"

Dolce Vita Halı

" araması için 1054 sonuç listeleniyor

Dolce Vita Halı

Mental ve fiziksel rahatlığa eriştiğimiz yegane ortam evlerimizdir.  Ev ortamlarımız bizi yansıtır, bizden izler taşır. Bu nedenle her yuva birinden farklı motifler ve yaşanmışlıklarla dekore edilmiştir. Minik bir biblodan rafta duran fincana kadar her biri özenle seçilmiştir. Bir evi ısıtan en belirgin eşya hiç şüphesiz halıdır. Zira boşlukları doldurur ve yuva hissini iliklerinize kadar hissetmenizi sağlar. Seçtiğimiz her detay yaşam alanımızın havasını değiştirir.

Kalite ve güveni bir arada sunan Dolce Vita Halı otuz beş yıllık tecrübesi ile doğayı ve insan ruhunu renklerde yaşatan koleksiyonlarla kullanıcıların beğenisini her daim kazanır. Hazırladıkları birbirinden şık koleksiyonlar bu coğrafyanın her köşesinden izler, hikayeler taşır. Renkler ve motifler kimi zaman doğadan kimi zamansa duyguların kendisinden ilham alırken, Dolce Vita halı her biri ayrı güzelliğe sahip pek çok hikaye anlatır.

Halı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Seçeceğimiz halı mobilya ve perde gibi eşyalarımız ile uyum sağladığı gibi kullanım açısından da kolaylık sunmalıdır. Özellikle halı gibi sık temizlik gerektiren ürünlerde renk ve modelden ziyade kullanılan iplik ve üretim teknolojisi büyük önem arz eder. Zira toz ya da leke evde çok sık karşılaştığımız bir sorun ve halı temizliği doğru ürün seçilmediği takdirde zahmetli ve masraflı olabilir. Dolce Vita Aura halı koleksiyonu el halısı tekniğiyle üretilerek tozlanmanın önüne geçililir ve viskon iplik ile canlı ve parlak  bir görünüm elde edilir. Hem hafif hem de kaymaz tabanıyla kullanımı ve temizliği kolaydır.

Halı seçerken dikkat etmemiz gereken bir diğer detay da halının kullanılacağı zemin. Eğer beton bir zemin üzerinde kullanılacaksa daha kalın tabanlı ve pamuklu halılar tercih edilebilir. Böylece zeminin soğukluğu bir miktar da olsa engellenebilir. Pamuk taban ve 12 mm kalınlık ile Dolce Vita Forever serisi hem beton zeminler hem de kış mevsimi için iyi bir seçenek olacaktır.

Dolce Vita’nın birbirinden şık koleksiyonları ipek, yün, elyaf, pamuk ve viskon gibi her ihtiyaca uygun dokuma seçenekleri ve boyutları ile aradığınız her detayı size sunar.

Renk ve Boyut Seçerken Neleri Göz Önünde Bulundurmalıyız?

Genelde halı seçerken sıkça kararsız kaldığımız kısım halının boyutu olur. Bu durumda halıları kullanacağımız alanın genişliği önem arz eder. Kalabalık bir görüntüden kaçınmak isteyenler, halı boyutunu mobilyaların altına da girebilecek boyutta seçebilir. Böylece daha derli toplu bir görünüm sağlanabilir. Dar yaşam alanlarını geniş göstermek için ise açık renk halılar tercih edebiliriz. Eğer açık renk mobilyalar tercih ettiyseniz koyu ve sıcak motifli renkte halılar, koyu renk mobilyalar için ise görünümü yumuşatacak düz renk halılar tercih edebilirsiniz. Dolce Vita Halı geniş renk yelpazesi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm seçenekleri bir arada bulmanızı sağlayacaktır. Dolce Vita Halı oturma odasından mutfağa, çocuk odalarından yatak odalarına kadar yüzlerce seçenek sunar. Üstelik bu modellere Trendyol sayesinde kolayca ulaşmanız mümkün.

Halı Alışverişi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kalite ve güven kadar önemli olan bir diğer husus ise fiyatlardır. Dolce Vita halı fiyatları halıların yapımında kullanılan malzeme ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Dolce Vita markasına avantajlı fiyat ve kampanyalar ile ulaşmak için koltuğunuzdan kalmaya dahi gerek yok. En uygun fiyatlı Dolce Vita halı modelleri eviniz ve kendiniz için tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabildiğiniz Trendyol güvencesi ile parmağımızın ucundadır. Gerek güvenli alışveriş gerekse kesintisiz müşteri desteği ile Dolce Vita kalitesi Trendyol’da tüketicilere sunulur.

Yukarı Çık