"

Domestos

" araması için 264 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Domestos

İlk defa 1929 yılında üretilip, 1961 yılında Unilever bünyesine katıldıktan sonra dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen temizlik ürünleri arasına giren Domestos, 1999 yılından bu yana Türkiye’deki tüketicilere de ulaşıyor. Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suları, Domestos Tuvalet Blokları, Domestos Kireç Çözücü, Domestos Çok Amaçlı Temizleyiciler; Mendil, Hijyenik Leke Çıkarıcı ve Gider Açıcı çözümleri, markanın temel ürün kategorileri olarak sıralanıyor. Domestos fiyat açısından kullanıcıların bütçesini zorlamamakla birlikte ürünlerin fiyatları, seçilen çözümün gramajı ve işlevine göre farklılık gösteriyor. Örneğin 810 gramlık ambalajda sunulan Domestos çamaşır suyu fiyatı, 3,5 kilogramlık ambalajda sunulan üründen daha farklı noktada yer alıyor.

Domestos’un Etkili Formülüyle Mikroplara Savaş Açın

Maksimum Hijyen Pembe Güç, Maksimum Hijyen Okaliptüs Ferahlığı, Maksimum Hijyen Limon Ferahlığı, Maksimum Hijyen Kar Beyazı, Maksimum Hijyen Dağ Esintisi, 7'li Püskürtme Okyanus Esintisi olmak üzere altı farklı çeşidi olan Domestos çamaşır suyu, özel formülüyle öne çıkıyor. Domestos Rengarenk ise doğrudan doğruya çamaşırlardaki lekeleri hedef alıyor.

Biyosit ruhsatlı olmasıyla lekelere ve kireç kaynaklı izlere karşı ne denli güçlü olduğunu kanıtlayan ürünler, uygulandığı tuvalet yüzeyinde uzun süre boyunca kalarak var olan leke ve kalıntıları tamamen temizliyor. Özellikle klozetlerin ulaşılması en güç noktalarına bile tam isabetli uygulamalar yapılabilmesini sağlayan 7’li Püskürtme Sistemi, Domestos ürünlerinin gücünü bir kat daha artırıyor. Sodyum Hipoklorit, Sürfaktanlar ve parfümle desteklenen Domestos çamaşır suları, uygulandıkları alandaki mikropları da yok ederek son derece hijyenik bir ortam oluşturulmasına katkıda bulunuyor. Ürünlerin genellikle arka kısımlarında yer alan kullanım talimatlarının uygulama öncesinde dikkatle incelenmesi ve çamaşır sularının ağzı kapalı olsa bile çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanması tavsiye ediliyor.

Domestos ile Kireçlere Veda Edin

Tuvaletlerde zamanla oluşup katman hâline gelen ve temizlenmesi genellikle zor olan kireçlerin yanı sıra kirlerin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayan ürünlere de imza atan Domestos, 5’li Güç serisi tuvalet bloklarıyla tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Manolya Ferahlığı, Lavanta, Okyanus, Çam, Limon ve Çamaşır Suyu Katkılı olmak üzere altı farklı çeşidi olan tuvalet blokları, maksimum hijyen için ideal çözümlerden biri oluyor. Sifonun çekilmesiyle aktive olan ürünler; temizleyici köpük, kireci önleme etkisi, kalıcı koku, tuvaletlerde parlak beyazlık ve üst düzey hijyen etkileriyle cazip hâle geliyor. Daha yoğun kir ve kireç lekelerine sahip tuvaletler ise Domestos Sıfır Kireç ile tertemiz oluyor. Uç kısmı püskürtme imkânı sağlayan ambalajı sayesinde tuvaletlerin görünen ve görünmeyen alanlarına kolayca uygulanabilen Sıfır Kireç ürünü, kalıntılar da dâhil olmak üzere kirece dair tüm izleri yok ediyor.

Domestos’un Kirliliğe Karşı Mücadelenizde Yanınızda

Domestos leke çıkarıcı sprey çeşitleri, seçilen ürüne göre banyoda ya da evin farklı alanlarında değerlendirilebiliyor. Paslanmaz çelik, emaye kaplı yüzey, boyalı ahşap, plastik, seramik, porselen gibi yüzeylerde kullanılabilen leke çıkarıcı sprey; yemek artıklarının, küf ve kirlerin temizlenmesine yardım ediyor. Maksimum hijyen sunan ürünlerden mutfaklara özel çözüm, ağır ve yağlı yemek kalıntılarının çıkarılmasını mümkün kılıyor. Temizliğin yanı sıra uygulandığı yüzeylerin parlaklık kazanmasını da temin eden ürün, 750 ml’lik özel ambalajıyla hedeflenen yüzeye kolayca tatbik edilebiliyor. Alanlardaki leke ve kirleri gidermek, evye ve lavabolardaki tıkanıklıkları gidermek isteyenler ise Domestos mendil, gider açıcı ve hijyenik leke çıkarıcıları alışveriş listelerine ekliyor.

Siz de yaşam alanlarınızı tertemiz hâle getirmeyi amaçlıyorsanız, Domestos’un birbirinden başarılı ve etkili ürünlerini inceleyebilir; gereksinimlerinize yanıt veren çözümü Trendyol’un avantajlı fiyatları ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.