"

Delonghi

" araması için 103 sonuç listeleniyor

Delonghi

Delonghi, ürettiği pratik ve inovatif küçük ev aletleri ile global ölçekte tanınırlık sağlıyor. Markanın satışa sunulan mutfak aletleri ve kahve makineleri teknolojik özellikleriyle olduğu kadar tasarımlarıyla da kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. Alanında bir dünya lideri olmayı hedefleyen Delonghi, bu amaca yenilikçi vizyonu sayesinde her geçen gün daha çok yaklaşıyor. Delonghi, ürünlerinin güçlü performansı, kolay kullanılabilir olması, kalite güvencesi sunması ve geniş renk paletleriyle marka, tüketicinin sevilen dostu haline geliyor.

1974'ten bu yana profesyonel olarak üretim faaliyetlerinde bulunan Delonghi, İtalyan kimliği ile kültürler arası özellikleri ustalıkla harmanlıyor. Marka büyük bir tutkuyla kaliteli yaşama anlayışına kendini adayarak yenilikçi tasarımlar yaratıyor ve bunu yaparken sahip olduğu değerlere sıkı sıkıya bağlı kalmayı önemsiyor. Zeka, sezgi, güçlü bir marka karakteri ve yenilikçilik algısı Delonghi'nin ürünlerini ince bir ruhla buluşturuyor. Dizayn edilen her ürünün eşsiz ve özel olması markanın en etkili özellikleri olarak ön plana çıkarken, ürünlerine fark edilirlik kazandırıyor. Delonghi, rutin hayatın sıradanlığını zarif ve keyifli deneyimlere dönüştürmenin coşkusuyla İtalya'dan sizleri ziyarete geliyor.  

Delonghi Ürünleri

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, Delonghi kahve makinesi çeşitleri ile bir yandan göze hitap ederken diğer yandan uzman dokunuşuyla hazırlanabilecek kalitede kahveler sunmanızı sağlıyor.  Su ısıtma deneyimine sanatsal bir görünüş kazandıran Delonghi kettle, evlerin en pratik yardımcılarından oluyor. Güne hızlı bir kahvaltıyla başlama istediğinizde Delonghi tost makinesi dakikalar içinde harika tostlar üretmeniz için mutfalardaki yerini alıyor. Kompakt tasarımlarıyla dikkat çeken Delonghi tost makinesi çeşitleri aynı zamanda ızgara fonksiyonu da bulunduruyor ve kolay temizlenebilme özelliğiyle ilgi çekiyor. Elbette Delonghi hayatınız kolaylaştırırken yalnızca mutfakla sınırlı kalmıyor. Teknolojiyle donatılmış Delonghi ısıtıcı ürünleriyle evleri sıcacık hale getirirken, Delonghi ütü çeşitleriyle ise zorlu bir ev işinin üstesinden zahmetsizce gelmek isteyenlerin tercihi oluyor. Isıtıcılar; yağlı radyatörler, panel radyatörler, konvektör ısıtıcılar ve fanlı ısıtıcılar şeklinde alt kategorilere ayrılıyor ve alıcının talepleri doğrultusunda her ihtiyaca yönelik seçenek barındırıyor. Delonghi ütü çeşitleri ise patentli buhar teknolojilerinin kullanılmasıyla kırışıklıklara meydan okuyor.

Delonghi Kahve Makinesi

Delonghi, iddialı kahve makinesi çeşitleriyle dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olma özelliği taşıyor ve her zevke uygun bir seçenek bulunduruyor. Tam otomatik kahve makineleri, espresso ve cappuccino makineleri, filtre kahve makinelerine ek olarak kahvesini çekirdekten taze çekmek isteyenler için öğütücüsüyle kahve keyfini zirveye taşıyor. Espresso bazlı americano, cappuccino gibi kahvelerden hoşlananlar veya sek bir espresso ile rahatlamak isteyenler için manuel, yarı-otomatik ve tam otomatik Delonghi kahve makinesi çeşitleri beğeniye sunuluyor. Alternatif olarak taze demlenmiş filtre kahve tercih edenler Delonghi filtre kahve makinesi ile gün boyu süren bir keyif yaşayabiliyor. 

Delonghi Kahvaltı Serileri

Günün en önemli öğünü olmanın yanı sıra kahvaltı, sevdiklerinizle paylaşılacak kıymetli anları ifade ediyor. Delonghi bu özel zamanı paylaşmak için iki farklı seriyle karşınıza çıkıyor: Icona serisi ve Brillante serisi. Her iki serinin de içinde kettle, kahve makinesi ve ekmek kızartma makinesi çeşitleri bulunuyor. Icona serisi stil sahibi espresso makineleri, cazip renk seçenekleri ve vintage tasarım özellikleri taşıyan ürünleriyle adından söz ettiriyor. Brillante serisi ise kırmızı, beyaz ve siyah renk alternatiflerini kristal görünümündeki şık dizaynıyla birleştirerek filtre kahve makinesi alternatifiyle raflardaki yerini alıyor. 

Delonghi Fiyatları

Delonghi ürün fiyatları elbette çeşitlerine, teknolojik ve tasarımsal özelliklerine ve kategorisine göre farklılık gösteriyor. Filtre kahve makineleri uygun fiyatlarla alıcıya ulaşırken, tam otomatik kahve makinelerinde donanımsal özellikleri nedeniyle daha yüksek fiyatlar görülebiliyor. Ürünlerin işlevi ve teknik yapısı fiyatlarda değişikliklere sebep oluyor.

Trendyol, evinizdeki yenilikçi yardımcınız olmaya aday Delonghi ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla sizlere sunuyor.

Yukarı Çık