"

Dkny

" araması için 403 sonuç listeleniyor

DKNY

Moda dünyasına yön veren isimlerin oluşturdukları markalar, tarz sahibi tüketicilerin öncelikli tercihi olurken bu markaların başında gelen DKNY, hazırladığı kreasyonlar ve sunduğu ürünlerle kullanıcıların favorileri arasına yerleşiyor. 1984 yılından bu yana moda sektörünün en önemli isimlerinden biri olarak değerlendirilen ve 2016 yılından beri G-III Apparel Group bünyesinde faaliyetlerini sürdüren marka; saat, deri ürünleri ve diğer yaratımlarıyla moda tutkunlarının beğenisini kazanıyor. DKNY markasının başarısının arkasında yatan uzmanlığı ve estetik anlayışını öğrenmek için hem markaya adını veren ünlü modacı Donna Karan’ın kariyerine hem de markanın geçmişine göz atmak gerekiyor.

Yedinci Cadde’nin Kraliçesi: Donna Karan

1950’li yıllara damgasını vuran ünlü moda isimlerinden Anne Klein ile çalışmaya başlayan Donna Karan, Klein’ın tasarım asistanlığını yaparak başladığı kariyerini fazla zaman geçirmeden DKNY markasına dönüştürüyor. Takvimler 1985’i gösterdiğinde, “Yedinci Cadde’nin Kraliçesi” lakabı ile bilinen Karan, genç kadınlar için hazırladığı parçaları DKNY markasıyla tanıtarak moda alanındaki hünerlerini sergilemeye başlıyor. Takip eden yıllarda kadınların yanı sıra erkekler için de tasarımlar hazırlayan Karan’ın; DKNY sırt çantası çeşitleri, mont modelleri, cüzdan ve daha pek çok ürünü kullanıcılarla buluşuyor. 1991 yılında erkek giyim koleksiyonuyla yaratıcılığının ne denli benzersiz olduğunu kanıtlayan marka; DKNY erkek ve kadın parfüm gibi ürün gruplarını ise Donna Karan’ın kızı Gaby’den alınan ilhamla zenginleştiriyor. Büyükler kadar küçüklere de hitap eden ürün gruplarına hayat veren marka, lüks aksesuarlar ve modayı ileriye taşıyacak zamansız konseptlerle tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

İlk Satış Mağazası Yedinci Cadde’de

Donna Karan’a takılan lakap olan “Yedinci Cadde’nin Kraliçesi”, New York, Manhattan’daki ünlü Yedinci Cadde’den geliyor. DKNY markası da hem merkez olarak hem de ilk mağaza olarak bu alanı tercih ediyor ve DKNY mağazası 550 Yedinci Cadde’de bulunuyor. Halihazırda 70 mağazasıyla dünya çapında koleksiyonlarını tanıtan ve müşterilerine hizmet veren DKNY Türkiye online satış noktasında da kullanıcılara çözüm sunuyor.

Sandalet çeşitlerinin yanı sıra geniş ürün yelpazesine; iç giyim, bebek giyim, gözlük ve saat gibi ürünleri de kazandırarak kadın ve erkek fark etmeksizin herkesin gereksinimlerine uygun parçalar hazırlayan DKNY, modanın kalbinin attığı şehirlerde ve moda haftalarında sunduğu kreasyonlarla adından daima söz ettiriyor. Giyimine ve tarzına önem gösterenlerin vazgeçemedikleri marka, çanta modellerinde ve diğer tüm çözümlerinde, zengin ürün gamı ve yenilikçi çizgileri ile öne çıkıyor.

Alternatifsiz Tasarımlarla Farkınızı Ortaya Koyun

Özellikle moda tutkunu kadınlar için hazırladığı kreasyonlar ve koleksiyonlarla alternatifsiz tasarımlarını müşterilerine sunan DKNY, kadınların; spor esnasında, özel davetlerde ve günlük yaşamda değerlendirebileceği parçalara imza atıyor. Klasik aksesuar dizayn stillerini kendi üslubuyla ele alarak yeniden şekillendiren DKNY, kadın ve erkeklerin keyifle kullanacakları saat ve gözlüklerle beğeni topluyor. Tematik yapıdaki gerçek deri kordonlarıyla dikkat çeken saatler, arzu edildiği takdirde belirli ölçüde özelleştirilebiliyor. Giyim ve aksesuar alanındaki deneyimini koku üretiminde de gösteren marka, hazırladığı parfümlerle kullanıcıları memnun ediyor. Parfüm tarafında da aksesuar modellerinde olduğu gibi tematik çalışmalar hazırlayan marka, sprey formunda parfümün yanında vücut losyonu ve rollerball gibi çözümleri de kadın müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Siz de DKNY tasarımlarını beğeniyorsanız, markanın hazırladığı ürün gruplarını inceleyebilir, dilediğiniz parçayı kolaylıkla satın alabilirsiniz.