Delta Ağırlık Sehpası

Delta Ağırlık Sehpası

Ağırlık sehpası, vücut kaslarını geliştirmek isteyip spor yapmayı sevenler için öne çıkan bir alettir. Ürün yardımıyla vücutta önemli gelişmeler yaratılabilir. Tüm kasları etkileyecek şekilde egzersizler yaparak vücudunuzu geliştirebilirsiniz. Delta ağırlık sehpası ile önemli pozisyonlar etrafında sadece vücudun belli alanlarına yoğunlaşıp istediğiniz kadar egzersiz yapabilirsiniz. Ağırlık sehpasında öne çıkan belli pozisyonlar vardır. Önemli olan bu pozisyonları öğrenmenizdir. Bu sayede kısa sürede istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Bu ürüne sahip olduktan sonra onu nasıl kullanacağınızı bilmeniz de önemlidir. Gerekli donanımla beraber haltere de ihtiyaç duyulur. Bundan sonraki aşamada ise göğüs, omuz ve triseps bölgelerine yoğunlaşılır. Genellikle kaslar içinde göğüs ve omuz kısmı daha fazla ön plana çıkar. Bunun nedeni ise görüntü açısından daha fazla önem taşımalarıdır. Bu anlamda Delta your power supply ağırlık sehpası ürünü sizin için oldukça idealdir. İlk olarak ağırlık sehpasına sabit olarak uzanmalısınız. Uzanma aşamasında sırt hafif kambur olacak şekilde vücut ayarlanmalıdır. Ayaklarınızı zemine düz bir şekilde basıp her iki elinize birer halter almalısınız. Halterleri eşit pozisyonda düz olacak şekilde gererek hareket etmelisiniz. Ancak bu işlemi yaparken omuz kısmını geriye esneterek göğüs kaslarını sıkılaştırmanız tavsiye edilir. Tüm bu işlemleri yaptığınız zaman istediğiniz görünümü zamanla elde edebilirsiniz. Trendyol ile bu ürüne sahip olup ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Vücut Geliştirme İçin Delta Ağırlık Sehpası

Ağırlık sehpası sabit değildir. Birçok hareketi rahatlıkla farklı pozisyonlar etrafında yapabilirsiniz. İstediğiniz pozisyonlarda da çalışma imkanı bulmanız mümkündür. Eğer göğüs kaslarını geliştirmeyi istiyorsanız sehpaya yatay olarak uzanabilirsiniz. Kalça kısmı ve bel orantısal olarak sehpa ile eş değer yani uyumlu olması gerekir. Göğüs kısmı ise dışarı yöne doğru çıkık olacak bir şekil almalıdır. Bu sabitlik etrafında halteri vücudu yayacak geniş hareketler etrafında kaldırıp indirebilirsiniz. Böylece göğüs kasları da gelişir. Tüm bunları yapmanız için Delta attractive power ağırlık sehpası ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilir. Halterli çalışmanız için eğik pozisyonu da tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız ağırlık sehpasını eğik olacak halde ayarlamanız gerekir. Gerekli ayarlama ayarı 45 derecedir. Daha sonra ise halterleri sıkıca elinize alarak yukarı yöne doğru kollarınızı düz bir şekilde gerebilirsiniz. Bu işlem için belli bir süre ayarlamanız iyi olur. Ayrıca ayaklarınızın yerde sabit kalmasına da özen göstermelisiniz. Halterle pulll over uygulamasını da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar triseps, teres majör, büyük pektoral ve latissimus dorsi şeklinde sıralanabilir. Düzenli egzersiz yaptığınız sürece bu kaslar rahatlıkla istediğiniz şekli alır. Bu yüzden ağırlık sehpasına boyutsal olarak düz bir şekilde uzanmalısınız. İki elinizle birlikte halteri olabildiğince kavrayıp aleti sıkı tuttuğunuzdan da emin olmanız önemlidir. Bu işlemi Delta strength machine ağırlık sehpası ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Özellikle sırtaki kasları geliştirmeyi isteyenler için halterle beraber rowing yapılmalıdır. Burada öne çıkan kaslardan teres majör, latissimus dorsi, arka deltoid ve brakioradialis olanların gelişimi hedeflenerek çalışmalar gerçekleştirilir. Bunun için ise Delta deluxe ağırlık sehpası devreye girer. Egzersiz yaparken ağırlık sehpasının tam olarak yan tarafında yer almalı ve dizinizin birini sehpa üzerinde sabit olacak şekilde koymalısınız. Ardından öteki bacağınızı ise işleme gerek kalmadan yere serbest olacak biçimde bırakmalısınız. Bir elinizle halteri sıkı olacak şekilde kavrayıp diğer elle ise sehpayı sabit tutarak sırtınızı olabildiğince germelisiniz. Sonrasında ise dirseğin tam arka kısmını elinizden geldiğince çekip halteri var gücünüzle yukarı doğru kaldırmalısınız. Nefes alma işlemini ise uygulama esnasında aşağıda olacak şekilde almaya dikkat etmelisiniz. Delta bench sehpası da bu işlemleri yapmanız için öne çıkan bir üründür. Tüm bu hareketleri Trendyol’dan alacağınız markanın ürünleriyle rahatlıkla yapabilirsiniz.

Delta Ağırlık Sehpası ile Sağlıklı Vücut

Delta Ağırlık Sehpası ile Sağlıklı Vücut

Sağlıklı bir vücut için markanın ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Vücuttaki trisepsleri geliştirmeyi isteyenler için öne çıkan en önemli ürün ağırlık barı ile ağırlık sehpasıdır. Delta black eagle mekik ağırlık spor sehpası sayesinde bu işlemi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Ağırlık sehpasını ilk aşamada düz bir konum olacak şekilde ayarlayıp üzerine oturmanız gerekir. Sırt kısmı kambura benzer bir görünüm olacak şekilde sehpaya yapıştırıp öte yandan ayaklarınızı da yere keskin şekilde sabitlemelisiniz. Barı avuç içine alıp sıkıca tutup kavradıktan sonra hareket ettirmelisiniz. Bar tam alın üzerinde olacak şekilde ve dirseklerde özellikle kilitlenmeden bu işlem yerine getirilmelidir. Delta grand master ayarlanabilir ağırlık sehpası ile kendi vücudunuza göre ayarlama yapıp ürünü kullanabilirsiniz. Sehpaya oturduktan sonra bacak kısmı tam orta dereceye yakın bir ayar ile açılmalı ve sağ elle halter sıkıca kavradıktan sonra kaldırılmalıdır. Sırt kısmı bu işlemler yapılırken dik olacak şekilde tutulmalıdır. Dirsek kısmı ise hafif bir şekilde kıvrılırken diğer sol el de kalça hizasına eş değer bir şekilde destek alarak bir pozisyona gelmelidir. Derin bir nefes aldıktan sonra aleti hafifçe kaldırıp indirme işlemini yapabilirsiniz. Vücut güvenliği için bicepler üzerine yoğunlaşılarak bu alan üzerinde daha çok ağırlık kaldırmalısınız. Ürün ile tüm bu işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Delta grand master ağırlık sehpası eğimli ve düz olacak şekilde kullanıma açıktır. Ürünü bu şekilde ayarlamak da sizin elinizdedir. Düz şekilde ayarladığınız sehpanızla yatay pozisyonda da birçok hareket deneyebilirsiniz. Eğimli şekildeki ayarlamalarda özellikle dik olmayacak şekildeki egzersizler rahatlıkla yapılır. Çünkü bu alet geniş çaplı bir ayarlama özelliğine sahiptir. Hem düz olarak hem de ayarlayarak kullanabilirsiniz. 85 derecelik bir açıya kadar sizlere ayarlama imkanını sunar. Üstelik maliyet açısından da oldukça uygun olan ürünler arasında yer alır. Trendyol ile bu gelişen sisteme sahip olan ürünü elde edebilirsiniz.

Delta Ağırlık Sehpası Trendyol’da

Delta Ağırlık Sehpası Trendyol’da

Markanın aradığınız tüm ürünleri Trendyol’da sizi bekler. Delta 6010 ağırlık çalışma sehpası kurulumu oldukça kolay olan bir ürün özelliğini taşır. Vücutları için kaldıramayacağı ağırlıktan korkanlar için ön plana çıkan bir üründür. Sadece birkaç dakika içinde kurulumu yaptıktan sonra anında kullanabilirsiniz. Delta strength machine multi-fonksiyonel deluxe ağırlık sehpası 5500 ile özellikle alanında uzman yani profesyonel olan kişiler daha çok yararlanır. Birçok hareketi yapma imkanını sizlere sunar. Çoklu kas geliştirme alt yapısına sahiptir. Günlük düzenli olarak egzersiz yaptığınız zaman kaslarınız istediğiniz şekli alır. Özellikle belli kaslar yerine çoklu bir vücut geliştirmeyi hedefleyenler için ön plana çıkar. Çünkü kullanımda sadece vücudun bir kısmı değil birçok yeri harekete geçer. Delta power machine 3 açılı ağırlık çalışma sehpası sahip olduğu geniş açılı özelliği ile sizlere sunulur. Bu özelliği ile aleti geniş bir açıya ya da dar bir açıya getirip kullanabilirsiniz. Özellikle vücudu esnek yani çalışmalara yatkın olanlar için daha çok kullanışlı olur. Vücudu oldukça esnetecek bir çalışma zeminine sahiptir. Üzerinde uzanarak hareketinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kol ve bacak kasları için açma ve kapama hareketlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Marka ile sahip olacağınız bu ürünlerle sizleri birçok avantaj da bekler. En önemli avantajı uygun fiyata sahip olmalarıdır. Evlerinizi baştan aşağıya dolduran çoklu aletler yerine sahip olacağınız tek bir alet ile ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kolay taşınabilen bu ürünler evinizde fazla yer kaplamaz. Ağırlık sehpasının katlanması geniş alan sağlanması avantajını sizlere sunar. Ağırlık sehpanızı her mekana ve dilediğiniz yere taşıyıp sporunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Eviniz dışında bile bu aletle sizleri spor yapma uygulaması bekler. Trendyol ile bu alanda ihtiyacınızı mükemmel şekilde karşılayarak yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.