"

Damla Güneş Gözlüğü

" araması için 8683 sonuç listeleniyor

Damla Güneş Gözlüğü Çeşitleri ile Benzersiz Tasarımlar Trendyol'da!

Hiç geçmeyen modası ve neredeyse her kişiye yakışan damla güneş gözlüğü modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Kadın veya erkek fark etmeksizin tüm kullanıcıların en çok satın aldığı gözlük modelleridir. Yaz veya kış fark etmeksizin her mevsim ve herkesin kullanım sağlanabilir modeller içerisinde farklı özellikte olan gözlükleri bulmanız mümkün. Aynalı camlı olan veya farklı renklerde camı bulunan modellerin yanında polarize damla güneş gözlüğü gibi koruyuculuğu yüksek modelleri de bulabilirsiniz. Güneş gözlükleri güneşten korunmak için kullanılır fakat aynı zamanda kıyafetleri tamamlayan önemli aksesuarlardan biridir. Bu nedenle kombin tamamlayıcısı olarak güneş gözlüğü kullanarak daha şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Kadın Damla Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadın Damla Güneş Gözlüğü Modelleri

Aslında kadın damla güneş gözlüğü modellerinin pek çoğu aynı zamanda unisex kullanım içinde uygundur. Farklı olarak kadın gözlüklerde taş işlemeleri gibi çoğunlukla kadın kullanıcıların tercih ettiği detaylar bulunur. Farklı pek çok marka seçeneği içerisinden beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Her gözlüğün farklı özellikleri bulunuyor. Bazıları etkin güneş koruması, polarize olma özelliği veya uv korumalı gibi pek çok farklı seçenek bulunuyor. Özel bir model isterseniz altın kaplama veya gümüş kaplama gibi çerçeve modelli gözlükler bulabilirsiniz. Gözlüklerin özellikleri gibi aynı şekilde camlarının rengi için de pek çok seçenek sunuluyor. Ürün çeşitliliği içerisinde kırmızı, mor, sarı, kahve veya mavi damla güneş gözlüğü modeli bulmanız bile mümkün. Çerçevesiz damla güneş gözlüğü veya modaya göre şekillenen binlerce farklı çerçeve alternatifi kullanıcılara sunulmaktadır. Eğer daha gösterişli bir model seçmek isterseniz çerçevede veya camların üzerinde boncuk veya taş işlemeli modelleri bulabilirsiniz. Cam özelliklerinin yanında çerçevelerin de farklı renk ve modelde pek çok farkı mevcuttur. Kemik çerçeve veya metal çerçeve gibi alternatiflerin yanında sert plastik çerçeve seçenekleri de bulabilirsiniz. Tarzınıza uygun sizi yansıtan modeli bulduysanız hemen sepetinize ekleyerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Erkek Damla Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkek Damla Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkek damla güneş gözlüğü modelleri içerisinde tıpkı kadınlarda olduğu gibi farklı cam özelliklerine göre binlerce ürün listelenmektedir. Uv korumalı olan veya polarize özelliğine göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Ayrıca damla gözlükler cam şekillerine göre tam ve yarım damla olarak iki farklı seçenek ile bulunuyor. Çerçeveler içerisinde farklı renk model olarak pek çok model bulabilirsiniz. Kalın çerçeve sevenler için kalın çerçeveler veya kemik çerçeve seçeneği sunulurken daha hafif ince bir çerçeve isterseniz ince olan çerçeveli modellerden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca çerçeve malzemesini metal veya sert plastik gibi değişkenler içerisinden seçebilirsiniz. Cam renkleri için çok farklı seçenek bulunurken aynı zamanda aynalı damla güneş gözlüğü modelleri de bulabilirsiniz. Ayrıca güneş koruması için değil de aksesuar amaçlı kullanım sağlayacaksanız çerçevesiz olan modeller arasından seçim sağlayabilirsiniz. Bu gözlüklerin pek çoğu unisex kullanım için uygun olan gözlüklerdir beğendiğiniz gözlüğü cinsiyet ayırt etmeden satın alabilirsiniz.

En Uygun Damla Gözlüğü Fiyatları Trenyol’da

En Uygun Damla Gözlüğü Fiyatları Trenyol’da

Damla güneş gözlüğü fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız markaya göre güneş gözlüklerinin fiyatı değişmektedir. Ayrıca gözlüğün cam kalitesi veya çerçeve çeşidi gibi faktörlerde gözlük fiyatlarını etkileyen diğer unsurlardır. Altın veya gümüş kaplama gibi seçenek sunan gözlük fiyatları da aynı oranda değişecektir. Fiyat listeleme yaparak kendi bütçenize en uygun ve en güzel modeli binlerce seçenek arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun damla model güneş gözlüğü seçeneği bulunmaktadır. Aradığınız, sizi yansıtan o modeli bulduysanız Trendyol'dan sipariş verebilirsiniz.