"

Dr. Clauder

" araması için 101 sonuç listeleniyor

Dr. Clauder's

Kedi ve köpekler için mamalar ile bakım ürünleri üreten Dr. Clauder's markası, Pet Shop ürünleri arasında yer alır. Evlerinde ya da bahçelerinde kedi ve köpeklere bakan hayvanseverlerin yardımına koşan Dr. Clauder's marka bakım ürünleri sağlıklı bir beslenme sağlar. Bunun yanı sıra temizlik ihtiyaçlarına da cevap veren Dr. Clauder's ürün çeşitleriyle hayvanlarınızın daha güzel görünmesini mümkün kılabilirsiniz. Zengin besin çeşitliliği sunan Dr. Clauder's mamalar ile kedi ve köpekler daha zinde, daha enerjik hale gelir. Sokak hayvanlarının aç kalmaması ve bakım ihtiyaçlarının karşılanması için de Dr. Clauder's marka ürün modellerinden yararlanabilirsiniz. Kedilerin yuttukları kılların temizlenmesini kolaylaştıran Dr. Clauder's kedi pastası ile bağırsak problemlerine çözüm üretirsiniz. Kedilerin kendi kendilerini temizlerken yuttukları bu kıllar, sindirimi de zorlaştırdığı için Dr. Clauder's kedi pastası aracılığıyla temizlenmelidir. Macun şeklindeki Dr. Clauder's kedi pastasını kedinizin ağız çevresine sürerek kıl yumaklarından kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kedi Süt Tozu Ne İşe Yarar?

Özellikle yavru kedilerin hayata tutunması ve güçlü bir şekilde beslenmesi için ideal olan Dr. Clauder's kedi süt tozu yardımıyla vitamin, protein ve mineral bakımından zengin bir beslenme elde edilir. Annelerinden ayrı kalmış olan kedilerin daha canlı ve daha enerjik olması için içirebileceğiniz Dr. Clauder's kedi süt tozu sayesinde kediniz hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyür. Biberon yardımıyla kedi süt tozunu su ile karıştırarak kedinize içirebilirsiniz. Her gün düzenli aralıklar bu Dr. Clauder's ürününü kullanarak kedinizin beslenme alışkanlığı kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hazırlanmış olan Dr. Clauder's mamanın çok bekletilmemesi ve aynı gün içerisinde tüketilmesi daha etkili olur. Sindirimi kolay olan Dr. Clauder's marka ürün ile kedinizin daha rahat hareket etmesini, oynamak için daha çok enerji bulmasını mümkün kılabilirsiniz. Dengeli bir formül ile üretilmiş olan kedi süt tozu sayesinde yavru kedinizin gelişimini sevinçle takip edebilirsiniz.

Köpek Maması Çeşitleri Nelerdir?

Dr. Clauder's köpek maması çeşitleri, çok geniş ve alternatifli bir seçim alanı sunar. Köpek cinslerine göre üretilmiş olan Dr. Clauder's mamalarıyla köpeğiniz için en ideal olan mamayı kolayca sipariş edebilirsiniz. Bunun yanı sıra köpeklerin yaşları göz önüne alarak hazırlanmış olan ve sindirimi kolay besinlerle zenginleştirilmiş Dr. Clauder's köpek maması çeşitleri de alıcılarını memnun eder. Kuzu ve tavuk eti gibi farklı et türleri ile protein bakımından güçlendirilmiş olan Dr. Clauder's köpek mamaları, köpeğinizin daha zinde kalmasına ve dengeli bir şekilde beslenmesine yardım eder. Köpeğinizin bağışıklık sisteminin kuvvet kazanması için antioksidan içerikli gıdalarla güçlendirilmiş olan Dr. Clauder's mama çeşitleri ise köpeğinizin hastalıklara karşı korunmasına katkı sağlar. İçeriklerinde yer alan Omega 3 desteğiyle deri ve kıl yapısı için önemli bir destek oluşturan Dr. Clauder's marka köpek mamaları ile tüy dökülmesi sorunlarına karşı mücadele edebilirsiniz. Kepek, mısır, şeker pancarı, buğday gibi tahıllarla zenginleştirilmiş olan Dr. Clauder's mama seçenekleri ise sindirim sisteminin daha iyi bir şekilde düzenlenmesine katkı sağlar.

Köpek Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Temizlik işlemlerini kolaylaştıran Dr. Clauder's köpek şampuanı desteğiyle tüylü dostunuz için kaliteli bir bakım ürünü satın alabilirsiniz. Köpeklerin deri ve kıl yapıları göz önüne alınarak formülize edilmiş olan Dr. Clauder's şampuanlar, aynı zamanda farklı cinsler için farklı alternatiflere de yer verir. Ev içerisinde banyonuzda yıkayabileceğiniz köpeğinizi, yıkama işlemini yapacağınız yere alıştırmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Yaz aylarında açık havada da Dr. Clauder's köpek şampuanı kullanarak köpeğinizi temizleyebilirsiniz. Ortam sıcaklığına göre ılık ya da soğuk olarak kullanacağınız su ile köpeğinizi yıkayabilirsiniz. Minik dostunuzun başına ve gövdesine dökeceğiniz şampuanı, elinizle tüm vücuduna yayarak her noktaya temas edebilirsiniz. Bu sayede Dr. Clauder's şampuan ile köpeğinizi verimli bir şekilde temizlersiniz. Dr. Clauder's şampuanı kullanırken köpek kıllarına daha derinlemesine etki edebilmek için fırça ve tarak gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Dr. Clauder's köpek şampuanı yerine insanlar için üretilmiş olan şampuanları kullanmamanız gerekir. Çünkü Dr. Clauder's köpek şampuanı ile insanlar için yapılmış şampuanların pH seviyesi birbirinden farklıdır.