"

Dayang

" araması için 162 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Dayang

Kemirgenlerin en sevimlilerinden olan hamster'ların ve tavşanların ev ortamında beslenmesi için tasarlanmış Dayang hamster kafesi ve Dayang tavşan kafesi modelleri, işlevsellikleri ile dikkat çekiyor. En yetenekli kuş türleri arasında sayılan papağanlar ise konforlu bakım alanlarında yeteneklerini daha hızlı gözler önüne seriyor. Dayang papağan kafesi modelleri de sağlıklı, güvenli ve papağanınız için eğlenceli alternatifleri oluşturuyor. Dayang kafes modelleri arasında taşınabilir, tekerlekli ve estetik tasarıma sahip ürünler ön plana çıkıyor. Dayang hamster kafesleri, minik dostunuz için eğlenceli ve konforlu bir yaşam alanı sunarken, Dayang tavşan kafesleri ise sevimli arkadaşınız için huzurlu ve hijyenik bir yaşam alanı sağlıyor. Papağanlar için tasarlanmış konforlu papağan kafeslerinin yanı sıra Dayang papağan eğitim kafesleri ve Dayang papağan eğitim sehpaları da oldukça dikkat çekiyor. Dayang kafes modelleri, Trendyol'un fırsatlarla dolu dünyasında sevimli dostlarınızın hayatını renklendirmek için sizleri bekliyor.

Dayang Kafes

Dayang kafes kategorisinde yer alan kafes çeşitleri, kemirgen türleri arasında evlerde kalıcı misafir olmayı başarmış hamster ve tavşanlar için özel tasarlanmış modellerden oluşuyor. Hamster'lar, çoğu zaman uyumakla birlikte uyanık oldukları zamanlarda sürekli oyun ve eğlence arayan canlılar olmaları ile tanınıyor. Hamster'ların uzun ve sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için yaşam alanlarının konforlu ve akılcı bir şekilde düzenlenmiş olması gerekiyor. Dayang hamster kafesi, hamster'lar için geniş ve ferah bir ortam sağlarken aynı zamanda oyun parkuru ile hamster'ların yaşamını eğlenceli ve hareketli kılıyor. Dayang hamster kafesi; suluk, yemlik ve oyun parkını bir arada sunmasıyla dikkat çekiyor. Dayang hamster kafesinin temizliği, son derece kolay bir şekilde yapılabiliyor. Seyahatlerde yanınızda taşımaya uygun olarak tasarlanan Dayang hamster kafesi, minik dostunuz için konforlu ve güvenli bir ortam yaratıyor. Dayang markasına ait sayaçlı hamster kafesi ve hamster çarkı ise hamster'ların renkli dünyasını daha renkli bir boyuta taşıyor. Hamster'larla kıyaslandığında çok daha sessiz ve sakin bir yaşam süren tavşanlar ise Dayang tavşan kafesi sayesinde hem güvende hem de huzurlu hissediyor. Dayang tavşan kafesi modelleri, tüm yemlik ve suluklarla uyumlu olmaları sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Dayang tavşan kafesi, tavşanınız için uyuma, dinlenme ve oyun parkından oluşan konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Seyahatlerde tavşanınızı güvenle taşıyabilmeniz için tasarlanmış Dayang tavşan taşıma kafesi ise kilitli kapısı ve havadar tasarımı ile son derece güvenli bir kullanım sunuyor. Dayang kafes kategorisinde yer alan katlanabilir özellikli kemirgen çiti, hamster'ınıza veya tavşanınıza daha geniş bir oyun alanı sağlayarak sürekli mutlu ve formda kalmasını amaçlıyor.

Dayang Papağan Kafesi

Eğitim süreci, eğlenceli olduğu kadar sabır da gerektiren papağanlar, kendilerini konforlu ve güvende hissettiklerinde daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşam sürüyor. Dayang, papağanlar için konforlu kafesler, taşıma kafesleri, eğitim sehpaları ve eğitim kafesleri sunuyor. Dayang papağan kafesi çeşitleri arasında ayaklı, tekerlekli, estetik tasarımlı ve işlevsel modeller öne çıkıyor. Dayang ayaklı papağan kafeslerinin bazı modelleri, tekerlekli olmaları sebebiyle kolayca taşınabiliyor. Pratik bir şekilde temizlenmek üzere tasarlanmış Dayang papağan kafesleri, çıkarılabilir çekmece, ızgara ve güvenlik kilidine sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Dayang papağan eğitim kafesleri, eğitim sürecinde papağanınızın konforunu ve mutluluğunu ön planda tutuyor. Basmalı kilide sahip Dayang eğitim kafesleri, paslanmaz metal ve kalın telden üretiliyor. Tekerlekli yapısıyla kolayca taşınabilen Dayang papağan eğitim kafesi, güvenli tasarımı sayesinde kafese dışarıdan kolayca müdahele etmenizi sağlıyor. Temizliği son derece kolay olan Dayang papağan kafesi ve Dayang papağan eğitim kafesi, akılcı tasarımı sayesinde kafesin dışına çıkan yem ve tüyleri de engelliyor. Dayang papağan eğitim sehpası, hem papağanınızın hem de sizin oldukça eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor. Ayaklı ve tekerlekli olan papağan oyun sehpası, pratik ve güvenli bir ekipman olması ile dikkat çekiyor; eğitim sürecini kolaylaştırıyor. Dayang taşıma kafesi, uzun süreli ya da kısa süreli seyahatlerde papağanınızı konforlu ve güvenli bir şekilde taşıma imkânı sağlıyor. Dayang kafes çeşitleri, cazip fiyat seçenekleri ve avantajlı satın alma koşulları ile Trendyol pet shop ürünleri kategorisinde satışa sunuluyor.