"

Dr.Brown's

" araması için 42 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Dr. Brown’s

Birlik Ticaret tarafından 1984 yılında kurulan Dr Brown's, Türkiye'nin bebek ürünleri konusundaki en önemli firmaları arasında yer alıyor. Birbirinden kaliteli ürünleriyle bebek bakımını son derece kolay bir hale getiren Dr Brown's, bebeğinizin sağlığını korurken bakım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm desteği de başarıyla sağlıyor.

Dr Brown's Ürünleriyle Bebeğinizin Keyfi Yerinde

Bebek ürünleri alanında gösterdiği büyük başarıyla tüm anne ve babaların beğenisini kazanan Dr Brown's, birbirinden yenilikçi tasarımlarıyla çağı yakalıyor. Biberondan emziğe, yenidoğan bakım malzemelerinden suluğa dek son derece geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, yılların deneyimini çağdaş bir tarzla buluşturmayı da başarıyor. Dr Brown's biberon modelleri; standart, geniş ağızlı ve medikal biberon olarak dörde ayrılıyor. Dr Brown's cam biberon seçenekleri, bebeğinizin hijyenine katkı sağlarken Dr Brown's biberon seti seçenekleri ise farklı gıda türleri için ayrı ürün kullanmanızı sağlıyor. Dr Brown's biberon yenidoğan kategorisi, yeni doğum yapmış ailelerin hayatını kolaylaştıran seçenekleriyle göz dolduruyor.

Yeni doğmuş bebeklerin ortodontisi düşünülerek tasarlanmış Dr Brown's biberon ucu, çocuğunuzu en doğru şekilde beslemenize yardımcı olurken bebeğinizin ağız sağlığını da koruyor. Dr Brown's biberon emziği, antibakteriyel özelliği sayesinde zararlı bakterilerin oluşumunu önlüyor. Bu sayede Dr Brown's biberon kullananlar, bebeklerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde besleme avantajından faydalanıyor. Dr Brown's biberon seçenekleri; 60, 150, 250 ve 270 mililitrelik versiyonlarıyla bebeğinizin geçirdiği tüm süreçler için en uygun modeli sunuyor. Bu sayede bebeğiniz kendi biberonunu kendisi kontrol etme şansı bularak el becerisini de geliştirebiliyor. Kız çocukları için pembe, erkek çocukları için mavi alternatifler de bulunan kategoride, ayrıca ürünlerinizi pratik ve sorunsuz bir şekilde temizleyebilmenize olanak tanıyan biberon fırçaları da yer alıyor. 

Dr Brown's Emzikleriyle Kaliteyi Keşfedin

Dr Brown's emzik kategorisinde, özel tasarımlı Prevent Emzik modelleri ve Full Silikon Emzik çeşitleri yer alıyor. Prevent Emzik modelleri, özel olarak tasarlanmış yapıları sayesinde emme işlemi esnasında bebeğinizin ağzında hava kanalları yaratıyor. Bu sayede emzik, bebeğinizin ağzında aşırı bir basınç oluşturmuyor ve bebeğinizin ağız diş sağlığını koruyor. İçbükey lastik avantajıyla bebeğinizin dilini de rahatça hareket ettirebilmesini sağlayan model, dış cephesindeki birbirinden renkli desenler aracılığıyla da son derece renkli bir görüntü oluşturuyor. Full Silikon Emzik modelleri ise bebeklerin biberondan emziğe geçiş sürecini kolaylaştırıyor. Dış yüzeyinin kelebek şeklinde üretilmiş olması sayesinde bebeğinizin ağzında ve yanaklarında basınç oluşturmayan model, bulaşık makinesinde de rahatlıkla yıkanabiliyor.

Dr Brown's imzası taşıyan birbirinden kaliteli ürünler arasında, çocuğunuzun gelişimini destekleyen suluk modelleri de yer alıyor. Dr Brown's suluk kategorisinde, yumuşak uçlu alıştırma bardakları ve yalıtımlı pipetli bardak çeşitleri göze çarpıyor. Yumuşak uçlu alıştırma bardakları, özel valf sistemleri sayesinde yalnızca bebeğiniz çektiğinde aktif hale geliyor. Bu sayede beklenmedik dökülmelerin önüne geçen model, aynı zamanda yumuşak su olukları sayesinde bebeğinizin fazla efor sarf etmeden suyunu içebilmesine olanak tanıyor. Bebekleri şişe ve bardak kullanmaya alıştırma amacıyla hazırlanan ürün, tüm parçalarının kolayca sökülebilmesi sayesinde temizlik kolaylığı da sağlıyor. Yalıtımlı pipetli bardak çeşitleri ise ısı muhafaza özellikleri sayesinde içecek ve mamalarınızı sıcak tutmanıza olanak tanıyor. Özel kapağıyla pipetini koruma altında tutan ürün, süper yumuşak silikondan üretilmiş pipeti sayesinde bebeğinizin ağzını da koruyor.

Dr Brown's Ürünleri Şimdi Trendyol'da

Eğer siz de bebeğine en yüksek kaliteyi sunmak istiyorsanız, hemen şimdi Trendyol'daki Dr Brown's ürünlerine göz atabilirsiniz. Trendyol'un size özel avantajlarından faydalanabilir ve bebeğiniz için en kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Dr Brown's bebek ürünleri, Trendyol ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.