünler, yaşam kalitenizi arttıran spor aletleri arasında yer almaları ile dikkatleri çekiyor. Fazla kilolarından yana şikâyeti olan kullanıcıların önüne sunulan dambıl spor aletleri arasındaki 1 kilogramlık modeller, fuşya ve turkuaz rengindeki görüntüler ile dikkat çekerken; el anatomisine uygun yapılan yumuşak yapısı ile memnuniyet sağlıyor. 5 ya da 3 kg dambıl çeşitleriyle de karşınıza gelen modeller, hafiflikten yana olmayıp kendine daha fazla güvenen kullanıcıların el ve kol yapılarına uygun tarzlarda sunuluyor. Çeşitli kazalar sonrası yaşanan kol incinmesi ve kırılmalarına destek tedavi yöntemleri olarak da uygulanan dambıl ile çalışma yöntemleri, uzmanlar tarafından tedavisi yapılan hastalara belirli aşamalardan sonra fazlaca öneriliyor. 2 adet 5 kg dambıl yapısında bulunan set şeklindeki ürünlerle kollarınızı aynı anda hareket ettirip çeşitli egzersizleri yapabilmenize olanak tanıyan spor aletleri, evlerinizde günlük ya da haftalık olarak da çalışabilmenize uygun şekillerde önünüze getiriliyor. İçerisinde çeşitli parçaların bulunduğu ağırlık seti ürünleri, birçok kullanıcıya farklı ağırlıklarda çalışma şansı sunarken; günlük yakılması gereken kalorilerin kesin olarak atılmasına yardımcı olmaları ile dikkat çekiyor. Sarı renklerden oluşabilen 1.25 kg ağırlık plakası, Vinyl materyalden üretilen yapısı ve dikkat çekici tasarım stili ile birçok haltercinin fazlaca satın alıp tamamlamak istediği modeller arasında bulunuyor. Ayrı ayrı plakaları beraber kullanarak güçlü kondisyona ve aradığı kas yapısına bir an önce ulaşmak isteyen birçok kullanıcı, daha verimli spor ürünü deneyimi yaşıyor. Ergonomik yapıları ile kolaylıkla kavramanızı sağlayan ağrılık plakaları ve rengârenk alternatifleri bulunan dambıllar, paslanmaz madde yapısı ile sizlere memnuniyet sunup sağlıklı ürün özellikleri gösteriyor. Kol, bilek, omuz, kanat ve göğüs olmak üzere birçok vücut bölgesini çalıştırmanızı sağlayan modeller, daha sıhhatli ve görülmek istenen beden yapısını kullanıcılarına sağlıyor. Dambıl spor malzemelerini ve ağırlık plakası ürünlerini alıp farklı stillerde beraber kullanmanız sizlere spor yaparken daha yüksek performanslar yaşatıp, amacınıza daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Uzun seneler kullanılma olanağı sunan kaliteli ve dayanıklı ürünler, erkek ya da kadın kullanıcıların vazgeçilmez ağırlık kaldırma ürünleri arasında bulunarak daha fit ve sağlıklı bedenlere kavuşmalarına olana veriyor.

Dambıl ve Ağırlık Plakaları Set Yapıları ile Memnun Bırakıyor

1, 2 ya da 3 kilogram hafif ağırlıklara sahip olabildiği gibi 5, 6 ya da 10 kilogramlık ağırlıklarıyla da sizlere ağırlık alternatifi sunan dambıl çeşitleri, birçok sporsevere aradığı stilde egzersiz ve antrenman yapma şansı veriyor. Çeşitli spor salonlarında ısınma hareketleri yapmayı sağlayan hafif yapılı dambıllar, farklı ağırlıklara geçmeden önce sizlerin ısınmasını ve sakatlık yaşamamasını sağlıyor. 2 adet 5 kiloluk set şeklinde karşınıza çıkan dambıl 10 kg modelleri, evsel kullanım sağlamak isteyip günlük antrenmanlarına devam eden pek çok kullanıcının fazlaca talep ettiği spor ürünleri arasına giriyor. Evlerden spor salonlarına uzanan dambıl egzersiz ve antrenman ürünleri, yüksek performanslı yapısı ile daha sıkı spor aktiviteleri yapabilmenizi sağlıyor. İkili ve üçlü setleri ile son derece avantajlı şekillerde kullanıcıları ile buluşan orijinal dambıl ürünleri, kaliteli malzemeler ile üretilip dikkat çekici tasarımları ve dayanıklılıkları ile adından söz ettiriyor. Futbol, basketbol ve dövüş sporları ile uğraşan birçok sporcu tarafından fazlaca kullanılan ağırlık plakaları; farklı profesyonel sporcular tarafından maç öncesi çalışmalarda da kullanılıyor. Düzenli olarak kullanıldığında başarı grafiğini yükselten ağırlık plakaları içerisinde 2.5, 5, 7.5 ve 10 kilogram parçaların bulunduğu plaka malzemeleri ile sizlere set halinde sunuluyor. Alınmak istenen toplam ağırlığa göre farklı setler olarak karşınıza çıkarılan ağırlık plakası setleri, çeşitli bar çubukları ile rahatlıkla uyumluluk gösterebilmeleri ile öne çıkıyor. Ağırlık sehpaları ile sunulan özel modellerle de dikkat çeken ağırlık plakası setleri ve barlar, ortopedik ve konforlu yapısı ile daha yüksek performansları sizlere vadediyor. 20 kg ağırlık plakası yapısına sahip olan ürünler, ileri seviye vücut çalışan sporcular için sunulup birçok beklentiyi boşa çıkmamasını sağlayan faydalı ürünler olarak çıkıyor. Düz çizgi yapısındaki olimpik ya da zikzaklı yapıya sahip olan Z barlara uyum sağlayabilecek ağırlık plakaları sizlere sunuluyor. Setler içerisinde kullanıcılarına sunulan plakalar; set içerisindeki tüm parçalarla uyumluluk gösterip, istenildiğinde beraber kullanılabilmeleri ile yüksek performanslar sunuyor. 2.5, 5 gibi hafif ya da 20 ve 10 kg ağırlık plakası gibi daha güçlendirilmiş gövde yapısında bulunan ağırlık plakaları, yuvarlak yapıları ile tam takım vurgusu görüntüsüne girip daha dengeli kaldırılabilmeyi sağlıyor. Kısa yapıdaki dambıl barları, set avantajını daha ufak boyutlarda sağlayan model yapısı ile öne çıkararak birçok sporcu bileğinde kas kütlesi oluşturan tarzlarda sizlere sunuluyor. Sağlıklı ve yüksek performanslı ağırlık sporunu daha iyi yapıp zamandan yana kayıp yaşamamanız için çeşitli spor hocalarından yardım almak başlangıç için önerilen en önemli durumlar arasına giriyor.

Dambıl ve Ağırlık Plakası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Döküm, plastik ve Vinyl materyallerden üretilen dambıl ve ağırlık plakaları, çeşitli kaplamalar ile ellerinize en iyi uyumu sağlamak için sunuluyor. PVC, Neopren ve kauçuk kaplamalar ile kullanıcılarıyla buluşan dambıl modelleri, ergonomik yapısı ile memnun bırakıyor. 0.5 ila 1 kg ağırlığındaki hafif dambıllar kadın kullanıcıların dikkatini çekip fazlaca talep edilmesini sağlarken; 10 kg ila 20 kg arasındaki ağırlık plakaları da çeşitli kullanıcıların farklı antrenman becerilerini geliştirmeye yönelik olarak sunuluyor. İçerisinde 2 adet 5 kg ve 4 adet 2.5 kg plaka bulunan 20 kilogram ağırlıklara sahip setli modeller de evlerinizde daha iyi ağırlık kaldırabilmeniz için sizlerin karşısına özveriyle çıkarılıyor. Siyah ve mavi gövdeden ve siyah tutamaçlardan oluşturulan 20 kilogram ağırlığa sahip çaydanlık tipi dambıl modeli; kardiyo ve diğer güç egzersizlerinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlıyor. Aynı anda çeşitli kasların çalışmasını sağlayacak olan 20 kg dambıl seti; kullanıcılarına çeşitli ağırlık kaldırma tarzları sağlayıp beden gelişimlerine katkı sunuyor. Genellikle siyah renk yapısıyla karşınıza çıkabilen ağırlık plakası ve dambıllar; kahverengi, gri, fuşya, lacivert, turkuaz, yeşil, sarı, turuncu ve mavi gibi renklerle de dikkatleri çekiyor. Denge ve gücü aynı anda sağlayan modeller, omurgasını dikleştirmeyi ve daha gösterişli beden yapısına kavuşmayı isteyen birçok kullanıcısına yardımcı oluyor. Vücudunuzda çalıştırmayı istediğiniz bölge için hangi pozisyonun daha iyi olduğuna karar verip, hafif ağırlığa sahip modellerle başlangıç yapabilmeniz sağlığınızı arttırıp yaşam sürenizi daha fazla katkı sağlıyor. Krom kaplı tutma yerine ve kauçuk kaplı ağırlık noktalarına sahip olan 2.5 kilogramlık olimpik tarzlı dambıl modeli, siyah yapısı ile dikkat çekip, birçok spor salonunda karşınıza gelebilen popüler modeller olarak dikkatleri çekiyor. Dambıl halter seti, içerisinde çeşitli ağırlıkların bulunduğu tam takım görüntüsü ile dikkatleri çekiyor. Çeşitli çantalarla da sizlere sunulan modeller, albeni yaratarak kullanıcıları memnun ediyor. Akıllı dambıl yapısından çaydanlık tipi modellere ya da takılabilir ağırlık setinden standart ağırlıklara olmak üzere birçok dambıl modeli sizlerle buluyor. Toplam ağırlıkları 105 kilogramı bulan çeşitli ağırlık plakaları ile set haline getirilmiş ağırlık ürünleri vücut çalışan kullanıcılara sunuluyor. Klasik egzersiz ihtiyacı bulunan kullanıcılardan daha belirgin kas yapısına kavuşmak isteyen kişilere olmak üzere birçok model yüksek performansları ile spor tarzınızla buluşabilmek için bekliyor. Kullanıcısına dudak uçurtmayan ve bütçesini sarsmayan indirimli yapıdaki dambıl fiyatları, satın alma tercihinde bulunulacak modelin özelliklerine, parça yapısına ve tasarımına göre farklı şekillerde kullanıcıları ile buluşuyor.

Dambıl ve Ağırlık Plakaları Avantajlı ve Sağlıklı Koşullarla Sunuluyor

Kullanıcılara sunulan ağırlık plaka seti ile çeşitli beklentilere sahip olan birçok kişinin daha sağlıklı koşullarda ağırlık çalışmasını sağlayan ürünler, vücudunuzun birçok yerini çalıştıracak özel ağırlık hareketleri ile uyumlu çalışabilmeleri ile ilgi çekiyor. Sporu en verimli şekillerde hissedebilmeniz için üretilen modeller, sakatlanma riskinin doğmamasını sağlayan tasarım yapıları ile kullanışlılık sağlıyor. Denge, koordinasyon, güç gibi birçok değişkeni bedeninize sunan dambıllar ve beraberindeki ağırlık plakaları, çok sayıda farklı büyüklükleri ile farklı ağırlıklarda olduğunu sizlere kanıtlıyor. Uzun süre yapılan çalışmalar sonrası kalp sağlığı ile ilgili yaşamsal ve tıbbi sonuçları gözle görülür şekilde pozitif olarak arttıran ağırlık plakası ve dambıl modelleri, farklı beklentilere sahip olan kadın ve erkek kullanıcılara çeşitli şekillerde sunuluyor. Doğru beslenme biçimi, kaliteli ve düzenli uyku biçimi ile beraber hareket etmenizle birlikte dambıllardan ve çeşitli ağırlık plakası setlerinden daha fazla verim almanız sağlanıyor. İhtiyaca göre hafif ya da oldukça ağır yapıda bulunan spor ürünleri arasındaki 5 kg ağırlık plakası, küsuratsız ağırlık yapısı ile standart ağırlık yapısında çalışmak isteyen pek çok kullanıcının fazlaca talep ettiği modeller arasına giriyor. Tek parça halinde almanız gündelik basit egzersizleri yapabilmenize olanak tanırken; set halinde yapacağınız alışverişler de farklı beden bölümlerinize fayda sağlayacak ağırlık plakası ve dambıl çeşitlerini elde edebilmenizi sağlıyor. Kolları ve omuzları geliştirmek isteyen kullanıcılardan sarkmaların yaşanmamasını isteyenlere olmak üzere pek çok kullanıcı farklı amaçlar doğrultusunda kullanışlı ve yararlı olan dambıl setlerini kendisine kazandırıyor. Üretim sürecinde kullanıcılarının sağlığına zararlı hiçbir maddeden oluşturulmayan ağırlık plakası parçaları, setleri ve dambıllar, sağlık koşulları göz ardı edilmediği için içinizin daima ferah olmasını sağlıyor. Bedeninize yaptığınız en önemli yatırım olarak nitelendirilen ürünler, farklı renk yapılarıyla da sizlerde sempati uyandırıyor. İndirimli, uygun ve bütçe sarsmayan yapılarda sunulan ağırlık plakaları fiyatları, farklı modelleri ile sizlerin karşısına çeşitli şekillerde çıkıyor. Kullanıcı sağlığına yapılan yatırımların önemli sembolleri arasında gösterilen dambıllar, her evde bulunması gereken önemli spor aletleri olarak görülüyor. Temel vücut çalışma tarzlarından sıkılıp daha güçlü plakalardan oluşan set modellerine geçmeniz ile birlikte daha gösterişli kas yapısına kavuşabilmeniz mümkün oluyor. Kullanım amacınız doğrultusunda kendi spor tarzınıza ya da antrenman performansınıza en iyi uyum gösterebilecek dayanıklı, sağlıklı ve son derece verimli yapılarda bulunan dambıl ve ağırlık plakası modelleri içerisinden en uygun olanı rahatlıkla seçebilmeniz için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.