İlgili Kategoriler
Marka
Sınav Yayınları
Tudem Yayınları
Karekök Yayınları
Sonuç Yayınları
Bilfen Yayınları
Esen Yayınları
Çap Yayınları
Editör Yayınları
Hız Yayınları
Doğan Egmont
Martı Yayınları
Arı Yayıncılık
Zeka Küpü Yayınları
İş Bankası Kültür Yayınları
Final Yayınları
Binot Yayınları
Epsilon Yayınları
Çalışkan Arı Yayınları
Zafer Yayınları
Endemik Yayınları
Eksen Yayınları
Çözüm Yayınları
Ötüken Yayınları
Eis Yayınları
Palme
Altın Kitaplar
Nesil Yayınları
İletişim Yayınları
Rota Yayınları
Yapı Kredi Yayınları
Doğan Kitap
Bilgi Yayınevi
Arkadaş Yayınları
Yediveren Yayınları
Alfa Yayınları
A Yayınları
Kırmızı Kedi Yayınları
Beşir Kitabevi
İnkılap Kitabevi
Yuva Yayınları
Türk Dil Kurumu Yayınları
Bulut Yayınları
Fides Yayınları
Nemesis Kitap
Universal
Eker Test Yayınları
Marka
Aydın Yayıncılık
Ydspublishing Yayınları
Hız ve Renk Yayınları
Kolektif Kitap
Arunas Yayınları
Destek Yayınları
Remzi Kitabevi
Uğurböceği Yayınları
Mavi Kelebek Yayınları
Erdem Yayınları
Timaş Yayınları
Martı Çocuk Kulübü
Sel Yayınları
Özyürek Yayınları
Günışığı Kitaplığı
Blue Focus
Kapı Yayınları
Literatür Yayınları
Beyaz Balina Yayınları
Akademi Çocuk
Hayykitap
Metis Yayıncılık
İskele Yayıncılık
MK Publications
Stabilo
Bilgiyolu Yayıncılık
Pegasus Yayınları
Ephesus Yayınları
Boyut Yayın Grubu
Tübitak Yayınları
Yakamoz Yayınları
Can Yayınları
Mikado
Pal
Keskin Color
Delta
İthaki Yayınları
Doğan Novus
Yabancı Yayınları
Az Kitap
Dipnot Yayınları
Caretta
CA Games
E yayınları
Tekin Yayınevi
Oğlak Yayıncılık
Sola Yayınları
Schoellershammer
Tuna
Erkam Yayınları
Domingo Yayınları
Okuyan Us Yayınları
Aras Yayıncılık
Kronik Kitap
İndigo Yayınları
Flamingo
Büyükada Yayıncılık
Sentez Yayınları
Altıkırkbeş Yayınları
Ayrıntı Yayınları
Top Model
Umix
Olimpos Yayınları
Asi Kitap
Aura Kitapları
Aylak Kitap
Karakarga Yayınları
Okiedog
Karina Yayınevi
Puslu Yayınları
Not Yayınları
Gıpta
Bic
Rubenis
Karaca
Koridor Yayınları
Artemis Yayınları
Everest Yayınları
Novella Yayınları
Pena Yayınları
Can Çocuk Yayınları
Nesin Yayınları
Ren Yayınları
Element
National Geographic
Lodos
CEO Plus
Günçe Yayınları
Profil Yayıncılık
Prizma
Efsane
Yitik Ülke Yayınları
Overteam Yayınları
Aganta Kitap
İz Yayıncılık
artline
Südor
Zeplin Kitap
Kaweco
Nora Kitap
Karin
Star Oyun
Buzdağı Yayınevi
Vertex
Sheaffer
Lino
Zet Zeka
Adel
Ks Games
"

Ders ve Yardımcı Kitaplar

" araması için 38243 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Ders ve Yardımcı Kitaplar

Eğitim kitabı kategorisi içerisinde kendisine yer bulmuş olan eserlerle sözel ve sayısal alandaki farklı derslere etkili bir şekilde çalışabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış yayınevleri aracılığıyla kolay anlaşılır bir anlatıma sahip ders kitaplarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Trendyol'da bulunan önemli yayınevleri tarafından güncel müfredata uygun olarak hazırlanmış kitaplar aracılığıyla hem okuldaki derslerinizde hem de liselere hazırlık sürecinde iyi bir çalışma dönemi geçirebilirsiniz. Konu anlatımlı kitaplar, sınavlarda karşınıza çıkabilecek tüm soru tiplerini ve konuları yakından tanımanızı sağlar. Konulara aşinalık kazanarak daha hızlı ve daha doğru çözümler elde edebilirsiniz. Okula yardımcı ders kitapları, konu tekrarı yaparak öğrenilen konuları unutmamaya da yardım eder. 

İşlem Yeteneğinizi Geliştirin

Öğrencilerin en çok zorlandığı alanlardan biri olan matematik dersinde hızlı ve kolay öğrenme metotlarından yararlanarak işlem yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Matematik ders kitabı serilerinden birini sipariş ederek sınavlarda karşınıza çıkabilecek konulara hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Dikkat ölçen sorularla hatalarınızı daha net görüp, çözümlü açıklamalarla yanlışlarınızı öğrenebilirsiniz. Sade bir anlatım diline sahip olan ders kitapları, tüm konuları kolayca anlayabilmeniz için uygundur. Ders kitabı fiyatları, yayınevlerine ve eserlerin uzunluklarına bağlı olarak bütçenize uygun alternatif seçenekler sunar. Sayısal alandaki temel derslerden olan matematiğe ek olarak sözel bölümdeki temel derslerden biri olan Türkçe konusunda da kendinizi geliştirmenizi sağlayacak Türkçe ders kitabı çeşitlerini Trendyol aracılığıyla sipariş edebilirsiniz. Uzun paragraf sorularına hazırlanabilmeniz için bolca pratik yapabilmenizi sağlayan soru bankası kitapları ile Türkçe testinde ekstra zaman kazanabilirsiniz. Daha hızlı okurken daha iyi anlamanızı da sağlayacak olan kaliteli sorularla Türkçe testlerinde yaşadığınız vakit kaybını ortadan kaldırabilirsiniz. Ders kitabı yayınları ile eksikleriniz bulunan dersler hakkında sıkı bir çalışma dönemine girebilirsiniz. Sınav stresinizi de azaltmanıza yardım edecek bu çalışmalarla hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşır.

Fizik Dersinde Başarıya Ulaşın

Sayısal dersler arasındaki fizik dersindeki başarınızı artırmak için yardımcı kitaplardan destek alabilirsiniz. Farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış konu anlatımı bölümlerine ek olarak farklı eğitimciler tarafından hazırlanmış fizik ders kitabı koleksiyonu sayesinde fizik bilginizi geliştirebilirsiniz. ÖSYM'nin sınavlarda sorduğu sorulara uygun şekilde hazırlanan testler, başarılı bir prova yapabilmenizi sağlar. Çözümlü sorulara yer veren kitaplarıyla dikkat çeken bir diğer sayısal ders olan kimya konusunda da uygun kitaplara Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Kimya ders kitabı serilerini satın alarak formülleri ve pratik bilgileri kolay bir şekilde öğrenmeye başlayabilirsiniz. Yorum gerektiren ya da bilgi odaklı sorularla kimya testinde karşılaşabileceğiniz sorulara önceden hazırlıklı olursunuz. Dijital teknolojilere uyum sağlayan ve karekod sistemini kullanan modern kitapları etkileşimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu sayede soru çözümlerine çevrimiçi olarak cep telefonunuz üzerinden ulaşma şansı elde edersiniz.

Hayalinizdeki Liseyi Kazanmak İçin

Türkçeden matematiğe ve fiziğe kadar tüm dersler hakkında Trendyol'da bulabileceğiniz kaliteli 8. sınıf ders kitabı çeşitleri ile hayalinizdeki liseyi kazanabilirsiniz. Ortaokulu tamamlarken sınava hazırlık sürecinde verimli bir şekilde çalışarak netlerinizi yükseltebilirsiniz. Pratik bilgilere yer veren konu anlatımlı kitaplar, püf noktaları göstererek akılda kalıcı bilgiler edinmenizi sağlar. 7. sınıf ders kitabı serileri ile önünüzdeki zorlu sınava erkenden hazırlanmaya başlayarak sınav stresini azaltabilirsiniz. Yenilenen müfredata ve yeni eklenen konulara uygun olarak güncellenmiş şekilleriyle yayımlanan sınav kitapları aracılığıyla doğru ve eksiksiz bilgiler edinirsiniz. 6. sınıf ders kitabı serileri ise okulunuzda daha iyi bir başarı elde edip ortalamanızı artırmanız için ideal özellikler taşır. Kaliteli baskıları ve silgiye dayanıklı kâğıtları ile verimli bir şekilde çalışıp işlem yapabilmenizi sağlayan kitaplardan yararlanarak hedeflerinize bir adım daha yakınlaşabilirsiniz.