"

Davines

" araması için 657 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Davines

Yüksek kalitede cilt ve saç bakım ürünleri geliştiren bir laboratuvar olarak 1983 yılında kurulan Davines, sürdürülebilir saç bakım ürünleri sayesinde birçok kadın ve erkek tarafından tercih ediliyor. Kuaförler için profesyonel saç bakım ürünleri de geliştiren marka, ürünlerinde doğal kökenli içerikler tercih ediyor. Davines Türkiye, İtalyan güzellik anlayışınının yanı sıra estetik, stil ve sürdürülebilirlik ekseniyle tasarlanan saç bakım ürünlerini günlük rutininize eklemeniz konusunda aracı oluyor. 

Sakinleştirici Bakım Nedir?

Sağlıklı bir saç derisi, saçların çok daha canlı, parlak ve güçlü uzamalarına destek oluyor. Fakat stres, yoğun kimyasal içeren ürün kullanımı, ısıl işlemle şekillendirme, hava kirliliği ve hassas cilt tipine sahip olunması saç derisinin tahriş olmasına, sivilce, kaşıntı ve döküntülere sebebiyet veriyor. Davines tarafından sakinleştirici saç bakımı için geliştirilen ürünler, saç derisini yatıştırıyor ve hızla iyileşmesine destek olurken saçlarınızın standart temizleme ve bakımını gerçekleştiriyor. Davines'in saç derinizi nazikçe temizleyen şampuan ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz sakinleştirici serum çeşitlerinin yanı sıra saç derinize yoğun nem kazandıran bakım ürünleri saç derinizin yatışmasına, sakinleşmesine ve onarılmasına destek oluyor. Diğer taraftan Davines hücre yenileyici serum kürü, saç derisinin tahrip olmasına neden olan çevresel faktörlerle savaşmanıza yardım ediyor. 

Davines Keratin Bakım Ürünleri

Yanlış tarama işleminden hatalı ürün kullanımına kadar pek çok neden saçın zamanla sağlığını kaybetmesine neden oluyor. Çok kuru ve yıpranmış saçları, eski sağlığına hızlıca kavuşturmanın bir yolu da yoğun keratin içeren bir bakım yapmaktan geçiyor. Davines keratin fiyat bilgisi edinmeden evvel, Davines'in saça keratin yüklemesi yapılması için hazırladığı bir set olduğunu bilmek gerekiyor. Davines Nourishing serisi, bakım öncesi hazırlık şampuanı, keratin serumu ve uygulama sonrası bakım kreminden oluşuyor. Diğer taraftan, saç sağlığını korumak ve daha güçlü saçlara kavuşmak için düzenli kullanabileceğiniz Davines keratin şampuan ve saç bakım kremleri de bulunuyor. 

Dalgalı Saçlar İçin Özel Ürünler

Dalgalı ya da kıvırcık saçların pek çok avantajı olsa da elektriklenme, zor taranma ve ekstra nem ihtiyacı duymaları nedeniyle özel bir bakım istiyor. Davines bukle belirginleştirici set, kıvırcık ve dalgalı saçları yumuşacık yapıyor, buklelere esneklik kazandırıyor ve doğal bir hacim veriyor. Dalgalı saçlar için bukle belirginleştirici şampuan, saç kremi ve maske, saçlarınızın ekstra bir işleme ihtiyaç duymadan mükemmel görünmesini sağlıyor. Kuru ya da ıslak saça uygulanabilen Davines Curl Building Serum, buklelerinizin formunu korumasına yardım ediyor. Davines Curl Building bukle yapılandırıcı serum 250 ml ambalajı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabiliyor. 

Dökülmelere Karşı Bakım

İnce telli saçlar, özellikle koparak dökülmelere karşı dayanıksız olabiliyor. Pek çok faktör saç tellerinin kırılganlaşmasını ya da saçın kökünden dökülmesini sağlayabiliyor. Davines dökülmeye karşı enerji veren şampuan, serum, losyon ve jel çeşitleri, saçınızı toksinlerden arındırıyor, kan dolaşımını hızlandırarak saçınızın kökten uca güçlenmesine destek veriyor. Davines Energizing dökülme önleyici şampuan 250 ml, kan dolaşımınızı hareketlendirmek için tarçın, zencefil ve karabiber esansiyel yağlarından destek alıyor. Kafein fitosetikülleri, beta-glukanlar ve sirtuinler içeren Davines dökülme önleyici şampuan, saçınızı beslemeyi ihmal etmiyor. 

Hacimli ve Bakımlı Saçlar

Saç dokusunu yenileme özelliğine de sahip Davines krepe tozu, tüm saç tipleri tarafından rahatlıkla tercih ediliyor. Saçınıza krepe uyguladıktan sonra direkt olarak uygulayabileceğiniz Davines hacim pudrası, saçınızda herhangi bir kalıntı bırakmıyor ve saçınıza nem kazandırıyor. Özellikle ince telli saçlara sahip olanların vazgeçemeyeceği ürün, havalı görünen dağınık topuzlar yapmanıza ya da saçınızın salınmış halde çok daha dolgun gözükmesine yardım ediyor. Davines krepe tozu fiyatları, Trendyol indirim, fırsat ve kampanyaları sayesinde avantajlı rakamlara denk geliyor. 

Davines Saç Boyası Renkleri

Davines boya çeşitleri, tıpkı saç bakım ürünlerinde olduğu gibi doğal pigment ve bileşenler kullanılarak üretiliyor. Doğal kahverengi, bakır ve sarı tonlarından çok sayıda alternatif bulabileceğiniz Davines, kızıl, gri ve mor gibi çarpıcı renklere de katalogunda yer açıyor. Mükemmel kalıcılık ve renk yoğunluğunu elde edebilmeniz için çok sayıda Davines saç boyası seçeneği bulunuyor. Renk tonları doğrultusunda formüle edilen boyalar, saçınızın boyama sırasında görebileceği zararı minimuma indiren besleyici bileşenleri de içeriyor. 

Kalıcı Renk Sunan Ürünler

Davines Alchemic serisi, saç boyanızın kalıcılığını arttıran ve boyalı saçların ihtiyaç duyduğu özel bakımı sunan çok sayıda ürün içeriyor. Doğal renklere boyanmış, kahverengi, sarı, açık renklerde ya da kızıl saçlar için şampuan ve saç kremi çeşitlerini bulabileceğiniz seri, saçlarınızın canlı, parlak ve sağlıklı görünmelerine yardım ediyor. Davines Çikolatalı şampuan, koyu kahve ve siyah tonlarına boyanmış saçların bakımını yapıyor. Altın, kırmızı, gümüş, tütün ve bakır gibi gruplara ayrılan seri içinden saç renginize uyan şampuan ve saç kreminden edinebilir, Trendyol avantajlarıyla satın alarak saçınızın rengini uzun süre muhafaza edebilirsiniz.