Doğan Egmont Yayıncılık Percy Jackson Ve Olimposlular Serisi .. 5 Kitap 954147835154

280 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kargo Bedava
269,90 TL
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Doğan Egmont Yayıncılık Percy Jackson Ve Olimposlular Serisi .. 5 Kitap

 • Şimşek Hırsızı"Modern ve mitolojik dünyalarınçakışmasına şahit olacağınız gümbür gümbür bir fantastik macera... PercyJackson sıradan bir çocuk değildir. Poseidon'un oğlu olduğunu öğrenmiş veZeus'un şimşeğinin, yani bu güne kadar yapılmış en güçlü silahı çalmakla suçlanmaktadır.Fırtına bulutlarının yaklaşmasıyla, Percy şimşeği bulmak, suçsuzluğunukanıtlamak ve tanrılar arasındaki dünyamızı yok edebilecek bir savaşı önlemekiçin uzun bir yolculuğa atılır."Canavarlar Denizi"Melez Kampı'nın sihirlisınırlarının zayıflaması herkesi dehşete düşürüyor, birisi çok zalim bir planıuygulamaya koydu bile. Percy ve melez arkadaşları bu işe el atmazlarsa yarıtanrıların bu güzel sığınağı yok olma tehlikesiyle karşı karşıya! CanavarlarDenizi'ne uzun bir yolculuk ve büyük aile sırları Percy'nin hayatını cehennemeçevirecek. Bir Yunan tanrısının oğlu olmak bir şeref mi yoksa bela mı, işte bukitapta belli olacak."Titan'ın Laneti"Yunan tanrıları ve melezlerindünyası çok büyük bir savaşa hazırlanıyor. Bu savaş, her şeyi yakıp yıkacak,geri dönülmesi olanaksız sonuçlar doğuracak bir savaş olabilir! Percy'ninkendisi gibi güçlü dostlara ihtiyacı var, yeni tanıştığı gizemli melez kardeşlerona destek mi olacak köstek mi? Titanların efendisi Kronos en büyük tuzağınıkurdu, tanrıları ve melezleri bekliyor! Serinin bu üçüncü kitabında Percy enkorkunç gerçekle yüzleşiyor: Titan'ın Laneti. Bu lanete yalnızca çok güçlülerkarşı koyabilirler, peki Percy bunu başarabilecek mi?"Labirent Savaşı"Percy yeni okulunun düzenlediğialıştırma gezisinin eğlenceli olacağını zaten düşünmüyordu. Eski bir ölümlütanıdıkla beraber iblis ponpon kızlarla mücadele etmesi gerekince bu gezi iyiceiçinden çıkılmaz hale geliyor. Olimpos ile kötü Titan Lordu Kronos arasındakisavaş gittikçe körükleniyor. Her an istilaya açık durumdaki Melez Kampı bileartık sihirli sınırlarıyla bir zamanlarki güvenli yer değil. Titan ordusununbaskınını engellemek için Percy ve diğer melez dostlarının karanlık birlabirentten geçmesi gerekiyor, her bir köşesinde başka kötü sürprizlerbekleyen, sürekli yenilenen, üstelik canlı bir labirentten."Son Olimposlu"Şanslarının neredeyse yok olduğunubilmelerine rağmen, melezler bütün bir sene boyunca Titanlara karşı vereceklerisavaş için hazırlık yaptılar. Kronos'un ordusu artık her zamankinden çok dahagüçlü
 • ve gücü, safhına kattığı her tanrı ve melezle birlikte daha da büyüyor.Olimpos'un tanrıları her yeri yakıp yıkan Tayfun'la uğraşadursun, Kronosneredeyse savunmasız kalan Olimpos'a, New York'a yürüyor. Şimdi bütün iş Percyve melez ordusuna kalmış durumda.New York Times çoksatanlar listesinin müdavimi olan bu dizinin son kitabında Percy'ninyıllardır beklenen on altıncı yaş kehaneti açığa çıkıyor. Batı medeniyeti,Manhattan sokaklarında büyük bir savaşla karşı karşıya ve Percy belki de kendikaderine karşı savaşıyor olmanın korkusuyla yüzleşiyor."
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Rick Riordan
 • Roman Türü Bilim Kurgu & Fantastik
 • Cilt Bilgisi Ciltsiz
 • Basım Yılı 2021
Şikayet Et