"

Dolap

" araması için 12582 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Dolap

Yaşam alanlarını organize etmek ve düzenli bir görüntü elde etmek açısından dolaplar oldukça önemlidir. İş yeri, ev, mağaza ve daha pek çok alan için elzem olan dolaplar farklı niteliklerle üretiliyor. Böylece her zevke, ihtiyaca ve alana uygun dolap bulmak da mümkün oluyor. Salon, oturma odası, çalışma odası, antre, mutfak, banyo, yemek odası ve çocuk odası da dahil, yaşam alanlarındaki tüm bölüm için dilediğiniz tasarımı tercih edebilirsiniz. Trendyol'un avantajlı satın alma seçenekleri ile istediğiniz ürüne, özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Gardırop, çoklu raf, vestiyer ve dolap gibi ürünleri mobilya kategorisi içerisinde bulabilir, evinizin dekorasyon ve düzenini yeniden şekillendirebilirsiniz. Dolapların tasarımında; kullanılan malzeme, monte yapma yöntemi, renk, desen, baskı ve ebat gibi değişkenler devreye giriyor. Örneğin; yüksek tavanlı geniş ve ferah alanlar için geniş yapılı ve varaklı dolap tercih edilen modeller arasındayken, küçük metrekareli öğrenci odaları için bez dolap modelleri göz önünde bulunduruluyor.

Dolaplar Yükünüzü Hafifletiyor

Organizer dolaplar evlerdeki eşyaları kategorize etmeyi kolaylaştırıyor. Yatak odası dolapları ya da gardıroplar, nevresim takımı, pike, çarşaf, uyku seti ve yastık gibi tekstil ürünlerini depolamayı mümkün kılıyor. Kıyafet odası için özel tasarlanan ya da yatak odasına konumlandırılan kıyafet dolapları, her evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Yatak odası dolaplarında hangi modelin tercih edileceğinde öncelikli olarak alanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmak gerekiyor. Dar alanlar için sürgülü kapı model dolaplar son derece işlevsel oluyor. Fazla kıyafet muhafaza edilecekse eni, boyu ve genişliği fazla olan büyük dolaplar kurtarıcı oluyor.

Dolaplar Mutfaktaki Yardımcınız

Mutlak dolapları her evin vazgeçilmezi olan mobilya ürünlerinde başı çekiyor. Elektrikli ev aletleri, mutfak araç – gereçlerinin muhafazası için tasarlanan mutfak dolapları da biçim, boyut, malzeme ya da renk gibi özelliklere göre farklı modellerle sunuluyor. Mutfakta hem her şeyin el altında olması hem de bunların iş yapmayı engellemeyecek şekilde durması gerekiyor. Tabaklar, çatallar, tencereler, elektrikli mutfak ürünleri için özel tasarlanan dolaplar zarif bir görüntünün yanı sıra kolaylık ve konfor da vadediyor. Ankastre, tezgâh altı, buzdolabı ve kombi üstü dolaplar sahip olunan tüm alanları değerlendirmeye yardımcı oluyor.

Banyo Dolapları Hijyene Yardımcı

Mikroorganizmaların en hızlı biçimde ürediği banyo alanlarına ekstra özen gerekiyor. Havlu ve bornoz gibi banyo tekstil ürünleri, yedek yer paspasları, kişisel temizlik ürünlerinin muhafazası için yüzlerce çeşit ve model banyo dolabı bulunuyor. Cilde birebir temas eden eşyalar için kapaklı banyo dolapları ideal oluyor. Kare, iki kapılı, monteli, taşınabilir, alt çekmeceli, aynalı, üst aydınlatmalı, raflı, plastik alaşımlı, ham ahşap ve daha pek çok nitelikteki banyo dolabı Trendyol'un avantajlı satın alım seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Her amaca uygun ve en popüler depolama birimlerinden olan çok amaçlı dolap modelleri her alanda düzen sağlamanızı kolaylaştırıyor. Takı dolapları, ayakkabı dolapları, asma dolaplar, orta bölmeli raflı dolaplar ve daha nicesi ile yaşam alanları düzene giriyor. Farklı renk, desen, model ve tasarımlarla üretilen dolaplar, küçük ve büyük bölümlere uygun dizayn ediliyor. Çok amaçlı dolaplar TV ünitesi, kitaplık, temizlik dolabı ve oyuncak dolabı gibi işlevleri ile ideal birer araç görevi görüyor. Ceviz, meşe, kavak ve bambu gibi malzemelerden üretilen kaliteli ahşap dolaplar dayanıklı ve estetik olmaları dolayısıyla tercih ediliyor. Düzenleme ve depolama ihtiyaçlarınız için Trendyol'u inceleyebilir, online mağazanın sunduğu yüzlerce seçenek arasından dilediğiniz dolaba hemen sahip olabilirsiniz.