Fiyat
HDMI
Ekran Yenileme Hızı
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Renk
Fiyatı Düşenler
Satıcı Tipi
"

Ddr5 Ekran Kartı

" araması için 4751 sonuç listeleniyor

Kaliteli DDR5 Ekran Kartı Modelleri Trendyol’da!

RAM, bilgisayarlarda çift veri hızı DDR ile çalışır. DDR, RAM’in veri akış hızını belirler. DDR5 ekran kartı modellerinde kullanılan bellek teknolojilerinden biridir. Ürün RAM belleklerinin hız performansını yükseltir. İşlerinizi 2 kat hızlı şekilde yapmanızı sağlar. Ürün sayesinde verileriniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlenir. Oyun oynarken görüntü ve ses kalitesinde herhangi bir kopukluk olmadan yüksek teknolojisi ile sizlere eşsiz bir performans sağlar. Kesintisiz şekilde bilgisayarınızı çalıştırmanızda sizlere yardımcı olan model hızlı bellek bant genişliği sayesinde ihtiyacınızı karşılar. 2 GB DDR5 ekran kartı seçeneklerinin avantajlı fiyatlarından faydalanarak tercihte bulunabilirsiniz. Trendyol'dan bulabileceğiniz farklı seçenekler sayesinde ihtiyacınıza uygun model seçimi yapmanız oldukça kolaydır.

Farklı Özelliklere Sahip Ekran Kartları

Farklı Özelliklere Sahip Ekran Kartları

Ekran kartlarında GDDR bulunur. GDDR bellekleri DDR belleklerin grafik işlemlerinde optimize edilen şeklidir. GDDR5 ekran kartları dosya okuma gibi işlemlerde daha hızlı bir performans göstermeye yarar. Bu şekilde işlerinizi kolayca halledersiniz. Daha hızlı çalışarak bilgileri diğer parçalara kolayca iletir. 1 veya 2 fan sayısına sahiptir. Ekran kartı DDR5 ortalama ölçüleri ise derinliği 13 – 15 mm, yükseklik 65 – 70 mm, genişliği ise 145 – 150 mm arasında değişiklik gösterir. DDR5 4 kanallı bir belek tipidir. Oyun esnasında duraksamadan ve hız kaybetmeden sorunsuz bir akış sağlar. Belleklerin kalitesini belirleyen unsurlar bulunur. Bu unsurlar bit ve bellek boyutudur. Yüksek FPS oranı ile oyun oynarken ve işlerinizi hallederken daha net bir görünüm elde etmenizi sağlar. DDR5 128 bit ekran kartı ile çok daha verimli bir kullanım sağlama imkanına sahip olursunuz. Böylelikle işlerinizi kolay ve hızlıca bitirmiş olursunuz. Yüksek FPS oranı ile kaliteli kullanım sağlar. Ürünün çeşitliliği sayesinde uygun fiyat aralıklarından yararlanarak modele Trendyol'dan sahip olabilirsiniz.

Ekran Kartı Avantajları

Ekran Kartı Avantajları

Bilgisayar kullanımı için ekran kartı temel ve olmazsa olmaz bir parçadır. Yüksek performansı ve kalitesi ile müşterilere eşsiz bir haz yaşatır. Aynı zamanda bilgisayar kullanımınızı kaliteli hale getirir. Kolay kuruluma sahip olan ürün bilgisayarın hızını yükseltirken görsel dosyaları da daha net görmenizi sağlar. 1 GB DDR5 ekran kartı alabileceğiniz seçenekler arasındadır. 4 GB DDR5 ekran kartı gibi seçenekleri de vardır ve sağladığı yüksek hız bilgisayar kullanımını daha akıcı hale getirir. Ekran kartı minimum güç harcadığı için bütçe dostu bir üründür. İşlerinizi verimli ve hızlı bir şekilde hallederken aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Grafik tasarım, video ya da ses dosyası düzenleme işlerinde de yüksek görüntü ve hız performansıyla işlemleri kolaylaştırır. Görüntü paylaşmak ve kaliteli bir görünüm elde etmek için tercih edebileceğiniz bir üründür. Geniş ürün yelpazesine Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun DDR5 Ekran Kartı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun DDR5 Ekran Kartı Fiyatları

DDR5 ekran kartı fiyatları ürünün tüm özellikleri, çeşitleri ve modeli göz önüne alınarak belirlenir. Bu model, bilgileri diğer parçalara daha hızlı iletir. Kullanım sırasında donma gibi problemler yaşamadan akıcı görüntü sağlar. Birden fazla monitöre bağlanabilirsiniz. Ayrıca bu modellerle kripto para madenciliği de yapılabilir. Çoklu ekran kartı yapılandırmasına uygun olan DDR5 modelleri mining işlemlerinde kullanmanız da mümkündür. Aynı zamanda oyunlardan yüksek verim elde etmek için de çoklu kart yapılandırması kullanabilirsiniz. Birçok farklı seçenek ve fırsat arasından bütçenize uygun olan DDR5 8GB ekran kartı modelini seçerek sahip olabilirsiniz. Bu ürünle bilgisayarınızın toplam işlem gücünü artırabilirsiniz. Bu ürünler AMD ve NVIDIA tabanlı olabilir. Her iki geliştiriciyle de çalışan markalar üretim teknolojisine göre farklılıklar sunabilir. Trendyol’da bulunan filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz özelliklere sahip modeli kolaylıkla bularak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.