"Deriden" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.
Sonraki Sayfa

Deriden

Deriden bünyesinde barındırdığı önemli dünya markaları ve bu markaların kendine özgü tasarımını yaptığı stillerle modanın vazgeçilmez adreslerinden biri olmuştur. Temsil ettiği markalardan biri olan Timberland tarafından ‘Yılın Distribütörü’ ödülüne layık görülen Deriden yeni sezon ürünlerini hizmet kalitesinden ödün vermeden hızlıca moda takipçilerine ulaştırmakta. Deriden, dünyada sahip olduğumuz doğal değerler ve kaynakları en iyi biçimde korumak adına, birçok projede de aktif şekilde yer almaktadır. Ayaklarınız kadar doğayı da düşünen ve koruyan marka, daha temiz bir çevre ve daha nitelikli bir yaşam üzerine odaklanmaktadır. Timberland ile birlikte her sene sosyal sorumluluk projeleri yürüten marka; yağmur ormanları oluşturma, suyun kullanımına dair bilinçlendirme, kimsesiz çocuklara oyun alanı sağlama, otistik çocuklar için sağlıklı eğitim alanları yapılandırma, rıhtım ve benzeri halka açık alanların bakımı gibi birçok alanda aktif olarak bulunuyor. Dünya’yı ve sizlerin sağlığını önemseyen markaların, tasarımda çığır açan ayakkabı ve terlik modelleri Deriden online satış sayesinde şık olmak, her mevsim sadece bir tık uzaklıkta. Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermekte olan Deriden, bot, ayakkabı ve terlik markalarının yeni sezon ve outlet ürünlerini stilinizi tamamlamanız için ayağınıza getiriyor. Tüm bu ürünlere Trendyol indirimleriyle ulaşmak ise oldukça kolay.

Deriden ile Şık Görünen Sağlıklı Ayaklar

Hızınızı asla kesmediğiniz şehir yaşamı, iş hayatınız, katıldığınız bir kutlama veya çıktığınız bir doğa gezisi... Çatısı altında topladığı markalarla her koşula ve her sezona uygun ürünü bulabileceğiniz tek adres. Değişen tüketici beklentilerine ve yaşam stillerine uygun ürünleriyle trendleri yakından takip edenlerin markası olan Deriden sizlere dinamik, canlı ve konforlu bir hayatın kapılarını açıyor. Markaların klasikleşen ayakkabı modellerinin yanında koleksiyona eklenen yeni ürünlerle kendinizi özgürce ifade etme imkanı sunuyor. Hayat kalitenizi artıracak niteliklere sahip olan bu markalar ürettikleri ayakkabılarda öncelikle konforunuza ve sağlığınıza odaklanıyor. Deriden’in temsil ettiği dünya çapında kendini kanıtlamış olan Alman markası Birkenstock terlikler rahatlık ve şıklıktan vazgeçmeyenlere hitap ediyor. Türkiye’deki resmi distribütörlüğünü ve yetkili temsilciliğini yaptığı Timberland ise her mevsim kullanabileceğiniz geniş ürün yelpazesi ile sizlerle buluşuyor. İş yaşamında spor şıklığı yakalayarak ayak sağlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız tam size göre olan Camper ayakkabılar ise Deriden indirim ve kampanyalarıyla Trendyol’da.

Deriden Kalitesini Ayaklarınızda Hissedin

Deri ile modayı kusursuz bir birlikteliğe taşıyarak, yaşamın içine dahil eden ve sunduğu ürün ve hizmet yaklaşımları ile keyifli ve şık bir deneyim yaşatmayı amaçlayan deri ayakkabılar, aynı zamanda sağlık yönünden birçok artıyı barındırdığı için tercih edilmekte. Zaman içerisinde ayağınızın şekline uyum sağlayan, her hava koşuluna uygun birçok farklı ayakkabıya Trendyol ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz. Tasarım ve doğallığı birlikte sunan markalarla kaliteden ödün vermeksizin rahatlığı yakalayabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Bunun yanında Deriden markalarının, modeline en uygun materyalleri kullanarak ürettikleri terlik, ayakkabı ve botları da vazgeçilmezleriniz arasına girmeye aday.

Deriden Ayakkabıları Dört Mevsim Trenyol’da

Konfor, sağlık ve şıklığınızı önemseyen ünlü markalar aynı zamanda her yaşa hitap ediyor. Deriden, birden fazla markayı bir araya getirdiği gibi çocuk, genç veya yetişkin fark etmeksizin her yaş ve ihtiyaca yönelik ayakkabıyı da sizlere ulaştırıyor. Stilinize en uygun ayakkabıyı bulduğunuzu, ancak sezonu kaçırdığınızı düşünüyorsanız olmanız gereken yerdesiniz. Deriden ve bünyesindeki dünya çapında kendini kanıtlamış ayakkabı markaları, yeni sezon ürünleri ve Deriden outlet online satış kampanyalarıyla dört mevsim boyunca Trendyol’da sizleri bekliyor. Trendyol ile keyifli alışverişler!