"

DSquared2

" araması için 60 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Dsquared2

Dsquared2, Dan ve Dean Caten adlı iki kardeşin kurduğu, 1995 yılından beri faaliyet gösteren genç bir marka olarak tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. Tasarımlarıyla dünyaca ünlü isimleri peşinden sürükleyen ikizler, Amerikan cazibesini ve İtalyan zarafetini birlikte yansıtarak farklarını ortaya koyuyor. Feminen ve maskulen detayların birlikteliğinden gücünü alan kontrast tasarımlar, tüm dünyada erkekler ve kadınlar tarafından beğeni topluyor. Maksimalist detayların minimalizm ile kavuşumundan spor tarza kadar uzanan geniş yelpazedeki kadın ve erkek giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünlerini Trendyol ayrıcalıklarıyla keşfedin. Dsquared2 online ürünlerine Trendyol'un ayrıcalıklı fiyat ve indirimleriyle sahip olmanın keyfini çıkarın.

Tasarımın Gücünü Üzerinizde Taşıyın

Kanadalı Dan ve Dean kardeşlerin yaklaşık 20 yıl önce başlayan macerası, günümüzde moda dünyasına yön veren çarpıcı tasarımlarla devam ediyor. Söz konusu moda olunca, tarzını cesurca ifade etmekten ve kaliteyi üzerinde taşımaktan hoşlananlar için tasarımları mükemmel birer alternatif oluyor. Adeta giyilebilir sanat anlamına gelen Dsquared2 kıyafet ve aksesuarlar, tüm dünyada sokak modasının nabzını tutuyor. Gündelik tarzında rahatlığın yanı sıra sıra dışı görünümler elde etmekten hoşlanan kadın ve erkekler,  Dsquared2'in geniş koleksiyonunda kendine uygun pek çok ürün buluyor.

Dsquared2'in seçkin koleksiyonunda; jean, ceket, sweatshirt, kazak gibi giyim ürünlerinin yanı sıra büyük şapkalar, uzun eldivenler, dikkat çekici ayakkabılar ve çantalar da yer alıyor. Markanın logosunu taşıyan tişörtler, son yıllarda sokak modasında öne çıkan trendin de öncüsü olmanıza aracılık ediyor. Erkek koleksiyonunda spor parçaları sıra dışı tasarımlara dönüştürerek sunan Dsquared2, yüksek moda zevkini ve sokak trendlerini harmanlıyor. Kadın koleksiyonunda ise feminen parçalar, maskulen detaylarla güçlendiriliyor. Dsquared2 Türkiye ürünlerine Trendyol farkıyla ulaşabilirsiniz. 

Dsquared2 Jean ile Fark Yaratın

Dsquared2, söz konusu giyim ve aksesuar olunca hemen her türlü ihtiyacını karşılasa da, tüm dünyada en çok ilgi çeken ürünleri arasında jean'ler geliyor. Kadın ve erkeklerin vücut tiplerini vurgulayan jeanler, fark edilebilir ve özgür ruhlu kişiler tarafından ilgiyle takip ediliyor. 1990'ların özgür ve şehirli tarzını yansıtan markanın jean koleksiyonunda eğlence ve kontrollü bir şıklık gizleniyor. Taşlanmış ve eskitilmiş modellerden düz renklere kadar koleksiyonda hemen herkese hitap eden bir model yer alıyor. Yüksek moda zevki olanların vazgeçilmezleri arasında yer alan Dsquared2 jean modelleri, logolu tişörtlerle sokakların yıldızı olmanıza da aracılık ediyor. Özgür ve eğlence dolu Amerikan sokaklarından ilham alınarak tasarlanan jean pantolonlar, aynı zamanda İtalyan şıklığını ve zarafetini korumasıyla da dikkat çekiyor. Skinny modellerden flare paçalara kadar pek çok jean pantolon modelini Trendyol ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz. Ayrıca Trendyol üzerinden Dsquared2 outlet ürünlerine benzersiz indirim fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. 

Güçlü Aksesuarlarla Öne Çıkın

Dsquared2, giyimden aksesuara kadar tüm tarzı bütünleşik gören yüksek bir moda zevki barındırıyor. Bu nedenle markanın aksesuarları da en az giyim ürünleri kadar sofistike ve farklı detaylarla sunuluyor. Canlı renk ve grafiklerden oluşan spor ayakkabı modelleri, dünyaca ünlü isimler başta olmak üzere tüm moda dünyasını etkisi altına alıyor. Son yıllarda öne çıkan sneaker trendinin öncüsü olmak için spor ayakkabılar, mükemmel birer alternatif oluyor. Söz konusu Dsquared2 aksesuarları olunca, güneş gözlükleri de akla gelen diğer seçenekler arasında yer alıyor. Gözlerinizi güneşten korurken aynı zamanda elegan bir etki yaratmanızı sağlayan Dsquared2 kadın ve erkek güneş gözlükleri, iddialı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Pilot tarzında metal çerçeveli modellerden dikdörtgen şekillere ve neon detaylara kadar çarpıcı pek çok model arasından yüzünüze uygun güneş gözlüklerini seçebilirsiniz. Dsquared2 indirim ve diğer detayları hakkında bilgi almak için hemen şimdi Trendyol'a göz atın.