"

E Eğitim

" araması için 480 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

E Eğitim

E-eğitim alanında hazırlanmış olan eserlerle teknolojinin sunduğu geniş çaplı olanaklardan derinlemesine yararlanabilirsiniz. Eğitim kitabı kategorisinde bulabileceğiniz yardımcı kaynaklar aracılığıyla ÖSYM sınavlarından dil eğitimine kadar farklı alanlarda başarılı bir öğrenme süreci geçirebilirsiniz. Eğitim seti serilerini Trendyol ile güvenli ve hızlı bir şekilde satın alıp istediğiniz ders hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Konu anlatımlı ders videolarına yer veren setlerdeki CD'ler yardımıyla ev ortamının rahatlığı içerisinde bilgisayarınız üzerinden ders videolarını izleyebilirsiniz. Takıldığınız ya da anlamadığınız noktalar olduğunda videoları geri sararak tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Konu anlatımlı eğitim seti kitapları ile güncel müfredata uyumlu kitaplar üzerinden derslerinize çalışabilirsiniz. Yetkin yayınevlerinin uzman isimlerinin yayına hazırladığı bu kitaplar, sade ve akıcı anlatımlarıyla kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Püf noktalara ve ayrıntı içeren bilgilere de yer veren kullanışlı eğitim kitapları dersleri derinlemesine öğrenebilmeniz için idealdir.

Konu Anlatımlı Kitaplarla Bilgilerinizi Pekiştirin

Eğitim setleri içerisindeki CD'lere ek olarak bulunan konu anlatımlı kitaplar bilgilerinizi pekiştirmenizi sağlar. Güncel verilerle yenilenen baskılar aracılığıyla en doğru bilgiye en kestirme yoldan ulaşabilirsiniz. İçeriklerinde yer alan çıkmış sorular ile ÖSYM sınavlarına hazırlık anlamında da size katkı sağlayacak olan bu ürünler, eğitim seti fiyatları bakımından da dikkat çekmeyi başarır. Ekonomik koşullarla Trendyol'dan sipariş edebileceğiniz e-eğitim eserleri çalışma performansınızı artırır. Belirli bir konuya yoğunlaşarak sayfaları okuduktan sonra video dersler sayesinde konu tekrarı da yapabilirsiniz. Çözümlü sorulara yer veren kitaplar, açıklayıcı ve basit anlatım dilleriyle hatalarınızı kolayca fark edip düzeltebilmenizi mümkün kılar. CD'lerde yer alan çözümlü sorularla beraber bir eğitmenin rehberliğinde soruyu en doğru şekilde ve en kısa sürede nasıl çözebileceğinizi öğrenebilirsiniz. İşlem gerektiren sayısal sorular, video derslerde tahta ve grafikler eşliğinde anlaşılır bir şekilde size sunulur.

Sanal Eğitim Avantajı

Karekod sistemini kullanan test kitapları ile cep telefonunuz arasında etkileşim kurabilirsiniz. Akıllı mobil cihazınıza okutacağınız karekodun ardından sanal eğitim seti kapsamındaki soru çözme videolarına bağlanıp doğru çözüme ulaşabilirsiniz. Detaylı çözümler ile tüm şıkların üzerinden tek tek geçilir. Bu sayede aklınıza takılan sorularda aydınlanırsınız. İşlem yeteneğinizi geliştirmenize de katkı sağlayacak olan çözüm videoları yardımıyla hatasız bir şekilde denklem kurmayı ve sadeleştirme yapabilmeyi öğrenirsiniz. CD'li eğitim seti serileri, sözel ve sayısal derslere toplu olarak yer veren paketlerle liselere ve üniversitelere giriş sınavlarında size yardımcı olur. Buna ek olarak özel dallardaki uzmanlık sınavları için hazırlanmış setlerle de verimli bir çalışma süreci geçirebilirsiniz.

Okula Yardımcı Eğitim Setleri

Okul çağındaki öğrencilerin derslerine katkı sağlayan yardımcı kaynak kitaplar etkileşimli kullanım özelliğine sahip seriler de içerir. Bu sayede kitapta gördüğünüz konuları yayınevinin hazırladığı sanal ortamlarda da test edebilirsiniz. Videolu derslere ek olarak videolu soru çözüm çalışmaları ile de bilginizi genişletip daha hızlı bir şekilde soruları çözmeye başlayabilirsiniz. Sınavlarda yaşayacağınız stresi azaltmaya yardımcı olan e-eğitim setleri aracılığıyla bilgisayar ve telefon gibi cihazları da öğrenme aşamasında etkin bir şekilde kullanırsınız. Değişen öğrenci alışkanlıklarına bağlı olarak dijital ortamlarla etkileşime girmeyi seven yeni nesil öğrencilerin eğitimine olan katkısıyla dikkat çeken CD'li anlatım videoları, çocukların daha yüksek bir dikkatle ders çalışabilmesini sağlar. Bilgisayar ve telefonun yanı sıra tablet ve televizyon gibi akıllı özelliklere sahip cihazlarla da açılabilen video dersler sayesinde günün her saatinde konulara uzman desteğiyle ulaşabilmek mümkün hale gelir. Ayrıntılı anlatımlar yavaş bir şekilde gerçekleştirildiği için tüm konuya hakim olmanız kolaylaşır.