Boyut/Ebat
Renk

İlgi Çekici Dekupaj Desenleri Trendyol’da!

Zaman içinde kendini gösteren hobiler farklı ürünlerin kullanımını beraberinde getirir. Ahşap ve cam gibi materyaller üzerine baskı yaparken sıklıkla kullanılan ürünler popüler malzemeler arasında yer alır. Dekupaj desenleri farklı renkteki uygulamaları kolaylıkla yapabilme noktasında destek verir. Keyifli bir şekilde zaman geçirebilme imkanı veren malzemeler, boyut ve tasarım bakımından da birbirinden ayrılır. O nedenle öncelikli olarak uygulama yapacağınız alanı belirleyerek sonrasında yüksek çözünürlüklü dekupaj desenleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dekupaj peçete desenleri de sıklıkla tercih edilen malzemeler arasında bulunur. Kullanımları oldukça kolay olmakla birlikte verimli bir şekilde zaman geçirme noktasında da yardımcı olur. Peçetelere farklı görünümler kazandırabilmek için Trendyol’daki bu tarz alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

Göz Alıcı Dekupaj Desenleri ve Özellikleri

Göz Alıcı Dekupaj Desenleri ve Özellikleri

Canlı ve bir o kadar da parlak renkleri sayesinde dikkat çekmeyi başaran malzemeler, sadece ahşap ya da cam üzerinde kullanılmaz. Bunun yanı sıra metal, plastik ve deri gibi arka planlar için de kullanımı mümkündür. Yaygın olarak tercih edilen ahşap dekupaj desenleri özellikle masa ve benzeri yapılar üzerinde uygulama yapmayı mümkün hale getirir. Taş ve mika olarak isimlendirilen yapılar da bu tarz ürünler ile birlikte kullanılabilir. Tasarımı bakımından dikkat çeken yuvarlak dekupaj desenleri kolay bir şekilde uygulama yapabilmeyi beraberinde getirir. Bunun yanı sıra köşeli şekilde tasarlanan modeller de vardır. İlgi çekici bulunan çiçekli dekupaj desenleri sayesinde bulunduğunuz ortamlara bahar havasını getirebilirsiniz. Bu gibi nedenlerden dolayı kelebekli dekupaj desenleri de tercih edilen bir diğer modeldir. Lavanta dekupaj desenleri uyandırdığı hisler sayesinde sık sık kullanılır. Mutfak dekupaj desenleri günün belirli bir kısmının geçirildiği mutfaklara farklı bir hava katar. Sade tasarımlı mutfak dolaplarını öne çıkarır. Evin diğer bölümlerinde ise çeşitli duvar dekupaj desenlerini kullanabilirsiniz.

Memnuniyet Yaratan Dekupaj Desenleri ve Kullanımı

Memnuniyet Yaratan Dekupaj Desenleri ve Kullanımı

Yaşam alanlarına farklı bir görünüm kazandırmak için markalar tarafından özenle tasarlanan ürünler vardır. Bunlar arasında sehpa dekupaj desenleri de bulunur. Kullandınız sehpaları çeşitlendirmek ve ortam ile uyumlu hale getirebilmek için bu gibi ürünlerden yardım alabilirsiniz. Sehpaların yanı sıra tepsiler ile birlikte kullanımı yaygın olan tepsi dekupaj desenleri de vardır. Öncelikli olarak ne tür bir materyal üzerinde çalışma yapacağınıza karar verebilirsiniz. Sonrasında banyo dekupaj desenleri gibi farklı kategorilere ayrılan malzemeler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Küçük boyutlu materyallerde kullanımı mümkün olan malzemeler de vardır. Baharatlık dekupaj desenleri şeklinde ifade edilen malzemeler mutfağa farklılık katan detaylar arasında yerini alır. Boyut bakımından farklılık gösteren ürünler de ilgi çekici bulunur. Özellikle 3 boyutlu dekupaj desenleri gerçekçi bir sonuç elde etme noktasında yardımcı olur. Siz de seçimlerinizi bu gibi öne çıkan malzemelerden yana yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Dekupaj Desenleri ve Fiyatları

Bütçe Dostu Dekupaj Desenleri ve Fiyatları

Hobi edinmek ve ortaya kalıcı sonuçlar koyabilmek için ekmeklik dekupaj desenleri şeklinde ifade edilen malzemeleri kullanabilirsiniz. Mutfaklarda bulunan ve sıklıkla kullanılan ekmekliklere farklı bir görünüm kazandırabilmek için farklı motiflerin bulunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kullanım alanına ve miktarına göre değişen dekupaj desenleri fiyatları da bütçe ile uygunluk taşır. Mutfak araç gereçlerinden biri olan fincanlar için kullanımı mümkün olan fincan dekupaj desenleri de pratik uygulamalar ile birlikte değerlendirilir. Benzer şekilde kavanoz dekupaj desenleri de bulunur. Standart görünüme sahip olan saatler için de saat dekupaj desenleri şeklinde isimlendirilen ürünler vardır. Kadın dekupaj desenleri gibi spesifik aramalar yaparak kullanmak istediğiniz materyale kolaylıkla erişebilirsiniz. Özel bir yapıştırıcı ile birlikte kolaylıkla yapıştırılan bu ürünlerin kalıcılığı da yüksektir. Özellikle mutfak gibi alanlarda kullanımı yaygın olan malzemelerin suya dayanıklı olması dikkat çeker. Trendyol üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.