Dezenfektan kategorisinde
en çok değerlendirilen 2. ürün

Dermosept El Ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml DERMOSEPTEL1000ML

Satıcı : İNLOR GRUP
- 16%
24,90 TL20,67 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (13)
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
28,54 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
28,55 TL
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
29,90 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
29,95 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Dermosept El Ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Dermosept el ve cilt temizleyici 1000 ml El ve cilt temizleyici 1 litre-Klinik ve muayenehanelerde enjeksiyon, fonksiyon öncesi antiseptisinde kişisel hijyeni korumada ve sürdürmede,özellikle kış aylarında, okullarda ve toplu taşıma alanlarında gribal hastalıkların yayılmasını önlemede ameliyat yoğun bakım servisleri ve muayenehaneler gibi riskli alanlarda para kullanan herkesin bulaşıcı hastalığa yakalanmasını önlemede umuma açık yerlerde her türlü aracın ortak kullanımından sonra el ve cilt hijyeninin gerek görültüğü her yerde kullanılır.El ve cildi yıpratmaz, katkı maddesi sayesinden derinlemesine yumuşaklık sağlar.Bileşimi: %10 (a/h) izopropanol (cas no:71-23-8) %60 (a/h) elit alkol (cas no: 64-17-5)
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

Dermosept Dezenfektan ile Hastalıklara Karşı Önlem Alın

El ve cilt dezenfektanı hijyen açısından oldukça önemlidir. Fazla büyük bir boyuta sahip olmayan bu ürün kolaylıkla yanınızda taşımanıza da olanak sağlar. Her türlü ortamlarda hijyene önem veren insanların yanında bulundurmaları riski minimuma indirir. Güvenilirliği ve dayanıklılığı hususunda hijyeni tam sağlamada yeterli ürünü aramak şarttır. Bu hususta el ve cilt temizleyici dezenfektan arayışları sürmektedir. Toplu taşıma alanlarında daha kalabalık yerlerde daha sık kullanılmalıdır. Ameliyathaneler, yoğun bakım servisleri ve muayenehaneler, aile sağlık merkezleri gibi risk barındıran alanlarda kullanılmaktadır. Metal veya kağıt para fark etmeksizin, kart gibi cisimleri gün içerisinde sıklıkla kullanıldığı için daha dikkatli olmak gerekmektedir. Doğru ve güvenilir dezenfektan bulmak önemlidir.

  • Kliniklerde Kullanılabilir
  • Gribal Hastalıkları Engelleyici
  • Mikrop ve Virüslere Karşı Üstün Koruma

El ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml Özellikleri

El ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml Özellikleri

Dezenfekte olan yerlere zarar vermez ve leke bırakmaz. Dezenfektanın insan ve hayvanlar için toksik olup olmadığı önemlidir. El ve cilt temizleyici dezenfektan 1000 ml güvenilir ve üstün hijyen sağlayan bir üründür. Ellere ve cilde zarar vermez. Yoğun bir kokuya sahip değildir. Presipitasyon yapmaz. Suda kolay erimektedir. Oldukça yoğun ve ıslaklığı iyi seviyede hissettirir. Yüzey gerilimini düşürür. Herhangi bir hijyen maddesi ile birleşmeden harici olarak kullanılmalıdır. Tüm ele yayılan yumuşak bir etki bırakmaktadır. Kısa sürede etkiler. Yakıcı bir etkiye sahip değildir. Rahatlıkla güvenli bir şekilde kullanılabilir. Özellikle büyük alanlarda, girişlerde, lavabolarda ve tuvaletlerde bulundurulması gereklidir. Sıvı akışkanlığı yaşanmaması için ürün jelatinli bir şekilde satılmaktadır. Ürünün pompası yanında gönderilmektedir. Alkol oranı %70’dir. Ürün sıvı formdadır. Virüslere karşı etkilidir. Bileşiminde %10 (a/h) izopropanol (cas no:71-23-8) %60 (a/h) elit alkol (cas no: 64-17-5) maddeleri yer almaktadır.

El ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml Kullanım Alanları

El ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml Kullanım Alanları

Güvenilirlik, hijyenik ve uzun süre kullanımı açıdan Dermosept el ve cilt temizleme dezenfektanı 1 litre oldukça avantajlıdır. Hem uzun soluklu hijyen sağlar hem de mikroplara ve virüslere karşı önemli bir rol oynar. Gribal enfeksiyonlara karşı, salgın gibi kollektif durumlarda her alanda bulundurulması gereken özellikle tuvalet gibi daha çok hijyene önem verilen alanlarda bulundurulması önemlidir. El ile temas gün içerisinde oldukça fazla olduğundan her durumda Dermosept el ve cilt temizleyici dezenfektan kullanmakta ve bulunulan alanlara yerleştirmekte fayda vardır. Genellikle ameliyathaneler, sağlık merkezleri, laboratuvar gibi yerlerde daha sık kullanılır. Bu durum alanın hijyenine verilen önemi göstermekte ve ayrıca mikrop, virüs gibi yayılım gösteren durumlarda yüksek koruma sağladığına dikkat çekmektedir. Dezenfektanın etkisi uzun süreli ve dayanıklılığının güçlü olması son derece önemlidir.

El ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml Fiyatları

El ve Cilt Temizleyici Dezenfektan 1000 Ml Fiyatları

Salgın gibi dönemlerde daha çok dezenfektan arayışına gidilmiştir. Sağlık açısından değerlendirildiğinde yemekhanelerde, okullarda, iş yerlerinde, toplu taşımalarda her zaman bulundurulması gereken bir üründür. El ve cilt temizleyici dezenfektan 1000 ml yorum ve değerlendirmeler ile daha kapsamlı bilgi edinebilir, ürünün donanımı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. El ve cilt temizleyici dezenfektan 1000 ml fiyatı açısından oldukça uygundur. Her bütçeye hitap eden oldukça avantajlı bir üründür. Hem kalitesi hem de güvenilirliği ile El ve cilt temizleyici dezenfektan 1000 ml satın al işlemleri ile ürünü satın alabilir, size uygun kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Hijyen ve sağlık açısından oldukça gerekli görülen dezenfektan kullanımını karşılamak için hemen Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.