"

Duracell

" araması için 515 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Duracell

En büyük pil üreticilerinden Duracell, kalıcı ve akılcı çözümleri ile modern yaşamın konforunu artırıyor. Gündelik yaşamı kolaylaştıran ürünlerinin yanı sıra iş yaşamında performans ve verimliliği artıran çözümler de sunuyor. Üretim yapan firmalar için tasarladığı ürünler, hem sektörel gelişime katkı sağlıyor hem de modern dünyanın vizyonunu değiştiriyor. Duracell pil çeşitleri, uzun ömürlü olması ve yüksek performansı ile fark yaratıyor. Aradığınız özelliklere sahip tüm Duracell pil çeşitleri avantajlı fiyatlarla Trendyol'da satışa sunuluyor.

Pazar Lideri Duracell

1920'li yıllarda temelleri atılan Duracell, 1965 yılında marka tescilini tamamlayarak ismini tüm dünyaya duyuruyor. Dünya genelinde pazar lideri olan Duracell; inovatif, yenilikçi ve sektöre öncülük eden yaklaşımı ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Pil üretimi ile başladığı yolculuğuna günümüzde yüksek performanslı alkalin piller, tüketici pilleri, şarj edilebilir piller ve powerbank üreterek devam eden Duracell, dayanıklı ve kaliteli ürünleri sebebiyle liderliğini koruyor. Pek çok kıtada dev üretim tesislerine sahip Duracell, neredeyse tüm dünya ülkelerine ihracat yapıyor. Türkiye'deki maskotu ''Duramaz'' isimli ayıcık olan Duracell, yediden yetmişe herkesin bildiği ve güven duyduğu markalar arasında yer alıyor. 

Enerji Deposu 

Eski nesil pillere oranla kullanımı açısından çok daha güvenli ve sağlıklı olan Duracell alkalin piller, farklı boyutları ile pek çok cihazda kullanılabiliyor. AA, AAA, C, D ve 9V boyutlarında satışa sunulan Duracell alkalin piller, televizyon kumandasından el fenerine, oyun konsollarından el aletlerine kadar pek çok cihazda kullanılabiliyor. Uzun ömürlü olması sebebiyle kullanımı gün geçtikçe daha da yaygınlaşan alkalin piller hem enerji verimliliği sağlıyor hem de doğayı koruyor. Dünya devi markanın ürün yelpazesinde yer alan Duracell kalem pil ve Duracell ince kalem pil, çoklu paketlerde avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Duracell ile Durmak Yok 

Duracell AA pil çeşitleri arasında alkalin piller ve şarj edilebilir piller yer alıyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Duracell, düğme pil olarak da bilinen yassı, lityum pilleri ile PC, tablet ve cep telefonu gibi cihazlara güvenli çözümler sunuyor. Duracell lityum pil çeşitleri arasında 2032 lityum pil, 2035 lityum pil, 1220,1616, CR2 lityum pil, LR43 pil bulunuyor. İşitme cihazları için özel tasarlanmış Duracell kulaklık işitme cihazı pili, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Kullanımı günden güne yaygınlaşan şarj edilebilir piller, Duracell'in gelişmiş teknolojisi ile tasarlanarak tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Duracell şarjlı pil çeşitleri; AAA, AA, D ve C boyutları ile öne çıkıyor. En zorlu koşullarda bile performansından ödün vermeyen Duracell şarjlı piller, pek çok alanda kullanılabilir olması ile fark yaratıyor.

Turbo Max ile Yüksek Preformans

Duracell Turbo Max piller, yüksek yoğunluklu çekirdek içermesi sebebiyle diğer pillere göre daha yüksek performans sergiliyor. AAA ve AA boyutlarında ve  2' li, 4' llü, 6' lı ve 12' li paketlerde satışa sunulan Duracell Turbo Max piller, markanın sunduğu ürünler arasındaki en uzun ömürlü piller olması ile öne çıkıyor. Duracell'in gelişmiş teknolojisi sayesinde bazı modellerde pilin ne kadar ömrünün kaldığını gösteren Powercheck özelliği bulunuyor. Pil üzerinde belirtilen temas noktalarına basıldığında güç göstergesinin devreye girdiği ve pilin ne kadar ömrünün kaldığını gösteren Powercheck özelliği sayesinde pilden maksimum verim alınıyor. Duracell pil fiyatları, uygun olması sebebiyle tüketiciyi cezbediyor. Ürettiği piller ile saat, radyo, oyuncak, dijital kamera ve fotoğraf makinesi gibi pek çok cihaza hayat veren Duracell, akıllı telefonlar ve tabletler için de powerbank seçeneği sunuyor. Duracell powerbank çeşitleri,  24 saatten 72 saate kadar konuşma ve internette dolaşma süresi sağlama kapasitesi ile en zor anlarda yardımınıza koşuyor.