Destek Yayınları Allah De Ötesini Bırak 9786054771554

49,45 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (18)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
48,70 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
4. Ürüne %5 İndirim
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
49,99 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Destek Yayınları Allah De Ötesini Bırak

 • Allah De Ötesini Bırak
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Uğur Koşar
Şikayet Et

Allah De Ötesini Bırak - Uğur Koşar | Destek Yayınları

Hayranları tarafından eserleri merakla takip edilen ruhsal danışman ve yazar Uğur Koşar Allah De Ötesini Bırak kitabını 2013 senesinde okuyucularının beğenisine sunar. 800 bin adetlik satışı ile yazarın en çok satan kitabı haline gelir. Anlaşılır bir dille yazılan kitap, Allah sevgisini anlatırken hayata dair tavsiyeler de sunar. Kullanıcı yorumları kısmında okuyucuların kitaptan övgüyle bahsettiği görülür. Allah De Ötesini Bırak kitabı maneviyat duygunuzu güçlendirip, ruhunuzu beslerken vaktinizi de verimli geçirmenizi sağlar. Allah De Ötesini Bırak okuyanlar, yazarın tavsiyelerinin oldukça etkili olduğu konusunda hemfikirdir. Kitapta Allah’ın her şeyden haberdar ve merhametli olması gibi özellikleri vurgulanır. Yazar, yıllarca etkili konferans ve terapiler verir. Her kesimden insana hitap eder. Okuyucularına ve danışanlarına manevi huzur ve ruhsal sağlık vadeder.

 • Manevi huzur
 • Ruhsal sağlık
 • Allah sevgisi

Yazar Uğur Koşar Hakkında

Yazar Uğur Koşar Hakkında

Allah De Ötesini Bırak kitabının yazarı ruhsal danışman Uğur Koşar Siirt Tillo doğumludur. Adını duyurmasında büyük katkısı bulunan kitabını 2013 senesinde okuyucularıyla buluşturur. Allah De Ötesini Bırak konusu ise Allah sevgisi ve kişinin öze dönüşü hakkındadır. Yazar, okuyucularının kendi öz varlıklarını bulmalarını, ancak bu sayede huzura kavuşabileceklerini iddia eder. Çeşitli psikolojik sorunlar sebebiyle ruh sağlıkları bozulan insanlara eserlerinde ve görüşlerinde öze dönüş yolunda katkısı olan, aradıklarını bulabilme cesareti ve ışığı sağlayan önerilerde bulunur. Uğur Koşar çeşitli sebeplerle ruh sağlıkları bozulan insanlara uyguladığı terapilerle de bilinir. Bu terapilerinde büyük başarılara ulaşan yazar, başarısını zihin, ilim ve psikoloji ile harmanlayarak ortaya çıkardığını belirtir. Allah De Ötesini Bırak okuyucuları tarafından sevilen yazar, aynı zamanda önemli ve ünlü bir ruhsal danışman olarak da tanınır.

Türkiye’nin En Çok Kazanan Yazarı

Türkiye’nin En Çok Kazanan Yazarı

Uğur Koşar, yazdığı kitaplarıyla ve uyguladığı başarılı ruhsal terapilerle adından çokça söz ettirir. 2014 yılında, Allah De Ötesini Bırak kitabının 800 bin adet satması ve 1.7 milyon liralık gelir elde etmesiyle ülkenin en çok kazanan yazarı unvanına sahip olur. Koşar, verdiği konferanslarla ve televizyon programlarıyla da başarısını katlar. Allah De Ötesini Bırak içeriği bakımından maneviyat duygusunu güçlendirici ve yol gösterici bir rehber niteliğindedir. Genellikle bu türde yazan Koşar’ın çok sayıda kitabı bulunur. Yazarın eserlerinden bazıları Rabb’in İçin Sabret, Yüzleşme, Kendini Bilen Rabb’ini Bilir, Beş Rahmet Kapısı-Sufi, Beş Rahmet Kapısı-Derviş, Beş Rahmet Kapısı-Bilge, Beş Rahmet Kapısı-Ermiş, Beş Rahmet Kapısı-Aşk, En Güzel İsimler Allah’ındır, Her Şeye Canını Sıkma Ey Gönül, Evliya ve Eşkıya, Uğur Koşar Risalesi, Allah Sizin Sahibinizdir gibi eserlerdir.

Yazarın Kampanyalı Kitap Serileri Uygun Fiyatlarla

Yazarın Kampanyalı Kitap Serileri Uygun Fiyatlarla

Okuyucuların, Allah De Ötesini Bırak yorumları incelendiğinde kitaba çok sayıda övgü olduğu görülür. Seri, Allah De Ötesini Bırak ve Allah De Ötesini Bırak-2 Niyet şeklinde iki kitaptan oluşur. Her iki kitapta da Allah sevgisinden bahsederken, okuyucularına hayata dair tavsiyeler veren yazar, kitaplarıyla çok sayıda insana gönül diliyle ulaşmayı başarır. Allah De Ötesini Bırak fiyat olarak incelendiğinde de iki kitap için değişiklik gösterse de genellikle aynı düzeyde seyreder. Destek Yayınları Allah De Gerisini Bırak göze hitap eden bir kapak tasarımı ve kağıt kalitesi ile diğer yayınevlerinden ayrılmayı başarır. İstediğiniz Allah De Ötesini Bırak serisi kitaplarını online bir şekilde satın alma seçeneğiniz de mevcuttur. Trendyol üzerinden bu ürünlere erişebilir, müşteri yorumlarını okuyabilir, detaylı fotoğraf ve açıklamalarıyla inceledikten sonra uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.