"

Durex

" araması için 99 sonuç listeleniyor

Durex

80 yılı aşkın bir tecrübenin ürünü olarak ortaya çıkan Durex markası, dünyada yaygın bir biçimde kullanılan, etkili cinsel sağlık malzemeleri üreten son derece saygın bir firmadır. Şirketin tamamen cinsel sağlık ve güvenlik odaklı üretimleri prezervatif ve destekleyici ürünler ile çeşitlenerek en uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Etkili güvenlik testlerinden geçirilen ve her bir ürünün uluslararası standartlar gözetilerek ortaya çıkarıldığı marka bünyesinde; Durex kondom, Durex masaj jelleri, Durex kayganlaştırıcı jeller ve hatta seks oyuncaklarını bile bulabilirsiniz. Her türlü zevke hitap eden farklı çeşitleri ile kullanıcılara sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam sunmayı hedefleyen markanın ürünleri ile siz de seks hayatınıza hareket katabilir, aynı zamanda sağlıklı ve güvenli deneyimler yaşayabilirsiniz.

Durex Prezervatif Çeşitleri

Durex, ürün çeşitleri ile ön plana çıkan oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir marka olma özelliği gösterir. Kadın ve erkeklerin haz dünyasını ayrı ayrı düşünerek, geliştirilen son trendler ile kullanıcılara farklı deneyim ve zevkleri bir arada sunan Durex prezervatif çeşitleri, ulaşılabilir fiyatları ile de son derece dikkat çekicidir. Klasikten vazgeçemeyenler için dermatolojik olarak test edilmiş güvenli ve sağlam lateksten üretilen Durex Klasik iyi bir alternatiftir. Daha ince ve yakın bir deneyim için ince yapılı Durex Yakın Hisset çeşidi seçenekler arasında yer alır. Ayrıca kadınları daha fazla uyarma özelliği yaratmak için tırtıklı ve uyarıcı jel içeren yapısı ile Durex Mutlu Et de Durex prezervatif seçenekleri arasında bulunur. Siz de kişisel tercihleriniz ve partnerinizin beklentilerine göre çeşitler arasında seçim yaparak güvenli ve keyifli cinsel ilişkinin tadını çıkarabilirsiniz. Durex prezervatif fiyatları ile de oldukça uygun bir alan yaratarak kullanıcı faydasını gözeten bir firmadır.

Durex Jel Çeşitleri

Cinsel yaşamı daha kolay ve renkli hale getirmek için kullanılabilecek bir diğer alternatif olan jeller de Durex'in ürün yelpazesi içinde yer alan dikkat çekici ve önemli seçeneklerdir. Durex rahatlatıcı masaj jellerinin yanı sıra aromalı kayganlaştırıcı jeller ile kadın ve erkek için özel olarak üretilmiş uyarıcı özellikli jeller markanın kullanıcılara sunduğu çığır açıcı yenilikler arasında yer alır. Aynı zamanda prezervatif çeşitlerine de eklenerek cinsel zevki uzatma amaçlı ortaya çıkarılan geciktirici Durex jel ürünler de sağlıklı ve güvenli seks hayatını renklendiren, keyfinize keyif katacak alternatiflerden yalnızca birkaçıdır. Cinsel yaşam konusunda bilgilendirici ve geliştirici çalışmalar da yürüten Durex, dünya genelinde yürüttüğü araştırma çalışmalarının da sonucu olarak sürekli yeni trendler yaratma konusunda usta haline gelmiş bir markadır. Her bir prezervatif çeşidini yıldan yıla geliştirerek kullanıcılara sunan Durex, tüketicinin beklentilerini karşılamayı hedefler.

Prezervatif Çeşitleri Nelerdir?

Durex prezervatif çeşitleri, her biri en güvenli olacak şekilde üretilmekte olup, eklentiler ile zenginleştirilmiş ve renkli, daha keyifli bir cinsel hayata sahip olmak isteyenler için çeşitlendirilmiştir. Bu çeşitler arasında ilk olarak göze çarpan kayganlaştırıcı krem ile kullanımı kolaylaştırılan Durex Klasik'tir. Geciktirici jel takviyesi ile geliştirilmiş Durex Uzayan Zevk, daha uzun süre cinsel haz duymak isteyen çiftler için özel olarak üretilmiştir. Kadınları daha fazla tatmin etmek için tırtıklı bir doku ile kaplanmış ve aromalı jel ile zenginleştirilmiş Durex Mutlu Et, seçenekler arasında yer alan diğer bir alternatiftir. Ten hissi arayanlar için özelleştirilmiş Durex Ten ve partnerini bire bir hissetmeyi tercih edenler için Durex Yok Ötesi kullanıcılara sunulan en özel ve etkili prezervatif çeşitleri arasında yer alır.

Prezervatif Nasıl Takılır?

Prezervatif kullanımı sağlık açısında oldukça kritik öneme sahiptir. Bununla birlikte ürünün doğru bir biçimde kullanılması da önem teşkil eder. Durex'in yürüttüğü çalışmalar kapsamında cinsel sağlık bilincinin toplumlara kazandırılması da yer alır. Bu bağlamda kondomun doğru kullanılması hangi çeşit olursa olsun, ilişki esnasında büyük öneme sahiptir. Prezervatif takılırken ürünün yırtılmamasına dikkat etmek önemlidir. Paket, yan tarafından dikkatlice açıldıktan sonra, erkeğin erekte olmuş cinsel organına kayganlaştırıcılı kısım içe gelecek şekilde yerleştirilir. Hava boşluğu kalmamasına dikkat edilerek yukarıdan aşağıya doğru çekilerek takılır. Kondom çıkmayacak şekilde takılmalıdır.

Yukarı Çık