"

DoReMi

" araması için 299 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Doremi

İç giyim ve uyku giyiminin ünlü markası Doremi, 1969 yılından bu yana “Gün Doremi ile başlar” sloganıyla faaliyet gösteriyor. Sektörün öncü ve yenilikçi markaları arasında yer alan firma, farklı zevk ve beğenilere uygun ürünleriyle herkesin kendi stiline uygun modelleri bulmasını sağlıyor. Kadın, erkek, çocuk her yaş ve bedenden kullanıcıların ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üreten Doremi iç giyim, yüksek kaliteli, konforlu ve şık ürünleri ile büyük beğeni topluyor. İç giyim kadar uyku giyim modelleriyle de ilgi gören markanın rahatlığı temel alan ürünleri, sağlıklı ve uzun ömürlü yapılarıyla konforlu bir kullanım oluşturuyor.

Deniz kıyafetleri, taytlar ve uyku giyimi ürünleriyle de adından söz ettiren marka, yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaştırıyor. Herkesin kendi stiline uygun modelleri bulabileceği geniş bir ürün yelpazesi sunan Trendyol, çok uygun satın alma koşulları ile cazip fiyat seçenekleri sağlıyor. Doremi giyim iç çamaşırları, erkek atlet ve diğer tüm ürünlere Trendyol aracılığı ile kolaylıkla ulaşılabiliyor, özel indirim ve kampanyalarla kaçırılmayacak fiyatlara erişilebiliyor.

Türkiye’nin İç Giyim Markası

1969 yılında kurulan ve kısa sürede Türkiye’nin önde gelen iç giyim markalarından biri olmayı başaran firma, yenilikçi yaklaşımları ve kaliteyi esas alan üretim anlayışı ile adından söz ettiriyor. İş hacmini sürekli büyüten ve yeni pazarlara açılan markanın, kadın, erkek ve çocuklara yönelik modelleri oldukça geniş bir ürün gamı oluşturuyor. Türkiye insanının ihtiyaçlarını ve beğenilerini doğru biçimde analiz ederek, ihtiyaçlara yanıt oluşturacak en doğru çözümleri geliştiren marka, ithalat ürünleriyle de pek çok ülkede büyük beğeni topluyor.

Yenilikçi form ve tasarımlarıyla yüksek kaliteli malzemeyi ve titiz işçiliği buluşturan Doremi, 2017 yılından bu yana Çarşıbaşı Tekstil bünyesinde faaliyet gösteriyor ve yeni pazarlara açılma, daha geniş bir kullanıcı ağına ulaşma fırsatı buluyor. İç giyim başta olmak üzere uyku giyimi ve mayo gibi pek çok kategoride yüksek kaliteli ürünler sunan marka, her yaş aralığından kullanıcılar için çok özel tasarımlar geliştiriyor. Doremi lohusa takımları, hamile taytı ürünlerinden gecelik ve sabahlık modellerine, pijama takımlarından kadın ve erkek külot, içlik ve diğer iç giyim ürünlerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Farklı stil ve malzeme yapıları ile değişik kategorilere ayrılan bu ürünler, kişisel tercihlere uygun olarak değişik kesim, dikim ve malzeme özellikleri taşıyabiliyor.

Doremi pijama ve diğer uyku giyim ürünleri de geniş bir ürün gamı oluşturuyor ve her kesimden kullanıcıların büyük beğenisini topluyor. Geceliklerden erkek ve çocuk pijama takımlarına pek çok rahat ve şık ürün geliştiren marka, mayo ve bikini gibi ürünleriyle de yaz sezonlarının vazgeçilmez markaları arasında yerini alıyor.

Doremi Modelleri ve Özellikleri

İç giyim denilince ilk akla gelen iç çamaşırlarının kişinin en özel kıyafetleri olarak konfor ve rahatlık sunması bekleniyor. Üstün kalitesi ve kusursuz kesim, dikim özellikleri ile güzel görünüm ve konforu bir arada sunan Doremi iç giyim ürünleri, oldukça geniş bir kategori olarak öne çıkıyor. Külot, atlet, sütyen, büstiyer başta olmak üzere her türlü iç giyim ürününü farklı model, renk ve malzeme seçenekleriyle tasarlayan marka, farklı vücut tiplerine uygun modeller geliştiriyor. Günlük kullanım ürünlerinin sağladığı rahatlık gibi, özel günler için tasarlanan saten ve dantelli modeller de kusursuz bir konfor sunuyor. Oldukça şık, estetik ve dikkat çekici tasarımlar sunan marka, detaylardaki ince işçilik ve çok özel desenlerle büyük beğeni topluyor.

Vücuda tam oturarak gün içinde rahatsızlık oluşturmayan modelleriyle öne çıkan marka, alt ya da üst iç çamaşırı seçenekleriyle konforlu bir kullanım sunuyor. Farklı vücut tiplerine tam oturan kalıpları ile bilinen markanın, nefes alan kumaş yapısı da konforu artırıcı bir özellik taşıyor. Antibakteriyel özellikli ürünler daha hassas ciltler ve hassas bölgeler için kusursuz bir seçim oluştururken, farklı mevsimlerde kullanmaya uygun modeller de konfor düzeyini artırıcı bir özellik taşıyor. Yüksek kaliteli pamuk içeren ürünler özellikle yaz aylarında terlemeyi azaltan bir işlev görüyor.

Kusursuz Sütyen Modelleri

Kadınlara yönelik olarak dışarıdan izi belli olmayacak şekilde tasarlanan modeller, konfor ile estetiği başarılı biçimde buluşturuyor. Dikişsiz sütyenler abiye elbiselerin altında kolaylıkla kullanılabilirken, iz bırakmayan Doremi külot çeşitleri çoğu kadının tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Tercihe göre destekli ve dolgulu modelleri de bulunan marka, dikişsiz modellerde kalın ya da ince askı seçenekleri sunuyor. Estetik görünümleri kadar rahat kullanımları ile de tercih edilen bu modellerin, pek çok renk ve desen seçeneği de bulunuyor. Doremi sütyen çeşitleri arasında tasarımlarıyla ön plana çıkan göz alıcı modeller olduğu gibi, toparlayıcı, dikişsiz ve destekleyici modeller de bulunuyor.

Günlük kullanım için ya da spor aktivitelerinde tercih edilen Doremi büstiyer ürünleri ise rahat ve kullanışlı yapıları ile öne çıkıyor. Göğüslerin dik durmasını sağlayan ve sırt ağrılarını azaltmaya yardımcı olan Doremi büstiyer ürünleri, sağlıklı kullanım özellikleriyle kadınların tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Nefes alan pamuklu yapılarıyla terlemeyi ciddi oranda azaltan Doremi penye sütyen ürünleri de rahatlığı ön planda tutan kadınların günlük iç giyim için tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Tercihe göre destekli ya da desteksiz modeller seçilebilirken, herhangi bir dolu ya da madde içermeyen desteksiz Doremi penye sütyen çeşitleri çok daha konforlu bir kullanım sağlayabiliyor. Destekli ürünler ise uzun vadede estetik açıdan daha iyi sonuçlar veriyor ve formu korumaya yardımcı oluyor.

Kadın Külot ve Atlet Seçenekleri

Doremi sütyen gibi kadın üst giyim modellerinin yanı sıra alt giyimde de sayısız ürün seçeneği bulunuyor. Sütyenler ile uyumlu olacak biçimde setler halinde satın alınabilen sütyen külot takımlarının yanı sıra ürünleri tek tek alıp kombinlemek de mümkün olabiliyor. Kumaşından kesimine, renk ve desenlerden özel detaylarına sayısız külot seçeneği sunan Doremi, rahat, konforlu, şık ve gösterişli modelleri ile kadınların beğenisini kazanıyor. Pamuklu, elasten, polyamid, seamless, dikişsiz gibi farklı çeşitlerin yanı sıra tasarım açısından dekolteli ya da normal ürünler bulunabiliyor. Tangadan Brezilya kesime, string tipli olanlardan slip modellere, korse özellikli olanlardan boxer rahatlığı sunanlara pek çok kesim ve form çeşidi de olan Doremi külot seçenekleri, dikişsiz modelleri ile özellikle gece elbiselerinin altında kusursuz görünüm sağlıyor.

Markanın kadın külot modellerini sütyenler ya da atletler ile takım halinde satın almak mümkün olabiliyor. Penye atlet, sütyen ve külot takımları günlük konfor için tercih edilebilirken, hem renk, hem tasarım detayları itibariyle çok daha özel modeller de ön plana çıkabiliyor. Doremi atlet seçenekleri nefes alan pamuklu ve saten kumaşlar başta olmak üzere sağlıklı malzemelerden üretiliyor. Bakteri oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olan, terlemeyi azaltan ve daha sağlıklı bir kullanım sunan Doremi atlet modelleri, diğer iç giyim ürünleri ile birlikte mükemmel takımlar oluşturmaya da imkân tanıyor.

Konforlu Pijama ve Gecelik Modelleri

Uyku giyimi konusunda da iddialı olan marka, pijama modelleriyle adından söz ettiriyor. Kadın ve erkek pijama ürünleri, rahat bir uyku için gereken konforu sağlıyor. Penyeden satene farklı kumaş ve dokular kullanılarak tasarlanan modeller, Doremi gecelik ve sabahlık çeşitleri ile kusursuz bir uyum sağlıyor. Yaz aylarında serin ve ferah bir his oluşturan Doremi gecelik ürünleri, kış aylarında ve serin gecelerde soğuğa karşı koruyan ve sıcak tutan bir etki sağlıyor. Doremi pijama, gecelik ve sabahlık ürünleri ev içi kullanım için de konforlu bir seçenek oluşturuyor. Doremi penye gecelik ve benzer nitelikteki ürünler yüksek kumaş kaliteleri ile tercih listelerindeki yerlerini alıyor. Tercihe göre kısa ya da uzun kollu olabilen Doremi penye gecelik ürünleri, hem uyurken, hem ev içinde kusursuz bir konfor sunuyor. Evde geçirilen zamanın daha verimli ve rahat olmasına yardımcı olan bu özel ürünler, yüksek kaliteli kumaş yapıları ile dört mevsim sağlıklı bir kullanım sağlıyor.

Erkekler ve çocuklar için de farklı tasarımlara sahip özel pijama seçenekleri sunan marka, pamuklu ve konforlu ürünleriyle büyük ilgi görüyor. Çocukların seveceği renklerde, canlı tasarımları bulunan marka, sevilen karakterler ve figürlerin yer aldığı ürünlerle çocukların dikkatini çekmeyi başarıyor. Sağlıklı kumaş yapıları ile çocukların daha rahat ve konforlu biçimde uyumasına yardımcı olan ürünler, sevimli ve neşeli tasarımlarıyla büyük ilgi görüyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk pijama takımları arasında kız çocukları özel olarak tasarlanmış gecelik modelleri de bulunuyor. Yaz ayları için askılı modeller, kış ayları için ise sıcak tutan uzun kollu ürünler tercih edilebiliyor.

Taytlar ve Deniz Kıyafetleri

Kadınlara yönelik ürünlerin yanı sıra erkekler ve çocuklar için de pek çok ürünü bulunan marka, yaza ayları için tasarladığı deniz kıyafetleri ve her mevsim kullanılabilecek tayt modelleri ile de beğeni topluyor. Farklı renk ve kumaş seçenekleri sunan Doremi tayt ürünleri, desenli ya da desensiz olarak tercih edilebiliyor. Vücudu saran ve konforlu bir kullanım sunan Doremi tayt modellerinin üretiminde polyester ve elastan gibi esnek kumaşlar kullanılıyor. Özel desenleri ve rahat hareket imkânı sunan tasarımlarıyla Doremi spor tayt çeşitleri de geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Doremi spor tayt ürünleri, vücudun nefes almasını ve kasların rahat hareketini sağlayarak, çok daha verimli ve etkili spor aktiviteleri için yardımcı oluyor.

Deniz sezonu ve dört mevsim havuzlarda giyilmesi için özel mayo ve bikini ürünleri tasarlayan marka, çabuk kuruyan kumaş yapısı ile sağlıklı bir kullanım sunuyor. Ağırlık yapmayan, suyun içinde rahat hareket imkanı sunan bu özel ürünler, pek çok renk, desen ve motif seçeneği sunuyor. Bütün haldeki mayo çeşitleri değişik formlarda tasarlanırken, iki parçalı bikiniler renk ve desen seçenekleriyle göz dolduruyor. Polyamid, likra gibi özel kumaşlar suyun içinde daha dinamik bir hareket imkânı verirken, suyun dışında hızlı kurama özelliği taşıyor. Bu özel kumaşlarda güneş ışıklarının etkisi ile solma, renk kaybı gibi olumsuzluklar da görülmüyor. Markanın erkek şortları ve çocuk mayoları kategorisinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Erkek ve Çocuk İç Çamaşır Modelleri

Doremi çamaşır seçenekleri arasında erkek ürünleri de özel bir yer tutuyor. Yüksek kaliteli kumaştan üretilen erkek iç çamaşırları, farklı model ve renkleriyle pek çok seçenek sunuyor. Erkek boxer modelleri başta olmak üzere pamuklu ve esnek yapıdaki ürünler, farklı vücut yapılarına uygun olarak tasarlanıyor. Klasik erkek külot ve atlet modelleri yanında yenilikçi ve sıra dışı tasarımlar da büyük ilgi görüyor. Erkek çamaşırlarında siyah, beyaz, gri ve bej tonlar ağır basıyor. Erkeklere yönelik içlikler soğuk kış günlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alırken, mevsime göre değişen kumaş yapıları daha sağlıklı bir kullanıma imkân veriyor. Termal yapıdaki içlikler cildi saran ve her koşulda sıcak tutan yapılarıyla en soğuk günlerin dahi rahatça geçirilebilmesini sağlıyor. Ter tutmayan ve vücut ısısını ani değişikliklere karşı koruyan içlik modelleri, çoğunlukla polyester, viskon ve elastan karışımı kumaşlardan tasarlanıyor.

Doremi markası kız ve erkek çocuklar için tasarladığı modellerle oldukça sağlıklı ve eğlenceli bir ürün yelpazesi oluşturuyor. Kız ve erkek çocukları için farklı tasarım ve ölçülerdeki Doremi çamaşır seçenekleri, her yaşa ve vücut tipine uygun pek çok ürün sunuyor. Pamuklu kumaşlardan çocuklara yönelik olarak üretilen külotlar ve atletler, birden fazla ürünün olduğu paketler halinde satın alınabiliyor.

Hamile ve Lohusa Pijama Takımları

Doremi lohusa takımları, hamile taytı gibi ürünlerle kadınların bu en özel zamanlarını en konforlu ve en sağlıklı ürünlerle geçirmelerine yardımcı oluyor. Markanın hamileler için özel olarak tasarlanan iç çamaşırları, pijamalar, gecelik ve sabahlıklar ile lohusa dönemi için özel tasarlanmış pek çok ürünü bulunuyor. Kimi ürünler sade, şık ve işlevsel tasarımları ile öne çıkarken, kimi ürünlerde neşeli figürler, mesaj içerikli yazılar yer alabiliyor. Çoğunlukla pamuklu kumaşlardan üretilen bu özel ürünler, bedeni sıkmayacak esneklikte tasarlanıyor ve oldukça konforlu bir kullanım sunuyor. Lohusalık dönemi için geliştirilen pijama ve çamaşırlar rahat emzirme olanağı da sağlıyor.

Teri emen, deriye nefes aldıran ve soğuk mevsimlerde sıcak tutan hamile ve lohusa modelleri geliştiren marka, yaz ayları için şortlu, kısa ve bol ürünlerle ekstra konfor sağlıyor. Hamile pijama ve gecelik takımları tek parça olarak tasarlanabildiği gibi, iki ya da üç ayrı parçadan da oluşabiliyor. Kimi modeller hem hamilelik, hem de lohusalık döneminde rahatlıkla giyilebilirken, evde rahat hareket etmek için tasarlanan günlük kullanım modelleri de bulunuyor. Markanın esnek ve konforlu kumaşlardan üretilen hamile taytı modelleri ise güvenli ve rahat bir kullanım sunuyor. Göbeğin büyüklüğüne göre biçim alabilen hamile taytı ürünleri, hamilelik süresi boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor.

Doremi İç Giyim Fiyat Seçenekleri

Kadın, erkek ve çocuklar için kusursuz iç çamaşırı ve uyku giyim ürünleri geliştiren Doremi markası fiyatları itibariyle kullanıcı dostu bir çizgide bulunuyor. Ürünlerin fiyatları kullanılan kumaşın kalitesine, ürünün modeline ve desenine göre değişse de, genel olarak fiyatlar herkesi için erişilebilir bir düzeyde bulunuyor. Sağlık ve konfor ile yakından ilgili olduğundan yüksek kaliteli ürünlerin tercih edilmesi ve sağlıktan tasarruf edilmemesi tavsiye ediliyor. Doremi giyim iç çamaşırları, erkek atlet ürünleri başta olmak üzere pek çok kategoride yüksek kaliteyi makul fiyatlarla kullanıcılara ulaştırıyor. İç giyim ürünlerini ya da pijama takımlarını içinde birden fazla ürünün yer aldığı setler halinde almak fiyat açısından avantaj sağlayabiliyor. Külot, atlet, sütyen gibi ürünleri takım halinde almak da hem estetik ve uyum, hem de fiyat bakımından avantaj sağlayabiliyor.

Doremi bikini, termal içlik, korse, iç giyim fiyatları Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasında çok daha uygun seviyelere inebiliyor. Farklı dönemlerde özel indirim ve kampanyalarla oldukça cazip fiyat seçeneklerine ulaşmak, outlet kategorisinde yer alan ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlara kavuşmak mümkün oluyor. Sağladığı uygun ödeme koşulları ile güvenli alışverişin adresi olan Trendyol, ürünlerin yapısı ile ilgili bilgilere ulaşmayı, karşılaştırmalar yapmayı ve en doğru kararı vermeyi kolaylaştırıyor.