"

Deripabuc

" araması için 1426 sonuç listeleniyor

Deripabuc

Deripabuc, Türkiye'nin en iyi özel deri üretim imalatçı markaları arasında yer alıyor. İzmir kökenli markalardan olan Deripabuc, dört mevsim için tasarladığı erkek ve kadın ayakkabı modelleriyle ön plana çıkıyor. Anatomik doktor tavsiyeli ürünler tasarlayan ve ortopedik uyumluluk gösteren modellere imza atan marka; Oxford taban tipi, dolgu topuk, düz taban, espadril tipi taban modelleriyle isteğe özel seçimler yapma avantajı sağlıyor. Özgün modeller tasarlayan marka, deri ayakkabı modellerinde kullandığı şık deri tonları ve ayakkabı modelleriyle yüksek estetik anlayışını açıkça ortaya koyuyor. Deripabuc markasının dört mevsim için tasarladığı birbirinden şık deri ayakkabı modelleri Trendyol'da bir araya geliyor.

Gerçek Deri Dayanıklılığını Keşfedin 

Hasır sandalet modelleriyle büyük bir ivme yakalayan Deripabuc, topuklu ve düz taban hasır ayakkabı seçenekleriyle göz dolduruyor. Deripabuc sandalet modelleri; hakiki vaketa deri türünden elde ediliyor ve termotaban özelliği taşıyor. Termotabanlı ayakkabılar ise kaydırmaz taban özelliği sergileyerek olası düşme ya da kayma risklerini engelliyor. Hakiki deri olmaları sebebiyle uzun ömürlü bir yapı sunan Deripabuc sandalet modelleri, esneklik ve rahatlık sunmaları bakımından da sıkça tercih ediliyor. Deripabuc sandalet çeşitleri; bilekten bağlı, bantlı, tokalı ve bileği saran modelleriyle de ilgi görüyor. Markanın tasarladığı renkli sandalet modelleri ise modanın en yeni trendlerine uyum sağlayarak yenilikçi renk ve stillerde sunuluyor. Otantik sandalet modelleri, kalın tabanlı tokalı sandaletler; tek bantlı, çapraz bantlı ve iki bantlı modeller en çok dikkat çeken Deripabuc sandaletleri arasında yer alıyor. Beyaz tabanlı, siyah tabanlı ya da ahşap görünümlü tabanlara sahip olan dolgu topuk ayakkabılar da incelenebiliyor. 

Estetik ve Konforlu Deri Ayakkabı Deneyimi 

Hem estetik hem de konforlu bir kullanım deneyimi yaşatan Deripabuc babet ve terlik modelleri, özel günlerde ve günlük kullanımda tercih edebileceğiniz eşsiz modeller sunuyor. Kahverengi, taba, pudra, lame, beyaz, siyah, kot mavisi, füme, antrasit, bej gibi renklerin karma ve tek başına kullanıldığı Deripabuc babet çeşitleri, son yıllarda çok tercih edilen simli ve metalik görünümlü deri modelleri de kadınların beğenisine sunuyor. Deripabuç babet ürünleri, dışında Oxford stilinde tasarlanmış olan deri ayakkabılar da kadınların beğenisini kazanan modeller arasında yer alıyor. Hem deri hem de kumaş materyallerin birleşiminden elde edilen deri spor babetler ise beyaz ve kalın taban türleriyle üst düzey rahatlık sağlayabiliyor. Deripabuc terlik modelleri ise parmak arası terlik kadın ve erkek modelleri, topuklu terlik ve dolgu topuklu deri terlik gibi farklı mevsimlik terlik modelleriyle kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. Deripabuc erkek ayakkabı ürünleri ise yine hakiki deri materyallerden üretilerek her stile uyum sağlayan uzun ömürlü deri ayakkabıları deneyimleme fırsatı sunuyor.  

Deripabuc Spor Ayakkabı: Her Mevsimde Zarafet 

Son yılların trend markaları arasında yer alan markalardan biri olan Deripabuc ayakkabı, kadınlar için tasarladığı spor ayakkabı modelleri ve sneaker modelleriyle de övgü kazanıyor. Tamamen deri ürünler üretmesine rağmen oldukça uygun fiyat seçenekleri sunan marka, her yaştan ve her segmentten kullanıcıya hitap edebiliyor. Hem yetişkinler için hem de gençler için farklı standartlarda ürünler hazırlayan marka, Deripabuc spor ayakkabı modelleri ile bir adım öne çıkmayı başarıyor. Hem canlı renklere sahip olan hem de pastel renklerin sadeliğinden yararlanan Deripabuc, ortopedik taban özellikleri bulunan deri spor ayakkabı ürünleriyle rahatlıkta ve esneklikte son noktaya ulaşıyor. Kış aylarında son derece sıcak tutan ve kaydırmaz dişli kauçuk tabanlarıyla dayanıklılık elde eden Deripabuc bot modelleri de deri materyallerden elde ediliyor. Kadınlar için tasarlanan Deripabuc topuklu ayakkabı modelleri ise onlarca farklı stile uyumlu ürün çeşitleriyle kadınlardan tam puan alıyor. Sizin için en uygun Deripabuc modelini seçerek şık ve lüks deri ayakkabı deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Yukarı Çık