"

Demirdöküm

" araması için 80 sonuç listeleniyor

Demirdöküm

Isıtma ve su ısıtma teknolojilerine ilişkin geliştirdiği ürünler ile 1954 yılından beri Türk tüketicinin hayatını kolaylaştıran DemirDöküm, ürünlerindeki başarılı mühendislik örneklerinin yanı sıra hizmet sonrası sağladığı servis ve bakım ayrıcalıklarıyla da ön plana çıkıyor. Türkiye'deki ısıtma sektörünün lider pozisyonunda bulunan marka, yaptığı AR-GE çalışmalarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Her geçen gün teknolojisini yükselten ve standartlara ayak uyduran, öncülük eden DemirDöküm, başarısını 40'ı aşkın ülkeye yaptığı ihracat ile kanıtlamış oluyor. DemirDöküm kombi, termosifon, klima ve radyatör gibi ürünler, günümüzde 40'dan fazla ülkede güvenle kullanılıyor.

DemirDöküm Tarihi

DemirDöküm, kurulduğu yıl olan 1954'ten itibaren sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. 1954'te kurulan ve 1955 yılında da Koç Grubu'na dahil olarak gücünü ve başarısını arttıran marka, ülke içindeki başarısının ardından 1968 yılında ilk kez Ürdün'e açılarak ihracata başlıyor. İhracat rakamları ve satış oranları ile Türk sanayisinin dinamolarından biri olan DemirDöküm, her geçen yıl üretim tesislerini genişleterek üretim ağ ve sayısını da katlıyor. Yurt dışından aldığı lisans ve yaptığı stratejik iş birliği anlaşmaları ile üretim kapasitesini dünya çapına yayıyor. 2004 yılında ellinci yılını kutlayan DemirDöküm, yarım asırlık birikiminin ardından kurumsal kimlik çalışmasının meyvelerini de almaya başlıyor. 2007'de Vaillant Group bünyesine dahil olan ve bu sayede hem iç pazardaki öncülüğüne hem de uluslararası bağlamdaki başarısına katkı sağlayan marka, bugün satış öncesi ve satış sonrası servis ağıyla tüketicilere hizmet vermeye devam ediyor.

DemirDöküm'ün Geniş Ürün Skalası

Türkiye'nin dört bir yanındaki üretim tesislerinin yanı sıra yurtdışındaki merkezleriyle de çalışmalara devam eden DemirDöküm, geniş ürün gamıyla dikkat çekiyor. DemirDöküm kombi, DemirDöküm klima, DemirDöküm termosifon ve DemirDöküm radyatör yalnızca Türkiye'de değil; 40'dan fazla ülkede insanların hayatını kolaylaştırıyor. DemirDöküm markasının ürettiği kombi, termosifon, klima, şofben ve oda termostatları, ısıtma ve su ısıtma konusunda oldukça başarılı bulunuyor. Tasarımsal anlamda ergonomik olan ve kullanılan malzemeden yüklü olan yazılımlara, donanımsal faktörlerden kullanım kolaylığına kadar her anlamda bütüncül bir başarı gösteren DemirDöküm, ürünlerinin tamamında farkını ve birikimini ortaya koyuyor.

İlklerin Markası DemirDöküm

1954 yılından beri sektörün öncüsü olan DemirDöküm, Türkiye’deki birçok ilkin altına imzasını atmış bulunuyor. Radyatör konusunda ilk döküm ve panel radyatörleri geliştiren marka olan DemirDöküm; şofben, döküm kazan, kombi, yoğuşmalı kombi, gaz yakıtlı soba ve poliüretan gövdeli termosifonu da Türkiye’ye kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor. DemirDöküm, ISO 9002 belgesine sahip olan ilk Türk kuruluş olurken 10 yıl garanti sunan ilk markanın altında da DemirDöküm’ün imzası bulunuyor. DemirDöküm, AR-GE çalışmalarıyla tüketicinin ihtiyaçlarına her zaman anında cevap veriyor.

DemirDöküm Fiyatları

Kombi, termosifon, klima, şofben ve oda termostatı ürünleri ile teknolojik standartları belirleyen DemirDöküm, kullandığı teknoloji ve sağladığı imkanlar doğrultusunda uygun fiyat politikası güdüyor. Kombiler, depolama kapasiteleri ve donanımsal özellikleri ile doğru orantılı fiyatlara sahip oluyor. 50 lt ve 65 lt gibi farklılık gösteren kapasitelerin yanı sıra enerji gücü ve yazılım, donanım bilgileri, DemirDöküm kombi fiyatları üzerinde etkili oluyor. DemirDöküm klima fiyat konusunda da değişiklik göstermekle birlikte teknolojik detaylar da fiyatları etkileyebiliyor.

Trendyol, ısıtma konusunda öncü kuruluş olan DemirDöküm’ün ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlar ile sunuyor. DemirDöküm markasının kombi, klima, şofben, termosifon ve oda termostatı ürünlerini tüketiciye uygun fiyatlar ile sağlayan Trendyol’un profesyonel satış hizmeti DemirDöküm markasında da kendisini hissettiriyor. DemirDöküm’ün birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırmak ve konforunuzu arttırmak istiyorsanız, dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.