"

Dreamies

" araması için 102 sonuç listeleniyor
DreamiesTavuklu Kedi Ödül Mama 60 G
(32)
5,96 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Dreamies

Dreamies

Kedinizin İçin Sağlıklı Mama İçeriği: Dreamies

Dreamies kedi maması çeşitleri kuru formda formüle edilmiş, kedilerin beslenmesine önemli katkıda bulunan mama çeşitleridir. Marka sağlıklı mama içeriği ve lezzet çeşitliliği sayesinde kedi sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Evcil hayvan sahiplerinin büyük bir çoğunluğu hayvanların eğitimi ile yakından ilgilenmektedir. Eğitilmiş bir hayvan daha az sorun çıkarırken, daha sakin ve söz dinleyen bir yapıda olacaktır. Eğitimin en önemli noktalarından bir tanesi de ödül ve ceza kuralıdır. Eğitime olumlu yanıt veren kedilerin öğrenme sürecine başarılı bir şekilde devam edebilmesi için ödül yönteminin kullanılması iyi bir fikir olacaktır. Kediler için en güzel hediye içeriklerinin bir tanesi kuru mamadır. Kuru mamalar serin ve kuru yerlerde saklandığında uzun süre tazeliğini koruyarak sağlıklı bir ara öğün olacaktır. Bunun yanı sıra sert formda olması sayesinde diş bakımının yapılmasına katkıda bulunacaktır. Sürekli olarak sıvı formda mamalar vermek direkt olarak yutmaya teşvik edileceği için ağız ve diş enfeksiyonuna neden olacağı için sürekli verilmemelidir. Kuru mamalarda kedilerin yaşı, ırkı ve kilosu göz önünde bulundurularak veterinerler tarafından oluşturulan beslenme tablosu doğrultusunda formüle edilerek hazırlanacaktır. Ödül mamaları lezzetli içeriği ve sağlıklı bir mama olmasının yanı sıra kedi ve sahibinin arasındaki sevginin gelişmesine de önemli katkıda bulunacaktır. Bu eğitim sürecinde kedinin motive edilmesi sağlanarak sürecin başarılı bir şekilde tamamlanması ödüllü mamalar ile mümkün olacaktır. Dreamies mama çeşitlerinden birden fazla lezzet seçeneği bulunmaktadır. Kedinizin damak tadına hitap edecek ödüllü mamayı seçmeniz en doğru karar olacaktır. Dreamies Somonlu ödül maması 6 adet mama içeriğinden oluşmaktadır. Yetişkin, yaşlı ve yavru kedilerin hepsinde kullanabileceğiniz bu mama her ırk kedi içinde tercih edilebilmektedir. Ödül maması içeriğinde sebze proteinleri, bitkisel ve hayvansal yağlar, et ve et çeşitleri, balık, balık yağı bulunmaktadır. Mamanın %34,4’ü protein, %20,7’s, yağ ve %8,3 inorganik maddelerdir. Bunun yanı sıra A, B1, B3, B6, D3, E vitaminleri ve magnezyum, potasyum, kalsiyum, fosfor, sodyum, çinko gibi pek çok mineral içeriği de bulunmaktadır. Dreamies ödül maması çeşitleri arasında lezzetiyle kedileri oldukça memnun eden bu mamanın günde en fazla 20 adet verilmesi önerilmektedir. Ana besin miktarına uygun şekilde ayarlama yaparken besin miktarı için paketin arka kısmında yer alan tablodan yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. İyi bir antioksidan olması sayesinde kedinizin bağışıklık sistemini güçlendiren bu mamanın taze bir şekilde tüketilebilmesi için 4 hafta kullanımı uygundur.

Lezzetli Bir Ara Öğün İçeriği İçin seçiminiz Dreamies Olsun

Dreamies kedi maması çeşitlerinden bir tanesi olan Somonlu Pouch 6x6 olmak üzere 36 farklı paket içeriğine sahiptir. Serin ve kuru yerde saklandığında uzun süre taze bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. A, B1, B3, B6, B2, D3 ve E vitamini deposu olan bu mamada yüksek düzeyde fosfor ve kalsiyum bulunmaktadır. Bu nedenle kemik ve diş sağlığının gelişimine olumlu katkılar sağlamaktadır. Magnezyum ve potasyum içeriği sayesinde yetişkin ve yaşlı kedilerin kalp sağlığını koruyabilmektedir. Lezzetli ve kıtır olması nedeniyle tüm kedilerin severek tükettiği bu mamanın %34’ü protein, %20’si yağ, %8,3 inorganik maddelerdir. Bu ödül maması yetişkin, yavru ve yaşlı kedilerin eğitimi için kullanılabilmektedir. Zengin içeriğe sahip bu mamanın sağlıklı olarak tüketimi için mama yanına su konulması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra özellikle obezite oluşumunun engellenebilmesi için mama paketinin arka kısmında yer alan besin tablosuna uygun şekilde öğün sınırlaması yapılması gerekecektir. En fazla 20 adet verilebilen bu mama kıtır yapısı sayesinde ağız ve diş sağlığını korur. Taurin içeriğinin bulunması sayesinde böbreklerin çalışmasını olumlu yönde etkileyerek taş ve idrar yolu rahatsızlıklarının önüne geçecektir. Paketi açıldıktan sonra serin ve kuru yerde saklandığı takdirde 4 haftaya kadar tazeliğini koruyacaktır. Dreamies kedi ödül maması yorumları arasında oldukça beğenilen mamalardan bir tanesi peynirli mamalardır. Peyniri içeriği sayesinde tam bir kalsiyum deposudur. Yüksek seviyede kalsiyum, fosfor içeriği sayesinde beyin gelişimini olumlu yönde desteklerden ağız ve diş sağlığı, deri ve tüy sağlığını ciddi oranda koruyabilmektedir. Peynir tadının yoğun olması nedeniyle kedilerin severek tükettiği Dreamies peynirli mamanın dış kısmı kıtır iç kısmı içe yumuşak dolguludur. Bu nedenle yavru, yaşlı ve yetişkin kediler için tercih edilebilmektedir. Tüm ırkta kedilerin kullanımı için uygun olan bu peynirli mamada sebze proteinleri, tahıllar, süt ve süt ürünleri, bitkisel ve hayvansal yağlar, mineraller bulunmaktadır. Lifli yapısı sayesinde kedilerin kolayca sindirebileceği bu mama kabızlık oluşumunu engeller. Ayrıca içeriğinde %35 protein, %20 yağ ve %8 inorganik maddeler bulunmaktadır. Ödül maması olması nedeniyle kedi sahiplerinin miktarını oldukça iyi ayarlaması gerekecektir. Bu nedenle paket içeriğinde yazılan miktarı aşmaması gerekecektir. Serin ve kuru yerde saklandığı takdirde bir ay süre ile taze bir şekilde kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra tüketim sırasında bir miktar su konulması oldukça önemlidir.

Kediniz ile İyi Bir İletişim Kurabilmek İçin Dreamies Ödül Mamalarını Seçin

Dreamies ödül maması nasıl diye merak eden kullanıcılar için yorumların oldukça olumlu olduğunu belirtmek mümkündür. Dreamies peynirli Pouch mama 6x6 paket içeriği sayesinde 36 adettir. A, B1, B2, B3, B6, D3, E vitaminleri açısından oldukça zengin olan bu mamada kemik ve diş yapısını olumlu yönde etkileyen fosfor ve kalsiyum bulunmaktadır. Magnezyum, potasyum, sodyum, çinko mineralleri ise büyüme ve gelişme sürecini olumlu yönde desteklemektedir. Her ırk için tercih edebileceğiniz bu mama yetişkin, yavru ve yaşlı kediler için tercih edilebilmektedir. Dreamies peynirli mamada sebze proteinleri, tahıllar, süt ve süt ürünleri, bitkisel ve hayvansal yağlar ve mineraller bulunmaktadır. Mamanın %35’i protein, %20’si ise yağdan oluşmaktadır. Yağ miktarının yüksek olması nedeniyle fazla verilmemesi oldukça önemlidir. Taurin içeriğinin bulunması sayesinde deri ve tüy sağlığını korurken böbreklerin çalışmasını artırarak kedilerde sıklıkla görülen taş oluşumunu engellemektedir. Dreamies kedi ödülü mamasını miktarına oldukça dikkat etmeniz gerekecektir. Ödül niteliğinde olması nedeniyle sınırlı vermeniz eğitim sürecinin olumlu yönde seyretmesi açısından oldukça önemlidir. Severek tüketilen bu mamanın paketinin açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketimi oldukça önemlidir. Su ile tüketilmesi kedilerin sağlığı açısından oldukça önemli bir noktadır. Dreamies kedi maması çeşitlerinden bir tanesi ise tavuklu ödül mamalarıdır. Kedilerin en çok sevdiği mama içeriğinden birisi olan bu mamada A, B1, B2, B3, B6, D3 ve E vitaminleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra içerisinde fosfor, kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum gibi yüksek mineral desteği bulunmaktadır. Dreamies 60g paket 6 adet dişi çıtır içi dolgulu kuru mamalardan oluşmaktadır. Tavuklu sebze proteinleri, et ve et türevleri, tahıllar, mineraller, bitkisel ve hayvansal yağlar bulunmaktadır. Mamanın içeriğinde %35 protein, %20 yağ ve %8 inorganik maddeler bulunmamaktadır. Yüksek yağ oranının bulunması nedeniyle çok miktarda ödül maması verilmesi kilo alımına neden olabilmektedir. Bunun yanı sıra ödül maması niteliğinde olması nedeniyle sürecin devamı için paketin arka kısmında yer alan öğün miktarına göre vermeniz gerekecektir. Lezzetli olması nedeniyle kedilerin oldukça sevdiği bu mamanın açıldıktan sonra ortalama 4 hafta süresinde tüketimi uygundur. Ayrıca mamanın su ile tüketimi sindirim sisteminin daha hızlı çalışabilmesi açısından oldukça önemlidir.

Birbirinden Farklı Lezzetleri ile Dreamies Ödül Mamaları

Dreamies Tavuklu Pouch mama 6x6 36 adet mamadan oluşmaktadır. Her paketin ortalama 4 hafta tazelik süresi bulunmaktadır. Tavuklu mama içeriğinde %4 tavuk eti, diğer et ve et türevleri, sebze proteinleri, tahıllar, mineraller, bitkisel ve hayvansal yağ çeşitleri bulunmaktadır. %35 protein, %20 yağ, %8 inorganik maddeler içeriğine sahip mamanın besin miktarının doğru belirlenmesi oldukça önemlidir. Ödül maması olması nedeniyle mamanın fazla verilmemesi yalnızca başarılı sonuçlar alındığında verilmesi önemli bir noktadır. Bunun yanı sıra Dreamies içeriği A, B1, B2, B3, B6, D3, E, bakır, mangan, potasyum, çinko, kalsiyum, fosfor gibi vitamin ve minerallerden oluşturulmuştur. Bu mamanın ortalama olarak 20’den fazla verilmemesi uygundur. Bu kedinin kilosu ve yaşına göre doğru orantılı olarak ayarlayabilirsiniz. Her kedi ırkı ve hayat evresinde tercih edebileceğiniz bu mamanın dış kısmı çıtır iç kısmı ise yumuşak dolguludur. Bu nedenle yavru kediler tarafından da kolayca tüketilebilecektir. Dreamies tavuklu mamanın su ile tüketilmesi, serin ve kuru yerde saklanması oldukça önemli detaylar arasındadır. Markanın en çok sevilen ödüllü mamalarından bir tanesi ise ördekli mamalardır. Dreamies ördekli mama kediler tarafından çok sevilerek tüketilen lezzete sahiptir. Mamanın içeriğinde sebze proteinleri, %4 ördek eti, diğer et ve et türevleri, bitkisel ve hayvansal yağlar, tahıllar bulunmaktadır. %34 protein, %20 yağ, %8 inorganik içeriği sayesinde kedilerin büyüme ve gelişme sürecine olumlu katkılar sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan yüksek E vitamini sayesinde antioksidan özelliği göstererek kedilerin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini sağlayacaktır. E vitamini içeriğinin yanı sıra A, B1, B2, B3, B6, D3 vitamin içeriği de bulunmaktadır. Fosfor ve kalsiyum seviyesi sayesinde ağız ve diş sağlığına katkıda bulunurken, magnezyum, potasyum, çinko içeriği sayesinde kalp, böbrek sisteminin korunmasını sağlayacaktır. Kolay sindirilebilir içeriği sayesinde sindirim sistemi hassas olan kediler içinde tercih edilebilmektedir. Açıldıktan sonra ortalama olarak bir aya taze kullanım ömrü bulunmaktadır. Mama içeriğinin ana öğün olarak tercih edilmesi ve miktarının tabloya göre ayarlanabilmesi oldukça önemlidir. Su içmeyi teşvik etmek için mamanın su ile verilmesi gerekmektedir Dreamies kedi ödül maması nasıl diye merak eden kişiler için kedilerin severek tükettiğini söyleyebilmek mümkün olacaktır.

Dreamies Ödül Mamaları ile Kedilerinizi Mutlu Etme Zamanı!

Dreamies Ördekli Pouch mama 36 paket içeriğine sahiptir. Çoklu paket şeklinde olması nedeniyle kuru ve serin yerde saklandığında uzun süre taze bir şekilde kediniz tüketebilecektir. Dreamies ödül seçeneklerinden biri olan bu mama ördekli olması nedeniyle kediler tarafından oldukça beğenilmektedir. İçeriğinde bulunan E vitamini antioksidan özelliği sayesinde kedilerin bağışıklık sistemini güçlendirecektir. Bunun yanı sıra mamanın içeriğinde kedinizin büyüme ve gelişimi için gerekli B1, B2, B3, B6, D3 ve A vitaminleri bulunmaktadır. Fosfor, kalsiyum, magnezyum, potasyum, çinko besin takviyeleri sayesinde kedinizin ağız ve diş sağlığı, tüy ve deri sağlığı, kemik yapısı korunabilmektedir. Böbreklerin çalışımını hızlandırılmasına yardımcı olarak taş oluşumu engellenirken lifli yapısı sayesinde kabızlık oluşumu görülmeyecektir. Mamanın oluşumunda ördek eti, diğer et ve et türevleri, sebze proteinleri, bitkisel ve hayvansal yağlar, tahıllar bulunmaktadır. %34’ü protein olan ördekli mamada %20 oranında hayvansal ve bitkisel yağ içeriği bulunmaktadır. Yağlı ve ödül maması olması nedeniyle kedilere sınırlı olarak verilmesi gerekmektedir. Günlük en fazla 20 taneye kadar tüketimi uygun görülmektedir. Dışı kıtır içi yumuşak olması nedeniyle yavru ve yetişkin kediler rahatlıkla öğütebileceklerdir. Bunun yanı sıra her ırkta kedi için tercih edilebilmektedir. Dreamies kedi ödülü çeşitleri birbirinden lezzetli mama içerikleridir. Bu nedenle seçim yapabilmek oldukça zordur. Bunun yanı sıra ödül olarak verileceği için kedinin severek tüketmesi oldukça önemlidir. Dreamies karışık paket tercih etmeniz kedinizin damak tadını belirleyerek seçim yapabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Karışık paket içeriğinde bir adet somonlu, bir adet ördekli, bir adet peynirli ve bir adet tavuklu ödül maması bulunmaktadır. Her paketi farklı zamanlarda vermeniz kedinizin damak tadına uyanı ayırt edebilmenizi sağlayacaktır. Vitamin ve mineral deposu olan bu karışık paket seçmeniz kedinizin farklı tatları alabilmesini sağlarken, tüm vitamin ve minerallerden fazlasıyla yararlanabilmenizi sağlayacaktır. Her bir paket açıldıktan sonra ortalama olarak 4 hafta tazeliğini koruyacaktır. Ayrıca mutlaka serin ve nemli olmayan bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Mamanın günlük en fazla 20 adete kadar verilmesi tavsiye edilmektedir. Dreamies kedi ödül maması çeşitlerinde beslenme tablosuna göre ana öğün yerine geçirilebilecek miktar belirlemesi yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Dreamies Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dreamies mama çeşitlerinde yüksek miktarlarda tuz ve sodyum bulunmamaktadır. Bu nedenle aşırı tuz tüketimine bağlı olarak sıvı alımı artacaktır. Buda kedinin daha çok idrar ihtiyacı duymasına ve rahatsızlık duymasına neden olacaktır. Dreamies ürünleri soya içermemektedir. Soya kedilerin gereksiz olarak kilo alımını artırırken, sağlıklı bir besin içeriği olamayacaktır. Mama içeriğinde bulunan sağlıklı ve doğal içerikler kediniz için lezzetli bir öğün olurken, gelişimi ve sağlığının korunabilmesini sağlayacaktır. Kedilere eğitim sırasında başarılı olduğu bir durumda ödül olarak bu mama içeriğini verebileceğiniz gibi, sakin bir yapısı bulunduğu durumlarda da mama verebilirsiniz. Ödül maması kedi ile kedi sahibinin arasındaki sevgi ve güven ilişkisini artıracaktır. Ödül mamalarının niteliği itibariyle çok fazla verilmemesi en önemli konulardan birisi olacaktır. Dreamies kedi mamasının paketinde besin miktarları hakkında bilgiler verilmemektedir. Bunun yanı sıra ödül olarak vereceğiniz kedi mamalarının içeriği yap ve protein açısından oldukça yüksektir. Bu nedenle kediler için ana öğün olarak verilmesi tavsiye edilmektedir. Kedinize ödül mamasını verirken durumunu göz önünde bulundurarak vermeniz gerekecektir. Kilolu olan kediniz için paketin arka kısmında yer alan miktarın altında vermeniz sağlığı açısından daha iyi bir karar olacaktır. Kediniz kısırlaştırılmış ve hareketi oldukça az ise, ödül mamasını vermek için spor ve eğlenceli bir şekilde ödün mamasına yöneltmeniz hareketinin artmasını sağlayacaktır. Markanın özel olarak formüle edilmiş mama içeriği her kedinin ihtiyacı olan besin içeriğini barındırmaktadır. Bu nedenle her ırktan kedi için ve her hayat evresini yaşayan kediler için doğru bir seçim olacaktır. Kedi ödül mamasının sürekli olarak değil ortalama olarak ayda 1 hafta verilmesi uygun görülmektedir. Markanın 60 gramlık ağırlıkta mamaları paketin kolaylıkla bitirilmesine neden olurken, bu şekilde kedilerinize taze olarak kuru mama vermenize olanak sağlayacaktır. Dreamies kedi maması yorum yapan kullanıcılar incelendiğinde, kedilerin ve sahiplerinin mamanın lezzeti ve içeriğinden oldukça memnun olduğu kanısına verilebilmektedir. Bunun yanı sıra kedinizin damak tadına uyum sağlayan ödül mamasını bulabilmek için tüm paketlerin denenmesi önerilmektedir. Ayrıca kedilerin böbreklerinin çalışması ve böbrek taşı, diyabet gibi hastalıkların oluşmaması için ödül mamasının da taze ve temiz bir su ile kedilere verilmesi gerekecektir. Dreamies fiyatları seçilen pakete göre değişiklik gösterecektir. Dreamies indirim ve kampanya dönemlerini Trendyol uygulaması üzerinden takip edebilmeniz mümkün olacaktır. Uygulama üzerinden giriş yaparak markanın mama içeriklerini inceleyebilirsiniz. Kedinize uygun mama içeriğini sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.