"

Davidoff

" araması için 102 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Davidoff

İsviçre merkezli olan Davidoff, ürün çeşitleri ile doğal zarafeti, kaliteyi, stil sahibi olmayı ve özgünlüğü yansıtıyor. Kurucusu olan Zino Davidoff’tan ilham alan marka, onu markanın kalbi olarak tanımlıyor. Markanın ruhunu oluşturan Zino Davidoff’un felsefesinde, yaşamdaki ince şeylere, açık fikirliliğe ve hayatın zevklerini cömertçe paylaşmaya değer vermek yatıyor. Zarif ve modern Davidoff markası, portföyünde hem kadınlar hem de erkekler için farklı ürünlere yer veriyor. Mükemmel bir işçiliğin, tutkulu bağlılığın ve zarafetin benzersiz bir karışımı olan Davidoff parfüm çeşitleri, her yaşta kullanılabilecek zamansız kokular içeriyor. Parfüm dışında saat, gözlük, kol düğmesi çeşitleri de sunan marka, Trendyol ayrıcalıkları ile satışa sunuluyor.

Güzelliği ve Zarafeti ile Davidoff Kadını

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hem kadınların hem de erkeklerin yıllarca vazgeçemeyeceği parfümler üreten Davidoff; güçlü, çekici, doğal ve ferah kokuları ile zamanın ötesinde ürünler sunuyor. Davidoff’un merkezinde yer alan alışılmadık şeyleri keşfetme ve küçük anların tadını çıkarma arzusu kokularına da yansıyor. Her parfümde yer alan özgünlük onları zamansız kılıyor. Tazeliğin ve doğal güzelliğin yansıması olan Davidoff Cool Water kadın parfümü ise iddialı kadınların vazgeçilmez tercihi olmayı başarıyor. Mavi parfüm şişesi ile ferah bir kokuyu simgeleyen Davidoff Cool Water kadın parfümünün üst notasında lavanta, kişniş, nane, biberiye, portakal çiçeği, orta notasında yasemin, meşe yosunu, sardunya, sandal ağacı; alt notasında ise amber, misk, sedir ağacı notaları bulunuyor. Cool Water serisindeki Intense ve Wave çeşitleri de ferah kokularının yanı sıra kadınların gücünü ve güzelliğini yansıtan dikkat çekici kokular sunuyor. Davidoff kadın parfüm çeşitleri doğanın gücünü ve kadının güzelliğini birleştirerek mükemmel bir uyum ile üretiliyor. Davidoff deodorant çeşitleri de hem kadınlar hem de erkekler için kalıcı ve güzel koku alternatifleri sunuyor.

Baştan Çıkarıcı Davidoff Erkeği

Erkeksi ve baştan çıkarıcı kokuları ile erkekler kadar kadınları da etkileyen Davidoff erkek parfümleri, modern ve güçlü erkeğin simgesi olarak gösteriliyor. Her zaman cool ve fresh olan Davidoff erkek parfüm çeşitleri, yıllara meydan okumayı başarıyor. Okyanusun gücünden ilhan alan Davidoff Cool Water erkek parfümü, 25 yıldır yoğun bir tazelik hissi vererek erkeklerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Maskülen karakteri ile ön plana çıkan parfüm, taze çiçek ve odunsu akorları ile ten ile bütünleşiyor. Bu etkileyici parfümün üst notalarında nane ve lavanta, orta notalarında yasemin, sardunya ve sandal ağacı, alt notalarında ise misk, amber ve sedir ağacı notaları bulunuyor. Davidoff parfüm erkek çeşitlerinde kullandığı ferah kokular ile modern erkeğin güçlü duruşunu yansıtırken, odunsu notalarla da baştan çıkarıyor.

Kokularının ferahlığı ve çekiciliği ile fark yaratan Davidoff, şişe tasarımlarında da bu özellikleri yansıtmak için mavi ağırlıklı tonlara yer veriyor. Özellikle okyanus esintili Cool Water serisinin sade ve şık şişe tasarımları ferahlık hissini kullanıcılara yansıtmayı başarıyor. Kadın ve erkeklere özel parfümleri dışında unisex parfümler de üreten Davidoff, bu seride Zino Davidoff’tan ilham alıyor ve eşsiz kokusu ile duyusal bir yolculuğa çıkarıyor. Davidoff’un ikonik kokularını barındıran erkek duş jeli çeşitleri de cildi temizleyip tazeleyerek bakım rutinini tamamlıyor.

Trendyol avantaj ve kampanyaları ile satışa sunulan Davidoff ürünleri hem kadınların hem de erkeklerin kişiliklerini en iyi şekilde yansıtmalarını sağlayacak ürünler sunuyor. Zamansız kokuları ile her döneme hitap etmeyi başaran parfümleri ile birçok kişinin vazgeçilmezi olan marka, bütçenizi yormayacak fırsatlarla sizleri bekliyor. Siz de Trendyol güvencesi ile online alışverişin ayrıcalıklarından yararlanabilir, Davidoff ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.