Siemens Derin Dondurucu

Almanya’nın önde gelen teknoloji markalarından biri olan ve faaliyetlerini, 1847 yılından bu yana sürdüren Siemens, devrimsel teknolojilerini beyaz eşya modellerine ve beyaz eşyalar özelinde, derin dondurucu çözümlerinde gösteriyor. Siemens derin dondurucu modelleri; solo, sandık tipi ve ankastre olmak üzere üç grupta değerlendiriliyor. Her birinin kendine has özellikleri bulunan ancak Siemens teknolojisinde birleşen çözümler, ev ve iş yerleri için edinilebiliyor. Derin dondurucuyu konumlandırma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve geniş iç hacme gereksinim duyan tüketiciler, sandık tipi modellere yönelirken sahip olduğu derin dondurucuyu mutfak gibi nispeten kısıtlı alana yerleştirmeyi planlayanlar ise Siemens dikey derin dondurucu çeşitlerini tercih ediyor. Ankastre setiyle uyum gösteren ürünlere yatırım yapmak isteyenler, ankastre formundaki Siemens derin dondurucu seçeneklerini inceleyerek mutfaklarına uygun ürünü satın alıyor.

Yüzlerce Litrelik Geniş İç Hacimle Mevsim Değişimlerine Meydan Okuyun

Mevsimlik ürünler tüketmeyi hedefleyenlerin ve bu ürünleri, ilk günkü tazeliğinde saklamayı arzu edenlerin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan derin dondurucular, Siemens’in göz alıcı tasarımları ve yenilikçi teknolojileriyle yeniden hayat buluyor. Çok sayıda çekmeceye sahip olan ve yüzlerce litrelik geniş iç hacmi ile dilediğiniz tüm gıda ürünlerini zahmetsizce yerleştirmenize olanak veren Siemens derin dondurucular, elektronik sıcaklık kontrolü özelliğiyle geliyor. Bu teknolojiyle istediğiniz sıcaklığa ayarlayabileceğiniz derin dondurucular, içlerindeki ürünleri ilk günkü tazeliğinde saklayabiliyor. Kapılarının açılıp kapanması neticesinde içeride yaşanabilecek sıcaklık değişimlerini de anında algılayarak müdahale eden derin dondurucular, sıcaklık değişimine bağlı muhtemel sorunları tamamen ortadan kaldırarak gıdalardaki tazeliği garanti altına alıyor. İnovatif teknolojilerini beyaz eşya modellerinin tümünde değerlendiren Siemens, derin dondurucularında No-Frost teknolojisini de kullanıyor. Karlanmanın ve buzlanmanın oluşmasını engelleyen teknoloji, sizin için zaman ve enerjiye mâl olacak buz çözdürme işlemini geçmişte bırakmanızı sağlıyor.

BigBox ile Bundan Böyle Büyük Gıdalarınız İçin de Yer Var

Kullanım esnasında size büyük esneklik sağlayan raf tasarımı ve özelleştirilmiş alanlar sayesinde keyifle kullanacağınız Siemens derin dondurucular, BigBox olarak nitelendirilen bölgelerle büyük ve tek parçadan oluşan gıdalarınızı da sorunsuz şekilde saklamanızı mümkün kılıyor. Super Freezing teknolojisi ise derin dondurucunuza yeni gıdalar eklediğinizde, içerideki diğer gıdaların buzunun çözülmesini engelliyor ve yeni eklediğiniz gıdaların olabildiğince kısa sürede dondurulmasını temin ediyor. İlk etapta aygıtların normalden fazla performans göstererek uyguladığı bu işlem, gıdaların dondurulma işleminin tamamlanmasının hemen ardından sonlanıyor ve derin dondurucular ayarladığınız çalışma rutinine geri dönüyor. Bu da hem gıdalarınıza üst düzey bir koruma sunuyor hem de ortaya çıkabilecek fazladan enerji tüketimini ortadan kaldırıyor. touchControl mekanizmasıyla tek bir dokunuşla ayarlarını dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz Siemens derin dondurucu modellerinin birçoğu, yerleşik LED aydınlatma ile dondurucu içini rahatlıkla görebilmenizi sağlıyor. Ayrıca kimi modellerde kendine yer bulan entegre küp buz hazırlayıcı bölümler, soğuk meşrubatlarınızı daha leziz hâle getirmenize yardımcı oluyor.

Siemens derin dondurucu kampanya dönemlerinde edinilebildiği gibi, farklı zamanlarda tekli olarak da satın alınabiliyor. Kampanya dönemlerinde genellikle fiyatlarda değişiklik gözlemlenebiliyor ve Siemens derin dondurucu fiyatları bu kampanyalar neticesinde, daha ulaşılabilir fiyat aralıklarında seyredebiliyor. Bu bakımdan bütçesini yormak istemeyen tüketiciler, Siemens’in kampanya zamanlarını takip ederek kendileri için en uygun çözümü, daha erişilebilir fiyatlar üzerinden almayı isteyebiliyor.

Mevsimlere meydan okuyarak meyve ve sebzeleri aldıktan aylar sonra bile ilk günkü tazeliklerinde tüketmeyi hedefliyor, hem gereksinimlerinize hem de bütçenize uygun bir derin dondurucu arıyorsanız, Siemens’in çözümlerini inceleyebilir, Trendyol’un sunduğu avantajlarla dilediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.