"

DOAL

" araması için 62 sonuç listeleniyor
DOAL Keratin Sütü
KARGO BEDAVA
DOALKeratin Sütü
(816)
99,00 TL
79,99 TL
Sepete Git
DOAL Ayak Bakım Spreyi 30 Ml.
DOALAyak Bakım Spreyi 30 Ml.
(8)
50,00 TL
12,45 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Doal

Saçınızın İhtiyacı Olan Nem Terapisi Doal Şampuan Çeşitlerinde

Doal markası güzellik ve bakım üzerine ürün içeriği bulunan talep ve ilgi gören markalardan biridir. Markanın keratin bakım ürünleri, şampuan, saç boyası, saç kremi ve benzeri ürün içerikleri bulunmaktadır. Saçlarımız güzelliğimizi ön plana çıkan en önemli parçalarımızdan biridir. Saçımızda ortaya çıkabilecek her sorun görünümümüzü olumsuz etkileyeceği için, özgüven eksikliği ve kendini beğenmeme gibi durumlara neden olabilecektir. Bu nedenle saç bakım ürünlerinde, saç sağlığını riske atabilecek seçimlerden kaçınılması gereklidir. Doal markasında kullanılan özel içerik ve bileşenler sayesinde, saçlarınız zarar görmenin aksine hacimli ve sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır. Şampuan saçlarımızı yağdan ve kirden arındırmak için tercih ettiğimiz ürün içeriklerinden biridir. Saçımızın yapısına göre ve içeriğinde saça iyi gelecek bileşenlerin bulunduğu şampuan seçimleri, saçımızın canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ancak yanlış şampuan seçimleri kepeklenme ve dökülmelere neden olacağı gibi, mat bir görünüm kaçınılmaz olacaktır. Doal şampuan çeşitleri farklı içeriklere sahiptir. Keratin şampuanlar, saçın kaybettiği keratini kazanabilmesi için doğal keratin içeriğinin bulunduğu şampuan içeriğidir. Saça parlaklık ve yumuşaklık katan bu ürün, saçı kökten uca besler. Saç derisini canlandırarak, saç tellerinin kalınlaşmasına katkıda bulunacaktır. Saçların hızlı uzamasını sağlayan bu içerik, yoğun bakım yaparak saçın hızla onarılmasını sağlar. Tuz, parafen ve fosfat içermeyen bu ürün herkes tarafından tercih edilebilir. Egzama şampuanı, şampuanın saç derisine verebileceği zararı engelleyen şampuan çeşididir. Saçı besleyen ve onarımını yapan bu ürün, saçın ihtiyacı olan tüm bileşenleri içerir. Kullanımda hacimli, parlak ve canlı saçlara ulaşabilmeniz mümkündür. Saçın nefes almasını sağlayan bu ürün, saçın hızlı bir şekilde uzamasını sağlayacaktır. Doal güçlendirici şampuan özellikle ince telli hassas saçlar için kullanıma uygundur. Saç yapısının kalınlaşması için gereken desteği saça sağlayan bu şampuan, saçların düzenli kullanımda gürleşmesini sağlar. İçeriğinde bulunan aminoasitler, saça daha canlı bir görünüm katar. Kolay taranabilir ve ipeksi bir görünüme ulaşan saçlar göz alıcı bir güzelliğe sahip olacaktır. Doal kullanan kişiler, şampuan çeşitlerinden oldukça memnun olduklarını belirtmişlerdir.

Bakımlı ve Parlak Saçlar İçin Doal Saç Bakım Ürünleri

Keratin saçta, ciltte ve tırnaklarda bulunan bir protein içeriğidir. Saçta keratin sağlıklı bir görünüm açısından şarttır. Ancak saça sıklıkla birçok işlem uygulandığı için, zamanla saçtaki keratin azalır. Sonrasında mat, kuru ve cansız saç görünümü ortaya çıkar. Doal keratin sütü sayesinde tüm sorunlarınızdan kurtulabilmeniz mümkündür. Saçlara yoğun bir bakım tedavisi uygulayan keratin sütü, saçlara göz alıcı bir parlaklık katar. Saçı kökten uca besleyen keratin bakımı saçın, hızlı bir şekilde uzamasına ciddi katkı sağlayacaktır. Saçı tamamen nemlendiren keratin sütü, saça hacim katarak hoş bir görünüme ulaşmasını sağlar. Saça parlak ve yumuşak bir görünüm sağlayarak taramanın kolaylaşmışı ve keçe denilen dolaşmaların giderilmesini sağlar. Saç dökülmelerini ise, gözle görülür bir şekilde azaltır. Keratin sütü içeriğinde fosfat, parafen ve tuz bulunmaz. Doal keratin sütü faydaları arasında öne çıkan en önemli nokta, saçların uzun süre düz kalacak olmasıdır. Böylece saç yalnızca kurutma ile işlem görmeyecek derecede güzelliğe ulaşır. Keratini uygulamak için bir miktar alınarak saça yedirilmesi gerekir. Kuruduktan sonra saç kurutularak bakım sonlandırılır. Doal keratin sütü kullananlar, saçlarının yeni yapısından oldukça memnun olduklarını ve birkaç ay saçlarının düz yapıda kaldığını belirtmişlerdir. Markada her miktarda keratin sütü içeriğini bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Ürünler serin ve kuru yerde saklanırken, açıldıktan sonra 6 ay içerisinde kullanımı uygundur. Doal saç bakım sütünü kullanmak istemeyen kişiler için serum seçeneği de ideal bir fikir olabilir. Serum içerikleri saç tarafından daha hızlı emilen yapıya sahiptir. Doal keratin serum kullananlarda saç dökülmeleri ciddi oranda artış göstermektedir. Ürün serumdan oluşur. Her bir serumun saça temizken uygulanması ile bakım yapılır. Düzenli kullanımda saçların gürleştiği ve yeni saçların çıkmaya başladığı görülmüştür. Saçın yoğunluğunu artıran bu ürün, saçlara gözle görülür bir hacim kazandırır. Düzenli kullanımda 10 gün içerisinde saçlarda gözle görülür bir değişme gözlenmiştir. Saçları ciddi oranda gürleştiren bu serum, saça parlaklık ve canlılık katar. Ayrıca yapılan klinik araştırmalar sonrasında yalnızca 3 ay düzenli kullanan kişilerde 3000 tel miktarı kadar yeni saç çıktığı ispatlanmıştır. Doal keratin yorum yapan kişiler, serumun olumlu etkilerini doğrular nitelikte başarılı bulduklarını dile getirmişlerdir.

Doal Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın öne çıkan ürünlerinden bir diğeri pembe sudur. Duş sonrasında saçlara uygulanan bu suyun içeriğinde keratin bulunur. Saçın kaybettiği keratin miktarı saça bu pembe su sayesinde verilmeye çalışılır. İçeriğinde yoğun nemlendirici etkisi bulunmaktadır. Saçları kökten uca besleyerek parlaklaştırır. Saçları fark edilir oranda yumuşatan bu içerik, kolay tarama yapılmasını sağlar. Saçların daha canlı ve taze bir görünüme ulaşmasını sağlar. Doal pembe su ürününün içerisinde, hindistan cevizi yağı içeriği de bulunmaktadır. Saça banyo sonrası uygulanarak saç tarafından hızla emilim sağlanır.500 ml miktarı olan bu su, uzun süre kullanım sağlayacaktır. Doal saç bakım seti çeşitlerinin içerisinde saçınız için gerekli olan bakım ürünlerinin hepsi bulunur. Her set içeriğinde farklı ürünler bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Markanın öne çıkan ürünlerinden bir diğeri saç boyalarıdır. Görünümünde ufak ya da köklü değişimler yapmak isteyenler için doğal vitamin ve mineralli bu boyalar ideal bir seçim olacaktır. Saçları matlaştırmayan ve nem dengesini sağlayan saç boyaları, yeterli pigmentasyonu sağlayarak istediğiniz rengin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Birden fazla geniş renk seçeneği sayesinde, aradığınız tüm renk tonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Doal markasına ait kaş ve kirpik serum ürünü bulunmaktadır. Bu ürünün içerisinde tamamen doğal keratin bulunmaktadır. Kaşın ve kirpiğin onarımı ve bakımını yaparak hızlı bir şekilde çıkmasını sağlar. İçeriğinde keratinin yanı sıra mısır ve soya proteini, at kestanesi bulunmaktadır. Düzenli kullanım sağlandığı takdirde, kirpiklerde doğal bir dolgunluk sağlayacaktır. Ayrıca kaşlarda gürleşme sağlayarak kalın kaşlara sahip olabilmenize olanak sağlar. Tırnaklarda keratin azalmasına bağlı olarak kırılma ve incelme görülen kişiler Doal tırnak bakım yağını tercih edebilir. Tırnağın keratin ihtiyacını gideren bu ürün tırnağın güçlenmesini ve hızlı uzamasını sağlar. Doal ayak bakım spreyi, ayaklarda uzun süre havasız kalmaya bağlı olarak gelişen kokuyu giderir. Çıplak ayak ve ayak parmaklarının tamamına uygulanması sonuç açısından büyük önem taşır. Uzun süre kalıcılık sağlaması açısından çorap üzerinden sıkılması da önerilmektedir. İçeriğinde bulunan antibakteriyel ve antiperspirant içerikler ayağın terlemesini minimuma indirirken, ter nedeniyle oluşan kokuyu kökünden çözümler. Hassas ciltlerde kullanımı uygun olmayan bu ürünün, serin ve kuru yerde saklanması gereklidir. Doal ayak bakım spreyini kullanan kişiler, ayak kokusunun büyük ölçüde giderildiğini belirtmişlerdir. Doal international saç sütü ve diğer ürün içeriklerinin fiyatları birbirinden farkıdır. Trendyol uygulaması üzerinden, markanın ürün içeriklerini kontrol edebilir ve hemen satın alabilirsiniz.