Duracell Powerbank 20100 Mah, Yeni Nesil Hızlı Şarj Teknolojili Taşınabilir Şarj Cihazı TYC00268301539

Satıcı : Lidyafarm
585 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Duracell Powerbank 20100 Mah, Yeni Nesil Hızlı Şarj Teknolojili Taşınabilir Şarj Cihazı

 • Duvar prizine kıyasla 6 defaya kadar ekstra şarj1 ve 3 kata kadar daha hızlı şarj2. Duracell Şarj Edilebilir Powerbank 20100 mAh sizi priz arama derdinden kurtaran ve nereye giderseniz gidin mobil cihazlarınızın kapanmamasını sağlayan küçük, hızlı ve taşınabilir bir çözümdür. 1 USB C ve 2 USB A girişi ile 3 cihazı aynı anda şarj edebilir, Qualcomm Hızlı Şarj 3.0 (18W) 3 ve USB-C Power Delivery (18W) ile hızlı şarj özelliğinden faydalanabilirsiniz. 3 yıllık Duracell garantisi ve on güvenlik özelliği ile güvenli kullanım ve güvenilir güç sağlar. Duracell Şarj Edilebilir Powerbank 20100 mAh sizi priz arama derdinden kurtaran ve nereye giderseniz gidin mobil cihazlarınızın kapanmamasını sağlayan küçük, hızlı ve taşınabilir bir çözümdür. Bu yüksek kapasiteli powerbank, birden fazla cihazı şarj etmek üzere tasarlanmıştır. Uzun yolculuklar, iş seyahatleri ve prizlere erişiminizin olmadığı zamanlar için mümkün olan en iyi alternatif çözümdür. 1 USB C ve 2 USB A girişi ile 3 cihazı aynı anda şarj edebilir, Qualcomm Hızlı Şarj 3.0 (18W) 3 ve USB-C Power Delivery (30W) ile hızlı şarj özelliğinden faydalanabilirsiniz. Öncelikli şarj ile hem cihazlarınızı hem de şarj tamamlandıktan sonra taşınabilir şarj cihazını şarj edebilirsiniz. Ayrıca LED gösterge ışığı ile powerbankta ne kadar enerji kaldığını kontrol edebilirsiniz. 3 yıllık Duracell garantisi ve on güvenlik özelliği ile güvenli kullanım ve güvenilir güç sağlar. Duvar prizine kıyasla 3 kata kadar daha hızlı şarj*
 • Daha Hızlı Şarj Edin. USB C girişi, Qualcomm Hızlı Şarj 3.0 (18W) ve USB-C Power Delivery (30W) sayesinde powerbankınızı ve cihazlarınızı daha hızlı şarj edebilirsiniz.
 • 6 defeya kadar ekstra şarj*
 • *iPhone 8 kullanılarak yapılan şirket içi testler baz alınmıştır. Sonuçlar cihaza ve koşullara göre farklılık gösterebilir. 2 şarj girişi, 1 USB C ve 1 USB A
 • Kulaklıkları ve diğer küçük cihazları şarj etmek için düşük seviyede şarj
 • Duvar prizine taktığınızda önce cihazlarınızı, daha sonra powerbankı şarj etmeyi sağlayan öncelikli şarj özelliği.
 • Kullanıma hazır Taşınabilir şarj cihazı önceden şarj edilmiştir, bu sayede cihazlarınıza hemen güç sağlayabilirsiniz.
 • Powerbank, USB C kablosu ve 3 yıllık Duracell garantisi içerir
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et