"

Eastpak

" araması için 671 sonuç listeleniyor

Eastpak

Üretim hayatına 1952 yılında pentagon model çanta tasarlamak üzere başlayan Eastpak, yıllar geçse de tasarımlarından ve ürün kalitesinden taviz vermiyor. Gençler ve kendini daima genç hissedenler için özgün tasarımları hayatın içerisinde yer aldığı gibi tasarımların temelinde de yaşamdan izler bulunuyor. Tasarımların çeşitliliği ve farklı zevklere hitap eden modelleriyle Eastpak'te herkes için bir seçenek bulunuyor. Fonksiyonel çanta müdavimi olan kullanıcıları için Eastpak Türkiye tüm tasarımlarıyla ve indirimli fiyatlarıyla Trendyol'da! 

7'den 70'e Herkes İçin Eastpak

Eastpak çanta modelleri arasında herkes için uygun bir seçenek bulunuyor. Genç ve dinamik ruhu yansıtan tasarımları, kullanışlı modellerle birleştiğinde rahatlık ve şıklık ön plana çıkıyor. Eastpak okul çantasıyla başlayan bu serüven; okulda, Eastpak valiz ile seyahatte, Eastpak bel çantası ve Eastpak omuz çantası ile günlük hayatta, Eastpak postacı çantası ile işte, Eastpak spor çantası ile antrenmanda, farklı ve kullanışlı modelleriyle kampta... Kısacası günlük hayatın her anında bir Eastpak yer alıyor. 

Eastpak Sırt Çantası Günlük Hayatın Her Köşesinde!

Okula başlayan her çocuğun mutlaka bir sırt çantası vardır. Okul sıralarında kazanılan bu rahatlık eğer sizde bir alışkanlığa dönüştüyse; Eastpak zengin çeşitleriyle yardıma koşuyor. Desenleri ve canlı renkleriyle ruh halini ortaya koymak isteyenler, özgürlüğünü düz renklerle yansıtanlar, klasikten vazgeçemeyen asil duruşa sahip olanlar Eastpak çatısı altında buluşuyor. Eastpak bordo sırt çantası hayatına ufak da olsa renk katmak isteyenlerin tercihiyken, Eastpak siyah sırt çantası klasikten ve rahatlıktan ödün vermeyenlerin seçimi oluyor.

Kararsız Kalanlar İçin Eastpak Sırt Çantası Rehberi

Belki de en zor kısım bunca model arasından hangisini seçeceğinizin verdiği kararsızlık olacaktır. Şimdi Eastpak ile stilinizi keşfetmenin tam zamanı! Padded Pak'r bir Eastpak efsanesi... Kompakt formu sayesinde hem okul çantası olarak kullanılabiliyor hem de günlük kullanıma uygun. "Out of office" modeli isminden de anlaşılabileceği üzere iş hayatında ve üniversite öğrencileri tarafından oldukça sık tercih ediliyor. İçerisinde yer alan bilgisayar gözü sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Provider ve Floid modeli uzun soluklu seyahatlerde sırt çantasından vazgeçemeyenlerin ve kampçıların tercihi. Wyoming modeli ise, geniş iç haznesi sayesinde festivallerde kullanılabildiği gibi lise ve üniversite öğrencileri tarafından da tercih ediliyor. 

Eastpak Kalem Kutusu: "Kalemlerim Bir Arada Dursun" Diyenlerin Tercihi

Minimal tasarımlara sahip kullanışlı kalem kutuları tasarlayan Eastpak, düzen konusunda da oldukça hassas davranıyor. Birçok kalem kutu modeli bulunması herkesin zevkine uygun seçenekler olmasını sağlıyor. Benchmark, Oval Single, Typr, Tour Van en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Eastpak kalemliklerden oval single; düzenli ve geniş hazneli kalem kutusuna sahip olmak isteyenler için üretiliyor. Tercihe göre boyutları da var: Küçük, orta ve büyük.

En Yakın Seyahat Arkadaşı: Eastpak Bavul

Seyahatlerde sırt çantasına sığamayanlar için Eastpak bavul kompakt yapısı, kullanışlı bölmeleri, geniş iç haznesi sayesinde rahat bir yolculuk vadediyor. Küçük, orta ve büyük boy seçenekleri bulunan, %100 polyester kumaşa sahip, şık ve kullanışlı valizler seyahatler için kullanıcılarını bekliyor. 

Tasarımları ve Modelleriyle Gözler Onun Üzerinde

Birçok farklı tasarıma sahip olan Eastpak tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Eastpak tüylü çanta ile şıklığından ödün vermek istemeyenleri düşünen marka, sezonun trendlerine uyum sağlıyor. Bunun en büyük göstergesi ise şeffaf çantalar ve Eastpak bel çantaları oluyor. Eastpak mini sırt çantası sayesinde minimal çanta sevenlerin ve küçük yaştaki kullanıcıların kalbini kazanıyor. Eastpak el çantası, küçük çanta sevenlerin ilk tercihlerinden biri. Tarzınıza en çok yakışacak Eastpak çanta modelleri ve bütçenizi de düşünen Eastpak çanta fiyatları Trendyol'da sizleri bekliyor.