ECLECTİA Isospring Sb Süper Bileşen Su Kesici, 5 Kg - Kırmızı 0
ECLECTİA Isospring Sb Süper Bileşen Su Kesici, 5 Kg - Kırmızı

ECLECTİA Isospring Sb Süper Bileşen Su Kesici, 5 Kg - Kırmızı ECL 2415

5.0Ortalama Puan
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Değerlendirme
139 TL
KARGO BEDAVA
Satıcı:
9.7
i
Satıcı Puanı
9.7 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Mağazayı Gör
Tahmini Teslimat Tarihi: 2 - 5 Mart
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün Eclectia Dış Ticaret A.Ş. tarafından gönderilecektir.
  • İsospring SB Süper Bileşen Su Kesici Yalıtımda Yeni Teknolojiler, Kalıcı Çözümler Polimer Esaslı, Mineral Katkılı Su Yalıtımı İsospring Sb Süper Bileşen Su Kesici Polimer Esaslı, Mineral Katkılı Yeni Nesil Teknolojilerle Üretilen Su Kesici Özelliğiyle Tercih Edilen Su Yalıtım Ürünüdür. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI Bitüm, çimento içermeyen akrilik polimer ve özel mineral katkılı yapısı sayesinde sürtünme katsayısı yüksek, yaya trafiğine dayanıklı, mükemmel aderans ve su yalıtımı sağlayan su bazlı, tek bileşenli özel Quars katkılı su yalıtım malzemesidir. Kuruma sonrası suda çözünmez sıcak ve soğuktan etkilenmez, UV direnci olan son derece dayanıklı bir yalıtım kaplamasıdır. Bu yüzden üzerinde gezilen beton çatılarda, teraslarda, yürüme yollarında, alanlarında kullanıma son derece uygundur. İstenildiği takdirde üzerine her türlü seramik mermer vb. kaplama yapılabilir. UYGULAMA ALANLARI Teras, çatı ve balkonların su yalıtımında, banyo, wc, mutfak gibi ıslak hacimlerde, metal ve ahşap yüzeylerde, temel ve perde betonlarında, sac ve oluklu-oluksuz çatı kaplama levhalarında, binaların dış cephelerinde, eskiden yapılmış sorunlu yalıtımların üzerinde, asfalt ve beton zeminlerde diğer detayların yalıtımında kullanılır. Beton ve demir donatılarını korozyonu önleyerek korur. UYGULAMA TALİMATI Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Uygulama öncesi mutlaka yatay ve dikey yüzeyler açık alan kalmamak üzere “isofix yalıtım astarı” ile astarlanmalıdır. Sonra en az 2 saat kurumaya bırakılmalıdır. “İsospring Sb Süper Bileşen Kuvarslı Su Yalıtımı” bir mikser yardımıyla 3-4 dk. karıştırıldıktan sonra yüzeye iki kat halinde fırça ile uygulama yapılır.1ci katı batı yönüne doğru uygulanmalı 4 saat sonra, kuzey yönüne 2 kat uygulama yapılmalıdır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. +5 C ile + 35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir. SARFİYAT/ TÜKETİM 1kg / m2, 1 mm kalınlık için
  • çift kat uygulama esası ile m2’de 1-1,5 kg fırça ve rulo ile uygulanır. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır. KURUMA SÜRESİ Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. Bu değerler 20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir. SAKLAMA /DEPOLAMA ŞARTLARI Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır. SAĞLIK EMNİYET Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Ürünün Satıcısı

Mağazayı Gör

Ürün Değerlendirmeleri

5.0
5.0Ortalama Puan
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Değerlendirme
1 Yorum
ürün anlatıldığı gibi değil iki gün içinde kurudu döküldü tavsiye etmiyorum paranıza yazık
Emrah Ermicik|30 Ocak 2021|Eclectia Dış Ticaret A.Ş. satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Açıklaması


Isospring sb süper bileşen su kesici

Yalıtımda yeni teknolojiler, kalıcı çözümler

Polimer esaslı, mineral katkılı su yalıtımı

Isospring sb süper bileşen su kesici polimer esaslı, mineral katkılı yeni nesil teknolojilerle üretilen su kesici özelliğiyle tercih edilen su yalıtım ürünüdür.

Ürün özellikleri ve tanıtımı 

Bitüm, çimento içermeyen akrilik polimer ve özel mineral katkılı yapısı sayesinde sürtünme katsayısı yüksek, yaya trafiğine dayanıklı, mükemmel aderans ve su yalıtımı sağlayan su bazlı, tek bileşenli özel quars katkılı su yalıtım malzemesidir. Kuruma sonrası suda çözünmez sıcak ve soğuktan etkilenmez, uv direnci olan son derece dayanıklı bir yalıtım kaplamasıdır. Bu yüzden üzerinde gezilen beton çatılarda, teraslarda, yürüme yollarında, alanlarında kullanıma son derece uygundur. Istenildiği takdirde üzerine her türlü seramik mermer vb. Kaplama yapılabilir.

Uygulama alanları

Teras, çatı ve balkonların su yalıtımında, banyo, wc, mutfak gibi ıslak hacimlerde, metal ve ahşap yüzeylerde, temel ve perde betonlarında, sac ve oluklu-Oluksuz çatı kaplama levhalarında, binaların dış cephelerinde, eskiden yapılmış sorunlu yalıtımların üzerinde, asfalt ve beton zeminlerde diğer detayların yalıtımında kullanılır. Beton ve demir donatılarını korozyonu önleyerek korur.

Uygulama talimatı                                                                            

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Uygulama öncesi mutlaka yatay ve dikey yüzeyler açık alan kalmamak üzere “isofix yalıtım astarı” ile astarlanmalıdır. Sonra en az 2 saat kurumaya bırakılmalıdır . “isospring  sb süper bileşen kuvarslı  su yalıtımı”  bir mikser yardımıyla 3-4 dk. Karıştırıldıktan sonra yüzeye iki kat halinde fırça ile uygulama yapılır.1ci katı batı yönüne doğru uygulanmalı 4 saat sonra, kuzey yönüne 2 kat uygulama yapılmalıdır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saattir.     +5 c ile + 35 c arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.

Sarfiyat/ tüketim

1kg / m2, 1 mm kalınlık için; çift kat uygulama esası ile m2’de 1-1,5 kg fırça ve rulo ile uygulanır. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. Tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

Kuruma süresi

Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. Bu değerler 20° c 1 mm kalınlık için verilmiştir

Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 c ile + 35 c arasında olmalıdır.

Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.

Saklama /depolama şartları

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °c arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

Sağlık emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.Satıcı: Eclectia Dış Ticaret A.Ş. Satıcı Ünvanı: ECLECTIA DIŞ TİCARETA.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3240412550
Şikayet Et