"

Deniz Malzemeleri

" araması için 1772 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Deniz Malzemeleri

Deniz ve plaj malzemeleri ile yüzmeye giderken yanınıza almanız gereken kullanışlı ürünler edinip tatillerinizi daha eğlenceli bir şekilde geçirebilme şansı elde edersiniz. Su üzerinde kalabilmenizi sağlayan kullanışlı malzemelere ek olarak denizin içerisinde eğlenceli oyunlar oynayabilmenizi sağlayan malzemelerle de keyifli ve verimli bir biçimde vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Deniz malzemeleri hafif olmaları ile taşıma konusunda kolaylık yaratır. Buna ek olarak portatif yapıdaki malzemeler katlanabilir olmaları ile göz doldurur. Şişirilebilen ürünler, sadece kullanım zamanında büyük yer kaplarken diğer zamanlarda çantanıza ya da bagajınıza yerleştirebilmeniz için uygundur. Plastik malzemelerle üretilen deniz ürünleri suda batmamaları sayesinde kullanım kolaylığı oluşturur. Denize giderken alınması gereken malzemeler, Trendyol'da bir arada sunulur ve ihtiyaçlarınızı toplu olarak giderebilmeniz için farklı markalara ait uygun ürün modelleri bulunur. 

Tatlı ve Tuzlu Suya Uygun Bot Modelleri

Su üzerinde hızlı bir şekilde ilerleyebilmek ve denizde açılabilmek için kullanabileceğiniz su botu modelleri farklı tasarım özelliklerine sahip ürünlere yer verir. Çift kişilik modellere ek olarak dört kişilik su botları da bulunur. Dalgalara meydan okumak ve denizin ortasında konforlu bir şekilde dinlenebilmek için yararlanabileceğiniz bu ürünler, kompresör yardımıyla hava üfleyerek kısa zaman içerisinde şişirilip kullanmaya uygun hale getirilebilmektedir. Tıkaç kısmını açıp kapatarak havayı dışarı salabilir ya da havayı hapsederek ürünü verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tuzlu ve tatlı sulara sahip farklı alanlarda kullanılabilen su botu modelleri, denizin yanı sıra göl ve göletler için de uygun bir yapı taşır. Dayanıklı gövdesi darbelere karşı korunaklılık yaratır. Kolayca denge sağlayan bu ürünler deniz malzemeleri fiyatları açısından da ekonomik bir satın alma gerçekleştirebilmeniz için uygundur. Hızlı şişirme vanalarına ek olarak indirme vanaları da bulunan botlar kısa zaman içerisinde kullanılabilir ya da taşınmaya uygun hale getirilebilir. 

Burnunuza Su Kaçmasını Engelleyin

Burun tıkacı ürünleri, ergonomik özellikleri ve kadınlarla erkeklerin kullanımına uygun yapılarıyla denize giderken alınması gereken ürünler arasında bulunur. Burun tıkaçları dalış yaparken veya suya atlarken burnunuza su kaçmasını önleyerek daha konforlu bir şekilde yüzebilmenizi sağlar. Denize girerken özellikle yüzme bilmeyen kişiler için ideal olan kolluk çeşitlerine de Trendyol ile hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. İlgi çekici tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan kolluklar kısa zaman içerisinde üfleyerek şişirilebilir yapıdadır. Koku yapmayan kolluk modelleri suyun üzerinde kalabilmeyi kolaylaştırır. Denizde daha hızlı bir şekilde mesafe kat edebilmek ve daha konforlu bir şekilde yüzebilmek için yararlanabileceğiniz palet modelleri akıllı dizaynlarıyla size hız kazandırır. Ayak numaranıza uygun bir palet satın alarak ürünün ayağınızdan çıkması sorununu yaşamadan denizde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Denizde Güvenliği Artıran Malzemeler

Özellikle yüzme bilmeyen kişilerin kullanmasının son derece yararlı olacağı can yeleği çeşitleri güvenli bir kullanım sağlar. Acil durumlarda boğulma tehlikesini önlemek ve su yüzeyinde kalmak için yararlanabileceğiniz can yelekleri teknelerde güvenlik amacıyla da bulundurulabilir. Vücudunuza tam oturan ve suyun kaldırma kuvvetini kullanabilmenizi sağlayan can yelekleri ergonomik dizaynları ile göz doldurur. Yaz tatillerinin vazgeçilmezi olan deniz yatağı çeşitleri de Trendyol'da bulabileceğiniz deniz malzemeleri arasındadır. Su üzerinde rahatça uzanabilmeniz ve dinlenerek vakit geçirebilmeniz için uygun bir yapıya sahip olan bu yataklar, havuz ve gölet gibi noktalarda da kullanılabilmektedir. Kısa bir sürede şişirilebilir olan deniz yatağı çeşitlerini manuel olarak da kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yastık kısmı aracılığıyla başınızı daha yüksekte tutarak su üzerinde keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.