Temizlik Bezleri kategorisinde
en çok değerlendirilen 6. ürün

Domol Islak Temizlik Bezi Cam & Parlak Yüzeyler Için 20 Adet 4305615070575

Satıcı : Ayfer Altunel
16,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (13)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
16,90 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
16,90 TL
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
16,99 TL
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
2. Ürüne %3 İndirim
17,50 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Domol Islak Temizlik Bezi Cam & Parlak Yüzeyler Için 20 Adet

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • • Yaşam alanınızın temizlik ve hijyenini sağlamak için ıslak temizlik bezleri oldukça kullanışlıdır. • Domol Islak Temizlik Bezi bir pakette 20 adet bez içerir. • Bu ürün sayesinde cam ve parlak yüzeyleri iz bırakmadan pratik bir şekilde temizleyerek lekelerden arındırabilirsiniz. • Cam ve parlak yüzeylerin temizliği için üretilmiştir. • Uygun yüzeylerin iz bırakmadan kir, leke ve yağ kalıntılarından arınmasını sağlar. • Bir pakette 20 adet bez bulunur. • Cam ve parlak yüzeylerde bulunan toz ve kirleri temizlemeye yardımcı olur. • Yağ lekelerinin temizlenmesinde etkilidir. • Tek bir ürünle etkili bir temizlik sağlar. • Pratik bir kullanıma sahiptir. • Pencere, fayans ve ocak gibi yüzeylerin temizlenmesinde kullanılabilir. • Ambalajı açıp ortasından ihtiyacınız kadar bezi alın ve kutuyu iyice kapatın. • Islak temizlik bezini çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. • Ürünün gözle temasını engelleyin. • Temas halinde gözü bol suyla yıkayın.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

Domol Cam & Parlak Yüzeyler İçin 20 Adet Islak Temizlik Bezi

Hijyenin hayatımızdaki yerinin her geçen gün giderek arttığı yadsınamaz bir gerçektir. Ancak yapılan temizliğin yeterli hijyeni sağladığınızdan emin olmak gerekir. Giderek hızlanan hayatta zamandan tasarruf sağlamak da son derece önemli hâle gelmiştir. Çok sayıda kişi uzun süren ve vakitlerinden çalan temizlik rutinlerinin yerine hızlı ve pratik alternatifler arar. Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezi, ayrı ayrı kovalarla, farklı deterjanlarla ve bezlerle uğraşmak istemeyenler için birebirdir. Deterjan ve bezle yaptığınız temizlikten aldığınız verimin aynısını hatta daha fazlasını vaat edebilir. Hızlı ve pratik bir temizleme alternatifidir.

  • Cam ve parlak yüzeyler içindir.
  • İz bırakmaz.
  • Üç etkili yoğun bir üründür.

Domol 20 Adet Islak Temizlik Bezinin Özellikleri Nelerdir?

Domol 20 Adet Islak Temizlik Bezinin Özellikleri Nelerdir?

Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezinin 1 paketinde 20 adet ıslak bez bulunur. Bütün cam ve parlak yüzeylerde kullanılabilir. Pencereler, araba camları, cam sehpa, cam ocak, fayanslar gibi tüm alanlarda kullanılabilir. Uygun yüzeylerde hızlı ve etkili temizlik sağlayabilir. Bir adeti bile ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sağlayabilir. Ambalajı açıp içerisinden ürün aldıktan sonra hava almayacak şekilde kapatmanız tavsiye edilir. Böylece Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezini uzun süre ıslaklığını ve etkisini koruyarak saklayabilirsiniz. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde tutmanız faydalı olur. Sağlığınız için ürünün gözle temasından kaçınmalısınız. Gözle temas etmesi hâlinde bol su ile yıkayın. Tüm bu özellikleri sayesinde temizlik yaptığınız anlarda en etkili yardımcılarınızdan olabilir.

Domol Cam & Parlak Yüzeyler Temizlik Bezi Hijyen Sağlar mı?

Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezi, 3 etkili temizleme gücüne sahiptir. Yoğun bir leke çıkarma gücü bulunur. Kristal berraklığında sonuçlar vaat eder. Cam ve parlak yüzeyleri iz bırakmadan temizleyebilir. Toz, kir ve yağ lekelerini kolayca çıkarabilir. Pratik bir kullanıma sahiptir. Temizleyeceğiniz yüzeyi bu bez yardımıyla sadece silmeniz yeterlidir. Ardından durulama veya kurulama gerektirmez. Zamandan tasarruf sağlar. Özel yapısı sayesinde deterjanlı bir bez kadar hijyen sağlayabilir. Domol ıslak temizlik bezi, klasik bir ıslak mendil değildir. Cam ve parlak yüzeylerin etkili temizliği için özel olarak üretilmiş bir temizlik bezidir. Kullanmak istediğiniz her türlü cam ve parlak yüzeyde gönül rahatlığıyla ve kolayca tercih edebilirsiniz. Son kullanma tarihi yoktur. Ürünü uygun biçimde muhafaza ettiğiniz sürece kullanabilirsiniz. Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezi, uygun yüzeylerde ve saklama koşullarında son derece etkili hijyen sağlayabilir.

Domol Cam & Parlak Yüzeyler Islak Temizlik Bezi Kaliteli mi?

Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezi, Trendyol kullanıcı yorumlarına göre kaliteli bir üründür. Kullanıcılar ürünü mobilyalarda, aynalarda, granit tezgahlarda, ocak ve musluk başlarında, davlumbaz gibi çeşitli eşyalarda kullandıklarını ve çok memnun kaldıklarını dile getirmektedir. Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezi, özellikle dokunma duyuları gelişmiş ve dokunsal ihtiyaca sahip küçük çocukların ilgisini çeken parlak yüzeylerin parmak iziyle dolmasını ortadan kaldırır. Bu yüzden çocuklu evler veya çocuk odalarında güvenle kullanılabilir. Ancak içerdiği kimyasal maddeler dolayısıyla çocuğun kullanmasına izin verilmemelidir. Domol cam & parlak yüzeyler için 20 adet ıslak temizlik bezi içinde bulunan tüm parçalar eşit boy ve kalınlığa sahiptir. Boyutu, genişliği ve kalınlığı idealdir. Elleri kurutmaz, tahriş etmez, alerjik reaksiyona sebep olmaz.