"

Dell

" araması için 306 sonuç listeleniyor

Dell

Dell, güçlü donanım ve tasarım özelliklerine sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra bilgisayar çevre birimleriyle de tanınıyor. Günlük hayatınızda bilgisayar temelli her türlü ihtiyacınız için geliştirilen Dell bilgisayar modelleri değişen donanım özellikleri sayesinde etkileyici bir kullanım deneyimi sunuyor. Marka, bilgisayar modellerinin yanında sunucu, depolama ve ağ anahtarı gibi çözümler üreterek teknolojik altyapı hizmeti sağlıyor. Geleceğe yönelik tasarımlarıyla dünyanın hemen her yerinde bilinen Dell, Türkiye’deki bilgisayar kullanıcıları tarafından da tercih edilen markalardan biri olarak öne çıkıyor.

Dell Tarihi

Dell, 1984 yılında Austin, Texas'ta Michael Dell tarafından kuruluyor. Küçük bir bilgisayar şirketi olarak başlayan şirket daha sonra kişisel bilgisayarlar üreterek büyümeye başlıyor. Dell notebook tarzı taşınabilir cihazlar tasarlayarak profesyonel dünyaya hitap eden bir konuma geliyor. Büyük kuruluşların yanı sıra kamu kuruluşları ile küçük işletme sahiplerinin gereksinimlerini karşılamak amacıyla çalışmalarına bugün bile devam eden Dell, teknolojiyi daha erişilebilir hale getirmek için günden güne büyümeyi sürdürüyor. Kurulduğu günden bu yana dünyanın dört bir yanında dağıtım ağı kuran şirketin 90 ülkede 41.000'den fazla servis ekibi üyesi, 60 teknik destek merkezi ve yedi global kumanda merkezi bulunuyor.

Dell Ürün Çeşitleri

İnovatif tasarımlarıyla birçok teknolojik ürüne hayat veren Dell monitör, bilgisayar ve projektör modelleri de üretiyor. Birçok teknolojik ürünü, üst düzey bir başarıyla teknoloji pazarına taşıyan şirket, sadece ihtiyaca göre değil beğeniye göre de farklı modeller geliştiriyor. Ultra incelikte üretilen şık ürün tasarımlarının yanında harika görünüme ve üretkenliğe sahip taşınabilir birçok ürün modeli kullanıcıları için etkileyici bir deneyim sunuyor. Ayrıca yüksek performans özelliği taşıyan Dell gaming laptop modeli hem gamer’ların hem de bilgisayar odaklı çalışan iş sektörlerinin tercihleri arasında yer alıyor. Oyunculara yönelik üretilen Dell laptop çözümlerinin, eğlence sürecini kaliteli ve etkileyici bir şekilde sunabilmek için geliştirilen ekran ve dahili donanım bileşenleri, eşsiz bir oyun deneyimi yaşamanıza yardım ediyor. Yüksek performanslı işlemcilerle güçlendirilen ürün modelleri; harici grafik yongası, SSD, yüksek kapasiteli RAM gibi bileşenlerle yeni nesil oyunların akıcı biçimde oynanabilmesini mümkün kılıyor.

Benzersiz Bilgisayar Deneyimi

Bilgisayar sektöründe tecrübeli bir marka olan Dell, yazılımlarını ve donanımlarını farklı kullanıcı kitlelerine hitap edecek şekilde dizayn ediyor. Seçilen donanım özellikleri doğrultusunda geliştirilen ve donanım sürücüsü olarak da nitelendirilen Dell drivers yazılımları, bilgisayardaki donanım bileşenlerinin en iyi performansla kullanabilmenizi sağlıyor. Ayrıca yüksek çözünürlük sunan ekran tasarımları, etkileyici bir görüntü kalitesi ortaya koyuyor. 12,3 inç ile 17,3 inç arasında değişen ekran genişliğine sahip birçok model, taşıdığı teknik kabiliyete göre yüksek grafik performansına ihtiyaç duyan kullanıcılar için de ideal bir seçenek olarak yer alıyor. Öncü markaların ekran kartı modellerini taşıyan Dell bilgisayar modelleri, kullanıcıları için mükemmel bir deneyim sunuyor.

Dell Laptop Fiyatları

Dell teknoloji ürünlerinin fiyatları; donanım özellikleri, içerikleri ve boyutlarına göre farklılık göstererek birçok alternatif sunuyor. İşlemci modeli, ekran kartı ve RAM gibi çeşitli özelliklere göre değişiklik gösteren Dell laptop fiyatları, özellikle Dell Inspiron serisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan Inspiron serisi yüksek işlemci performansı sayesinde etkileyici bir kullanım deneyimi sağlıyor. Fiyat performans açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Dell ayrıca çanta ve mouse gibi birçok aksesuar modeli tasarlayarak kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Trendyol, Dell’in geliştirdiği pek çok ürün modelini, avantajlı fiyat seçenekleriyle teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor.

Yukarı Çık