Dolphin Nitril Muayene Eldiveni Pudrasız Lila (M) Paket 8681447707190

95 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Dolphin Nitril Muayene Eldiveni Pudrasız Lila (M) Paket

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Dolphin Nitril Muayene Eldiveni Pudrasız Lila (M) Paket
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

Dolphin 8681447707190 Lila Pudrasız Paket (M) Nitril Muayene Eldiveni

Dolphin’in nitril eldivenlerinin ham maddesi sentetik bir kopolimer olan antikrilonitril-butaidendir. Bu sebeple de bu ürünün bileşiminde lateks bulunmaz. Söz konusu maddeye alerjisi olan kişiler için bu eldiveni gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Dolphin lila nitril medium pudrasız muayene eldiveni yapısı sayesinde tüm hijyen koşullarına kolaylıkla uyum sağlar. Aynı zamanda işletmelerin mutfaklarında da yapısında bulunan özellikler sayesinde bu eldiven modeli sıklıkla kullanılır. Bunun da sebebi Dolphin eldivenlerinin gıdalar ile etkileşime geçen bileşenlere sahip olmamasıdır. Bu ürün, yüksek kalite standartları gözetilerek üretilmiştir. Laboratuvar gibi ortamlarda da kullanılabilecek olan nitril eldivenler kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Genellikle muayene esnasında tercih edilen bu ürün, sızdırmazlık konusunda da bir hayli başarılıdır.

  • Adet: 100
  • Boyut: Medium
  • Renk: Lila

Dolphin Pudrasız Lila Nitril Muayene Eldiveni Özellikleri

Dolphin Pudrasız Lila Nitril Muayene Eldiveni Özellikleri

Ürün, nitril yapısı nedeniyle bir hayli dayanıklıdır. Dolphin’in pudrasız eldivenleri pamuklu bir astara sahiptir. Bu astarın üzerinde ise söz konusu materyal bulunur. Nitril maddesini öne çıkaran bazı nitelikler vardır. Bunlar sızdırma ve aşınma direnci olarak sıralanabilir. Bahsi geçen bu özellikler Dolphin’in nitril eldivenlerini oldukça işlevsel kılar. Aynı zamanda pudrasız bir yapıya sahip olduğu için gıdalar ile temas etmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Ayrıca bu sayede elin kurumasını da engeller. Alerjik reaksiyonlara da sebep olmayan bir ürün olduğu için farklı cilt tiplerine sahip kişiler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Söz konusu eldivenler özelliklerinden dolayı restoranlarda, yemekhanelerde ve cafelerde de sıklıkla tercih edilir. Bu ürün, sürekli olarak güçlü temizlik materyallerine temas eden kişiler tarafından da tercih edilebilir.

Dolphin Pudrasız Lila (M) Nitril Muayene Eldiveni Sağlam mı?

Dolphin lila nitril medium pudrasız muayene eldiveninin sağlamlığı sadece fiziksel dayanıklılık ile sınırlı değildir. Bu eldivenler pek çok kimyasal maddeye karşı da dirençlidir. Çalışma ortamlarında değişik kimyasallara temas eden kişiler için bu ürün iyi bir alternatiftir. 100’lü pakette bulunan Dolphin nitril eldivenler lila renge sahiptir. Tek kullanımlık olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer eldivenler kullanılmışsa mutlaka çöpe atılmalıdır ve tekrar giyilmemelidir. Diğer bir hatırlanması gereken husus ise bu eldivenlerin iki ele birden takılması gerektiğidir. Böylece daha etkili bir koruma sağlanabilir. Birçok dış faktöre karşı dayanıklılık gösteren bu ürün, güvenli bir kullanımı mümkün kılar. Yırtılmaya, aşınmaya ve gerginliğe karşı bir hayli dirençli olan eldivenler, en tehlikeli maddeler ile temas hâlindeyken dahi güven verir.

Dolphin Pudrasız Nitril Muayene Eldiveni Ele Zarar Verir mi?

Dolphin lila nitril medium pudrasız muayene eldiveninin parmak uçlarında özel bir doku vardır. Bu ürün asla kullanıcının eline zarar vermez. Bahsi geçen bu pürüzlü doku, çalışma esnasında dokunma hissini ve hassasiyetini bir üst seviyeye taşır. Böylece cisimleri tutmayı ve hissetmeyi de son derece kolaylaştırır. Dolphin lila nitril eldiven pudrasız medium 100’lü paket set hâlinde satıldığı için oldukça avantajlıdır. Bu paketten çıkan eldivenler yırtılmalara ve delinmelere karşı bir hayli dayanıklıdır. Kalın bir yapıya sahip olan ürün, kullanıcının elini tamamen koruma altına alır. Eldiven kolay bir şekilde hasar almayacağı için kullanıcı çok sık eldiven değiştirmek zorunda kalmaz. Dilerseniz siz de Dolphin nitril pudrasız muayene eldiveni lila (m) paket yorumlarını inceleyebilir, diğer kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Trendyol’da bir hayli uygun fiyatlarla satışa sunulmuş olan bu ürünü hızlı ve kolay bir biçimde satın alabilirsiniz.