placeholder
"

E14 Ampul

" araması için 3914 sonuç listeleniyor

E14 Ampul Modelleri Trendyol'da!

Mekan aydınlatma sistemleri dekorasyon ve yeni tasarımlar için önemlidir. Homojen bir şekilde aydınlatma gerçekleşmelidir. Hem ekonomik yapısı hem de kullanım kolaylığıyla tercihlerde öne çıkan E-14 ampul müşterilerin beğenisini toplar. Kaliteli malzemelerden yapılan E14 LED ampul ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilmeniz için tasarlanır. Ürünlerin aydınlatma şiddeti müşterileri tatmin edebilir. E14 lamba veya buzdolabında da kullanılabilir. E14 duy ampul elektronik cihazlara kolay bir şekilde takılır. Bu sayede aydınlatma sistemlerinde güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olur. Modellerin şeffaf veya beyaz mat tasarımları mevcuttur. E14 ampul kaç Watt da müşterilerin merak ettiği sorulardandır. E14 ampul 15w, 40w, 60w, 100w ürün seçenekleriyle alternatif yaratır. İster buzdolabına ister küçük masa lambalarına takılabilir. E14 ampul çeşitlerini avizelerinize de takabilir ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kaliteli malzemelerle üretilen çeşitleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mutfak davlumbazları için de Trendyol’dan E14 tasarruflu ampul alarak aydınlatmayı sağlayabilirsiniz.

Hem Güvenilir Hem Ekonomik Aydınlatma

Hem Güvenilir Hem Ekonomik Aydınlatma

E14 ampul nedir sorusuna bir tür elektrik gereci cevabı verilebilir. Bu ürünlerin takıldığı bakır veya pirinç bölüm 14 mm çapındadır. E14 duylu ampul sahip olduğu LED’lerle birçok avantaj sağlar. LED kullanılan ürünlerin kullanım ömrü yaklaşık 30000 saattir. Ayrıca bu ürünler az enerji tükettiği için tasarrufludur. Loş ışık vermeyen ürünler bulunduğu ortamı yeteri kadar aydınlatır. Işık rengi farklılık gösterebilir. İsteğe göre sarı veya beyaz tercih edilebilir. Buzdolabı ve mutfak davlumbazlarında genellikle beyaz renk kullanılır. E14 ampul gün ışığı sarı rengiyle ortamı sıcak gösterir. E14 akıllı, renkli, şarjlı ampul ise bir kumandaya sahiptir. Bu kumanda yardımıyla renk değiştirilir ve ışık açıp kapatılır. Eğlenceli bir görünüm oluşturmak isteyenler için bu kumandalı ürünler uygun olabilir. Farklı şekillerde mevcut olan çeşitler kullanım alanına göre değişir. Düz ve sade ayaklı abajurlarda bu ürünler kullanılabilir. Işığın ortama dağınık bir şekilde gelmesi için opal şekle sahip bir ürün tercih edebilirsiniz. Bu farklı E14 tipi ampul, e14 reflektör ampul modellerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Görünümlü Modeller

Dekoratif Görünümlü Modeller

Doğal bir görünüm sağlayan E14 rustik ampul çeşitleri oldukça hoş bir ortam yaratır. Sarı renk seçeneğine sahip ürünler dekorasyon amacıyla tercih edilir. Aynı zamanda, ahşap mobilyaların bulunduğu salonunuza E14 mum ampul modelleriyle dekoratif bir dokunuş yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle ortama zenginlik katabilirsiniz. Kırmızı veya farklı modelleri inceleyerek tercihinize karar verebilirsiniz. E14 alev ampül büyük ve taşlı avizelerde kullanılabilir. E14 ampul LED oda, ofis, hastane gibi birçok mekanın aydınlatmalarında kullanılır. E14 ampul beyaz ışıklarıyla göz yormaz ve homojen bir aydınlatma sağlar. Gece lambalarında kullandığınız ürünler arızalanabilir. Tercih edeceğiniz buji modelleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. İster çocuklarınızın odasında ister evin farklı bir bölümünde E14 RGB ampul modelleri tercih edilebilir. RGB modeller eğlenceli bir ortam oluşturur. Kumanda sayesinde ışığın rengini ve şiddetini değiştirebilirsiniz. E14 parfüm ampul, e14 avize ampul, e14 buji ampul, e14 kırmızı ampul de gece lambası olarak kullanılabilir. Trendyol’dan temin edeceğiniz bu ürünlerle ışıkların farklı renklerde, farklı sürelerde yanmasını da ayarlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çeşitler

Uygun Fiyatlı Çeşitler

Özgün tasarımlı ürünler, şık ve dikkat çekici özellikleriyle müşterilerin tercihleri arasında bulunur. Bu anlamda E14 ampul çeşitleri sarı ve beyaz ışık alternatifleriyle farklı dekorasyonlara ve ihtiyaçlara uygundur. Müşteriler, bütçelerine ve ürünün tasarımsal dokunuşlarına göre seçim yapabilir. İster ofis ister okul veya evde E14 halojen, dimmer, spot ampul kullanabilirsiniz. Bunlar işlevsellik, boyut ve görünüm açısından müşterilere farklı seçenekler sunar. Çapı aynı kalsa da oval ya da kavisli olabilir. Göz sağlığınıza zarar vermeyen ürünler enerji tasarrufu da sağlayabilir. E 14 ampul çeşitleri 4 W’tan 100 W’a kadar farklı güçlerde olabilir. E14 ampul en yüksek Watt seçenekleriyle Trendyol’da bulunur. İstenilen güçte kullanılacak yere göre ürünler mevcuttur. E14 ampul fiyat listesini incelendiğinizde ise her bütçeye uygun seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz. Sadece bu ürünleri değil, gerekli parçaları da bulabilirsiniz. Örneğin E14 ampul duyu gibi ihtiyaçlarınızı da Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.