"

EA Games

" araması için 45 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
EA GamesFifa 17 PS3 Oyun
299,00 TL
199 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
EAFifa 16 PS3 Oyun
99,00 TL
79 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
EAAnthem
199,00 TL
89 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
EAPs3 Dantes Inferno
100,00 TL
60 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
EAPs3 Dd Space 3
199,00 TL
119 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

EA Games

EA Games, dünyanın en önde gelen PC, mobil cihaz ve konsol oyunu yayıncılarından biri olarak tanınıyor. Hemen hemen herkesin bilgisayarında ya da Play Station video oyun konsolunda EA Games oyunları yer alıyor. Eğlenceli oyunlar üreten ve yayımlayan EA Games, kaliteli oyunlarıyla video oyun sevenlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olarak öne çıkıyor. 

Futbol oyunları, savaş oyunları, yarış oyunları ve strateji oyunları gibi çeşitli yelpazeye sahip olan EA Games, her türden oyunseveri hedefleyen önemli markalardan biridir. Pek çok oyunseverin beğenisini kazanmayı başarabilen EA Games, ürettiği ve yayımladığı oyunların en yeni ve en geliştirilmiş halini her sene oyunseverlere sunuyor. Özellikle FIFA oyunu, her yıl güncellenerek ve geliştirilerek futbolseverler için daha iyi hale getiriliyor.

EA Games Tarihi

Dünyanın en çok bilinen, tanınan oyun üreticisi ve yayımlayıcısı olan EA Games (Electronic Arts), 1982 yılında Trip Hawkins tarafından Kaliforniya'da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana oyun sektörünü kasıp kavuran EA Games'in 10.000'e yakın çalışanı bulunuyor. EA Games, ilk oyununu 1987 yılında piyasaya sürmüştür. Dünya genelinde yüzlerce stüdyosu bulunan EA Games'in en bilinen oyunları arasında FIFA, The Sims, Dragon Age, Need For Speed, Lord of The Rings, Crysis 3 gibi oyunlar yer alıyor. 

EA Games Ürün Çeşitleri

EA Games'in savaş, spor, strateji, araba yarışı gibi çeşitli alanlarda video oyunları bulunuyor. Bu oyunlardan bazıları Need For Speed, Fifa 18 ve diğer sürümleri, Battlefield, Sims 4, Dragon Age'dir. Her türden oyun çeşitleri bulunan EA Games, bu oyunların bilgisayar, Play Station ve mobil cihazlar üzerinde oynanabilmesini sağlıyor. Bilgisayar ve PS için CD ve DVD formatında oyunlarını satışa sunarken, mobil cihazlar için internet üzerinden oyunlarını oyunseverler ile buluşturuyor. EA Games'in bütün oyunları lisanslı olarak satışa sunuluyor. 

Futbolseverlerin en çok tercih ettiği oyunlardan biri FIFA serisi. FIFA oyunlarıyla sevdiğiniz takımlarla ve sevdiğiniz oyuncularla en iyi futbolunuzu sergileyebiirsiniz. Araba yarışı seviyorsanız Need For Speed ile en yüksek hıza ulaşarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Battlefield oyunu ile en keskin nişancılardan biri olarak hedeflerinizi ıskalamadan vurarak rakiplerinizi yenebilirsiniz. 

Mirrors Edge Catalyst, The Sims, Dragon Age, Create, Paradise, Garden Warfare gibi diğer oyunlarla da eğlenceli vakitler geçirebilmeniz mümkün oluyor

Oyunların Eğlencesini EA Games ile Yaşayın

Oyunları daha eğlenceli ve daha gerçekçi oynamak için EA Games oyunlarını tercih edebilirsiniz. Hem görüntü kalitesi hem de gerçekçilik oyun sevenlerin aradığı önemli özellikler arasında yer alıyor. EA Games de bu beklentilere karşılık vererek en yeni ve en geliştirilmiş oyunlarını sizler için piyasaya sürüyor. Futbol oyunundan savaş oyununa, yarış oyunlarından strateji oyunlarına kadar en iyi oyunları en iyi kalitede ve çözünürlükte gerçekçi bir şekilde oynayabilirsiniz.

FIFA oyunu oynayarak en sevdiğiniz takımı seçebilir, rakiplerinizi birer birer yenerek şampiyonluğa doğru adım adım ilerleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla da FIFA oynayarak futbolda ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. FIFA dışında Battlefield, Need For Speed gibi oyunları da arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

EA Games Ürün Fiyatları

EA Games'in oyunlarının fiyatları oyunun türüne ve güncelliğine göre farklılıklar gösteriyor. En yeni ve en geliştirilmiş oyunların fiyatları daha yüksek olurken, eski olan ve daha önceki senelere ait olan oyunların fiyatları daha makul seviyelerde oluyor. FIFA gibi bazı oyunlar her sene geliştirildiği ve güncellendiği için fiyatları da aynı doğrultuda artış gösterebiliyor.