"

Eca

" araması için 2230 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Eca

Elginkan Holding çatısı altında bulunan E.C.A, 1954 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Adını, Elginkan Topluluğu’nun kurucuları olan Ekrem, Cahit ve Ahmet Elginkan’ın baş harflerinden alan marka, hem ulusal hem de uluslararası pazarda söz sahibi olmayı başarıyor. Yapı malzemeleri, armatürler ve banyo malzemelerinden oluşan ürün grubunu yapı; ısıtma ve soğutmaya yönelik ürettiği klima, kombi gibi ürünlerini ise ısıtma-soğutma başlığı altında toplayan ECA, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri kolayca bulabilmelerini sağlıyor.

Yaşam Alanlarınıza E.C.A ile Değer Katın

Geleneksel lavabo bataryalarını, kendine özgü anlayışı ve yeni nesil teknolojilerle harmanlayarak geliştiren ECA, birbirinden etkileyici tasarımlara sahip fotoselli ve dokunmatik bataryalarıyla beğeni topluyor. Hijyene önem verirken banyolarındaki zarafeti en üst noktaya taşımayı hedefleyenlerin yönelebilecekleri ürünler, tercihe göre farklı uzunluklarda olabiliyor. Lavabo bataryalarını, ankastre çözümler için de özelleştirerek sunan marka, gerek sıva üstü gerekse sıva altı batarya modelleriyle her türlü beğeni ve ihtiyaca rahatlıkla yanıt veriyor.

Lavabo bataryaları konusundaki uzmanlığını duş ve küvet bataryalarına da yansıtan E.C.A krom kaplamalı şık ürünleriyle göz dolduruyor. Teknik özelliklerini oldukça detaylı şekilde sunarak tüketicilerin gereksinimlerine en uygun çözümü kolaylıkla edinebilmelerine yardımcı olan markanın küvet bataryalarının birçoğunda özel yön değiştirici yollar bulunuyor. Bu sayede tüketiciler, suyun yönünü diledikleri gibi ayarlayarak kullanım senaryoları doğrultusunda suyu değerlendirebiliyor. Yenilikçi çözümleriyle kullanıcılardan olumlu geri dönüşler alan ECA, termostatik yarı ve tam ankastre banyo bataryalarıyla da öne çıkıyor. Özel bağlantı sistemleriyle kolayca montaj edilerek kullanılabilen ürünler, tek ünite üzerinden debi ve sıcaklık ayarı yapılabilmesine izin veriyor. Seçilen modele bağlı olarak 65 santigrat dereceye kadar kontrol aralığı sağlayabilen krom kaplamalı çözümler, modern banyoların değerli parçaları arasına katılıyor.

Tüm bu ürünlerin yanı sıra E.C.A’nın yapı malzemeleri içerisinde; zaman ayarlı bataryalar, musluklar, duş sistemleri, tamamlayıcı ürünler ve banyo aksesuarları da yer alıyor.

Bırakın Ev ve İş Yerlerinizi E.C.A İklimlendirsin

Onlarca yıllık bilgi birikimi sayesinde son derece performanslı ve stabil çalışan kombi modellerine imza atarak kullanıcıları memnun eden ECA kombi çeşitlerini yoğuşmalı ve konvansiyonel olmak üzere iki başlıkta topluyor. ECA Confeo Plus ve ECA Proteus Premix modelleri, ECA yoğuşmalı kombi çözümlerini temsil ederken E.C.A Proteus Plus Blue ve E.C.A Confeo Dijital gibi ürünler ise konvansiyonel kombiler arasında bulunuyor. Ürün türüne göre LPG ve doğal gaz model seçenekleri olan, hermetik baca yapısına sahip, çift eşanjörlü ve LCD ekranlı gelişmiş yoğuşmalı ve konvansiyonel kombiler, tüketicilerin yaşam alanlarından soğuğu uzaklaştırmalarına yardım ediyor. Yüksek verimlilikleriyle tükettiği yakıtın geri dönüşünü en uygun biçimde yapan kombiler, çok sayıda emniyet sistemi, hata kodu gösterimiyle arıza tespiti imkanı sunması, TSE ve CE belgeleriyle kullanıcılara güven veriyor. ECA kombi fiyatları; modellerin yapı, kapasite ve daha pek çok unsuruna bağlı olarak farklılık arz ediyor.

Yaşam alanlarını ısıtma konusunda çözümleri kombilerle sınırlı kalmayan E.C.A; panel, dizayn panel, döküm radyatörleriyle de fark yaratıyor. Kendi içlerinde yapısal ve tasarımsal açıdan ayrılan ECA radyatör çeşitleri, yine E.C.A’nın ürettiği montaj elemanlarıyla yaşam alanlarına kolayca adapte edilebiliyor. Duvar tipi Split klimalar, hafif ticari klimalar ve oda kontrol aksesuarları, ECA klima edinmek isteyenlerin yönelebilecekleri çözümlerden oluyor. Farklı BTU değerlerine sahip klimalar, odaların hem ısıtılması hem de soğutulmasında görev alırken akıllı oda termostatları ise akıllı cep telefonlarıyla yönetilebilir olmalarıyla dikkat çekiyor.

Siz de E.C.A tarafından geliştirilen yapı malzemeleri ve ısıtma-soğutma çözümlerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanları edinmeyi planlıyorsanız, ilgili kategoriyi inceleyerek dilediğiniz ürünü Trendyol’un avantajlı fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.