"

Diğer Elektrikli Pişiriciler

" araması için 468 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
FakirBake N Joy
500,00 TL
399 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Diğer Elektrikli Pişiriciler

Teknolojinin yaygın olarak kullanıldığı modern mutfaklarda sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlama konusunda en usta yardımcılar arasında elektrikli pişiriciler yer alıyor. Üstün ve güvenli teknolojiyle donatılan fırın, mutfak robotu, çay ve kahve makineleri gibi ev aletlerinin yanı sıra özellikle ısıtılarak yaratılacak enfes tatlar için diğer elektrikli pişiriciler de büyük rol oynuyor. Hem pratiklikleri hem de şık görünümleri ile dikkat çeken ürünler arasında yumurta pişirme makinesi, çok amaçlı pişiriciler, kıyma makinesi, elektronik tavalar, waffle makineleri, pilav ve yoğurt yapma makineleri ve çeşit çeşit buharlı pişirici modelleri bulunuyor. Hayatı kolaylaştıran, herkesin istenilen kıvamda ve ölçülerde yemek yapabilmesini mümkün kılan elektrikli pişiriciler zaman kazandırmaları ve kolay temizlenebilme özellikleriyle de beğeni kazanıyor.

Kıvamında Lezzetler için Yumurta Pişirme Makinesi

Her ne kadar kolay görünse bile evlerdeki her aile bireyine özel istediği kıvamda yumurtalar pişirebilmek her zaman mümkün olamıyor. Teknolojinin yardımıyla herkese tercih ettiği yumuşaklıkta yumurtalar sunabilmek yumurta pişirme makinesi ile sorun olmaktan çıkıyor. Sağlıklı bir protein kaynağı olan yumurtayı herkesin kendi damak zevkine göre pişirebilen fonksiyonel yumurta pişirme cihazı ile keyifli kahvaltılar hazırlanabiliyor. Kahvaltılar haricinde salatalar ve mezelerin yapımında da kullanılabilen yumurta pişirme makinesi modelleri yuvarlak hatlı sevimli duruşları ile mutfakları süslüyor.

Sağlıklı Öğünler için Buharlı Pişirici Modelleri

Yemek hazırlarken besinlerin doğal olarak sahip olduğu vitaminleri muhafaza edebilen bir yöntem olan buharlı pişirme makineleri sayesinde her öğünde sağlıklı yiyeceklere zahmetsizce sahip olmak mümkün. Son yıllarda sıkça tercih edilen buharlı pişiriciler, sebzeler ve etler haricinde birçok gıdayı ve tatlıları da sağlıklı şekilde hazırlayabiliyor. Farklı boyutlarda ve stillerde dizayn edilen buharlı pişiriciler filtreleme aksesuarları, pişirme ayarları ve motor güçleri haricinde kendi aralarında yoğurt, lor peyniri yapabilen modelleriyle de ayrışıyor. Belirli bir sıraya göre üst üste yerleştirilen buhar tabaklarının sıralanmasından sonra iç bölümüne hazırlanacak gıdanın miktarına göre su konulmasının ardından rahatça çalıştırılan cihazlar su bittiğinde otomatik olarak kapanabiliyor.

Enfes Tatlılar Yaratan Waffle Makineleri

Tatlı sevenlerin favori lezzetleri arasında bulunan waffle çeşitlerine ulaşmak artık çok daha kolay hale geliyor. Estetik dizanları ve canlı renkleriyle mutfaklara neşe katan waffle makinesi modelleri ailelerdeki küçük büyük herkese taze ve nefis tatlılar sunuyor. Isı ayarı, miktarı ve şekli için kişiye özel seçenekler sunan makinelerde günün her saatinde waffle yemek mümkün oluyor. Sade, meyveli veya çikolatalı malzeme ile tüketilebilen tatlıların görünümleri de göz kamaştırıyor. Çıkarılabilir plakaları sayesinde temizliği de kolayca yapılabilen waffle makinelerini mutlaka kuru ortamda muhafaza etmek gerekiyor.

Evin Aşçılarının Yeni Gözdesi Kıyma Makineleri

Artık sadece kasaplarda değil, modern mutfaklarda da kıyma makinesi ile istenilen etleri kıyma haline getirerek özel lezzetler yaratılabiliyor. Ergonomik ölçülere indirilen boyutları ve şık görünümleriyle mutfakların bir parçası haline gelen kıyma makineleriyle sadece kıyma değil sucuk, salam gibi yiyecekler de yapılabiliyor. Dijital göstergeleri bulunan, sessiz çalışan ve fonksiyonel aparatlarıyla farklı şarküteri ürünleri hazırlamaya olanak tanıyan kıyma makineleri motor güçlerine göre de modellere ayrılıyor. Son derece güvenli teknolojiler ile donatılan makineler olası kazaları da tamamen engelliyor. Ailece afiyetle yenebilen köfte ve kebapların hazırlanmasına yardımcı olan makinelerin temizliği de sıcak su ile hızlıca halledilebiliyor.

Mutfaklardaki her türlü yemek hazırlama işlemini çok daha pratik hale getiren elektronik ürünler arasında yer alan şık tasarıma sahip elektrikli pişiriciler, Trendyol küçük ev aletleri kategorisi üzerinde ekonomik fiyatlar ve geniş ürün çeşitliliğiyle sunuluyor.