Dynamic Dynamıc Rw730 Kondisyon Küreği 1dybsrw730 1DYBSRW730

Satıcı : İnter Spor
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
4.259 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Dynamic Dynamıc Rw730 Kondisyon Küreği 1dybsrw730

Geri Bildirim Ver
  • Aciklama Tek pencereli LCD ekran Aciklama Zaman, hız, mesafe, kalori, nabız, her 6 saniyede Aciklama 127x93x48,50 cm Aciklama 2 Yıl Aciklama 519
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Renk Gri
  • Garanti Süresi 2 Yıl
Geri Bildirim Ver

Dynamic Rw730 Kondisyon Küreği

Egzersiz programlarının en önemli parçası, kol kası hareketleri için geliştirilmiştir. Kolların ileri ve geri hareketler yapmasının yanında, yukarı ve aşağı yönlü çekme-germe hareketleri uygulanmasını sağlar. Vücudun sandal üzerinde kürek çeker gibi hareketler yapmasını sağlayan Dynamic Rw730 Kondisyon Küreği 1dybsrw730, sandal hareketlerindeki gerilme ve çekme formlarıyla kol kaslarının gelişmesine yardımcı olur. Günlük egzersiz programlarının en önemli parçası olan çekme hareketleri kol, omuz ve boyun kaslarının güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Piyasada yer alan normal özellikteki kondisyon küreği aletlerinde, sadece ileri ve geri olacak şekilde hareket pozisyonlarına yer verilmektedir. İleri ve geri hareketlerle sınırlı olan ürünler, kol ve omuz kaslarının yeterli donanımda gelişimini engellemektedir. Dynamic rw-730 kürek aleti ise farklı hareket fonksiyonlarıyla kasları sağlıklı şekilde geliştirir.

  • Detaylı Gösterge Ekranı
  • Mafsallı Hareket Kabiliyeti
  • Katlanabilir Ergonomik Tasarım

Çok Yönlü Hareket Kabiliyeti

Çok Yönlü Hareket Kabiliyeti

Çok yönlü hareket fonksiyonuna sahip olan Dynamic rw-730 kondisyon kürek çekme aleti, mafsallı sistemle tasarlanmıştır. Mafsallı sistem sayesinde, sandaldaki kürek çekme hareketleri doğrudan uygulanabilir. Omuz ve kollardaki farklı kas gruplarının gelişmesinde, bu sistemin etkisi çok yüksektir. Direnç seviyesi, egzersiz programının ağırlığına göre ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. Tam 12 farklı direnç seviyesine sahip olan Dynamic Rw-730 kürek çekme aleti, istenen kademede ağırlık ve gerginlik sağlamaktadır. Kol ve omuz kaslarının gelişimi başlangıç seviyesinde olduğunda, kasların zarar görmemesi için düşük ayardaki direnç seviyelerinin kullanılması gerekmektedir. İlerleyen dönemlerde egzersizin kapasitesini yükseltmek amacıyla, daha yüksek seviyelerdeki direnç ve ağırlık seviyeleri kullanılır. Kademe kademe artan direnç özelliği, kasların istenen şekilde gelişimini sağlayacaktır. Amortisör direnç ayarı, ürünü benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesidir.

Ergonomik Tasarım ile Rahat Kullanım

Ergonomik Tasarım ile Rahat Kullanım

Kullanım ve saklama açısından etkili olması amacıyla, ergonomik tasarıma sahip olan Dynamic Rw 730 kondisyon küreği, kolayca kurulmakta ve geri katlanmaktadır. Kurulu kalması durumunda çok yer kapladığından, kullanılmayan zamanlarda dikey şekilde durabilir ve bu şekilde saklanabilir. Katlanabilir özelliği sayesinde, dik pozisyonda çok daha az yer kaplamaktadır. Kurulu haliyle 127x93x48,5 cm ebatlarında yer kaplamaktadır. Ayak ucu sınırı bulunmadığından, boy farkı olmaksızın herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kurulu şekilde saklamak yerine, dikey pozisyonda daha az yer kaplamasıyla kolaylıkla saklanabilir. Dikey pozisyondaki ürün ebatları, 58,5x48,5x127 cm ile sınırlanmıştır. Oturma kısmında kullanılan sele, kondisyon esnasında batma ya da rahatsızlık hissi oluşmasını engellemek için yumuşak puf malzeme kullanılarak üretilmiştir.

Dynamic Rw730 Kondisyon Küreği Fiyatları ve Yorumları

Dynamic Rw730 Kondisyon Küreği Fiyatları ve Yorumları

Gösterge bilgilerinin kondisyon sırasında kolaylıkla görülmesini sağlamak amacıyla, mavi ışıklı özel LCD ekran tercih edilmiştir. Gösterge bilgilerinin yer aldığı LCD ekranda, egzersize başlanılan süre, harcanan kalori miktarı ve toplam kürek çekme hareketi sayısı verileri takip edilmektedir. Gösterge bilgi ekranındaki veriler, her 6 saniyede bir kendini tekrarlamaktadır. 6 saniyelik aktarma içerisinde, tüm bilgileri tek ekran üzerinde görme imkânı mevcuttur. Dynamic Rw730 Kondisyon Küreği 1dybsrw730 fiyatı, farklı satıcılar tarafından yapılan kampanyalara göre sayfamızda değişiklik göstermektedir. Ürünlerin fiyat aralığını belirlemek ve uygun ürünü tespit etmek için sayfamızda yer alan sıralama ve filtreleme özellikleri kullanılmalıdır. Rw 730 kondisyon küreği hakkındaki tüm bilgiler, ürün açıklama kısmında detaylı şekilde anlatılmıştır. Ürün açıklamasındaki bilgilerin yanında, kondisyon küreğini daha önceden satın almış kişilerin değerlendirmeleri incelenebilir.