"

Dr. Sacchi

" araması için 73 sonuç listeleniyor

Dr. Sacchi

Evdeki küçük dostlarınız olan kedi ve köpeklerinizin bakımı, son derece önemlidir. Kedi ve köpeklerin de birer canlı olarak birtakım ihtiyaçları vardır. Onlar, sadece eğlenmek için oyunlar oynayacağınız varlıklar değildir. Kedi ve köpekleriniz, evinizin birer bireyidir ve onların bakımına özen göstermeniz gerekir. Kedi ve köpek bakımında önde gelen markalardan biri olan Dr. Sacchi, kedi ve köpek mamalarından tasmalarına, tüy tarama fırçalarından kedi ve köpek biberonlarına kadar küçük dostlarınızın bakımı için gerekli olan her malzemeyi rahatça bulabileceğiniz bir marka olarak geniş ürün yelpazesi ile Trendyol pet shop ürünleri kategorisinde sizleri bekliyor.

Kedi ve Köpek Mamaları

Dr. Sacchi kedi maması ve Dr. Sacchi köpek maması seçimi, evcil hayvanlarınızın yaşı, kilosu, günlük hayatta hareketli olup olmaması ve cinsi gibi belli başlı bazı hususlara bağlı olarak yapılır. Yavru kedi ve köpekler için onların kemik ve iskelet sistemine faydalı olan kalsiyum oranı yüksek ürünler tercih edilirken, yaşlı kedi ve köpekler için metabolizmalarının ve sindirim sistemlerinin yavaş olması nedeniyle daha az kalorili Dr. Sacchi mamaları tercih edilebilir. Yetişkin kedi ve köpekler içinse günlük hayattaki performansları da dikkate alınarak protein oranı yüksek Dr Sacchi kedi ve köpek mamaları tavsiye edilir. Dr. Sacchi köpek mamaları, genel olarak somonlu ve kuzu etli, Dr. Sacchi kedi mamaları ise kuzu etli, pirinçli ve sığır etli mamalardır.

Kedi ve Köpek Tasmaları

Köpek Pire Tasmaları

Dr. Sacchi pire tasmaları, köpeklerinizi pireye karşı korumak amacıyla tasarlanmış ekolojik parazit tasmasıdır. Pire tasması, etkisini üç ay boyunca gösterir. Pirelere ve haşerelere karşı etkili doğal bitki yağları içerir.

Kedi Tasmaları

Dr. Sacchi kedi tasmaları arasında en dikkat çekici olanı, kedi gezdirme setidir. Dr. Sacchi kedi gezdirme seti, kedilerinizin boyun, bel ve sırt kısımlarına geçirilerek kullanılır. Park ve bahçe gezintileriniz için oldukça kullanışlı bir üründür. Kedileriniz için bir diğer Dr. Sacchi ürünü de ayarlanabilir zilli kedi tasmasıdır. Rengârenk olan Dr. Sacchi tasma çeşitleri, hem kedinizin göze hitap etmesini sağlar hem de sağlıklı yapısı ile kedinize zarar vermez.

Kedi ve Köpek Tarama Fırçaları

Kedi ve köpeklerinizin tüy sağlığı için onları yıkadıktan sonra taramanız gerekir. Dr. Sacchi kedi ve köpek tarama fırçası, kaliteli yapısı ile evcil hayvanlarınıza zarar vermeden onları taramanızı sağlar. Sık taranan kedi ve köpek tüyleri, zamanla daha sağlıklı ve parlak bir hâle gelir.

Kedi ve Köpek Biberon Seti

Yavru olarak aldığınız, annesinden yeni ayrılmış olan kedi ve köpeklerinize özel olarak üretilmiş sütleri koymanız için tasarlanmış Dr. Sacchi ürünleridir. İçeriğinde kedi ve köpek sağlığına zarar veren herhangi bir madde barındırmaz. Dr. Sacchi biberon seti, yavru kedi ve köpekleriniz için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sağlığa dost ürünlerdir.

Kedi Kumu

Kedilerin doğal ortamlarındaki tuvalet alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan ürünlerdir. Dr. Sacchi kedi kumları, kedilerinizin tuvalet alışkanlığı kazanması için kullanabileceğiniz en ideal ürünlerden biridir. İçeriğindeki hoş koku sayesinde ortamda kötü kokuların oluşmasını engeller. Dr. Sacchi kedi kumları, kaliteli topaklanma özelliği ile kedilerinizin kullanımı sonrasında topaklanan kısmı rahatça alabilmenize olanak sağlar. Bu sayede topaklanan kirli kısım atılarak geride kalan kum, tekrar kullanılmaya devam edilir. Dr. Sacchi kedi kumlarının emicilik oranı da oldukça yüksektir.

Köpek Ödülü

Dr. Sacchi köpek ödülü, köpeklerinize istediğiniz hareketleri yapması için teşvik amacıyla verebileceğiniz günlük tükettikleri mama dışındaki yiyeceklerdir. Köpek ödülleri, iyi birer eğitim aracı olmalarının yanında köpekleriniz ile aranızdaki bağı güçlendirmesi açısından da oldukça önemli Dr. Sacchi ürünleridir. Dr. Sacchi köpek ödülleri arasında yüzde yüz hayvan derisinden üretilmiş olan çiğneme kemikleri ön plana çıkar. Dr. Sacchi çiğneme kemikleri, köpeklerinizin kemirme ihtiyacını karşılarken, aynı zamanda diş ve diş eti sağlığına da oldukça faydalı olur.

Kedi ve Köpek Oyuncakları

Kedi ve köpekleriniz, evinizin minik bireyleri olduğu için oyun oynama ihtiyaçları da vardır. Dr. Sacchi plastik oyuncaklar, kedi ve köpekleriniz için birer eğlence ve oyun aracıdır. Kedileriniz ve köpekleriniz ile bu oyuncakları kullanarak geçireceğiniz oyun zamanları, hem aranızdaki bağı güçlendirecek hem de evcil hayvanlarınızın sağlıklı bir şekilde gelişmesine yardımcı olacaktır.