Editör Yayınevi 1. Sınıf Bilsem Tamamı Çözümlü Soru Bankası 410980

Satıcı : Kr Akademi
57 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
ucuzgrosss
9.9
merchant-badge-imagemerchant-badge-image
10 saat 58 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kurumsal Fatura
57,10 TL
Çarşınız
9.2
10 saat 58 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kurumsal Fatura

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Editör Yayınevi 1. Sınıf Bilsem Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Geri Bildirim Ver
 • Editör 1.Sınıf bilsem tamamı çözümlü çözümlü soru bankası
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Sınıf 1. Sınıf
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Kolektif
 • Basım Yılı 2023
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
 • Sayfa Sayısı 151-200
Geri Bildirim Ver

Editör Yayınları 1. Sınıf Bilsem Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Eğitim süreci boyunca destekleyici ve yardımcı kaynaklar kullanmak çocuğunuzun bilişsel gelişimi açısından oldukça önemli olabilir. Editör Yayınları 1. sınıf Bilsem tamamı çözümlü soru bankası uzman kadro ile hazırlanmış içeriği sayesinde beğeni toplar. 1. sınıf dönemindeki kişiler için uygun bir seçenek olan bu kaynak kitap içerisinde ilkokul çocuklarına uygun olan içerikler bulunur. Soru bankası formatına sahip olan bu kaynak içerisinde çocuğunuzun faydalanabileceği alıştırma formatında içerikler yer alır. Okulda gösterilen konular ile ilgili problemler çözmek, çocuğunuzun dersi tekrar etmesine ve dolayısıyla konuları iyi anlamasına yardımcı olur. Editör Yayınları’nın kalitesinin hissedildiği içerik, çocuğunuzun eğitim düzeyi ile doğru orantılıdır ve onun gelişimini destekleyici bir yapıdadır. Geliştirici bir ek kaynak arıyorsanız bu kitaba bakabilirsiniz.

 • İlkokul düzeyi içerikler
 • Yardımcı kaynak
 • Tamamı çözümlü problemler

Bütçe Dostu Editör Yayınları Soru Bankası Fiyatı

Bütçe Dostu Editör Yayınları Soru Bankası Fiyatı

Editör Yayınları 1. sınıf Bilsem tamamı çözümlü soru bankası fiyatı belirlenirken kitap içerisinde bulunan soruların kalitesi, toplam soru sayısı ve kitabın tümünün çözümlü olması gibi özelliklere dikkat edilir. 1. sınıf düzeyine uygun olacak şekilde türetilen sorular çocuğunuzun gelişimini sağlarken onları fazla zorlamadan dersi tekrar etmelerini sağlar. Cevap anahtarı ile beraber toplam 155 sayfa olan kaynak kitap içerisindeki soruların tümünün cevapları vardır. Tamamı çözümlü olan bu kaynak kitap sayesinde çocuğunuzun çözemediği sorulara açıklayıcı yanıtlar verebilirsiniz. Konuların iyice anlaşılmasını sağlayan bu destek kitap, çocuğunuzun dersleri iyi bir şekilde anlamasını ve ilerleyen eğitim yıllarında başarılı olmasını sağlayabilir. Kaliteli sorular sayesinde siz de çocuğunuzun bilişsel gelişiminin desteklemek istiyorsanız bu kaynak kitaba göz atabilirsiniz. Tamamı çözümlü bu soru bankası ile çocuğunuzun okul başarısını artırabilirsiniz.

Kaliteli 1. Sınıf Çözümlü Soru Bankası Yorumları

Kaliteli 1. Sınıf Çözümlü Soru Bankası Yorumları

Editör Yayınları 1. sınıf Bilsem tamamı çözümlü soru bankası yorumları kitap içerisinde bulunan içeriklerin kalitesine odaklanır. Çocuğunuzun eğitim düzeyine uygun sorular üreten Editör Yayınları çocuğunuzun okul başarısını artırmasına yardımcı olabilir. 1. sınıfta kazanılan ders çalışma alışkanlıkları ilerideki eğitim hayatını da etkilediğinden çözümlü soru bankası çocuğunuzun için oldukça faydalı olabilir. Kitap içerisinde bulunan içeriklerin hepsinin çözümleri vardır. Çözümlü sorular sayesinde çocuğunuz kitap içerisindeki tüm soruların yanıtlarını görebilir ve öğrenebilir. Siz de çocuğunuzun veya öğrencilerinizin kendini geliştirmesini istiyorsanız bu destek kaynaktan yararlanabilirsiniz. Toplamda 155 sayfa olan bu ürün içerisinde her konuya değinen içerikler vardır. Grafik yorumlama, genel yetenek, şekil yeteneği gibi konularda sorular bulunan kitaptan edinerek çocuğunuzun bilişsel gelişimini ciddi anlamda artırabilir ve onun eğitim hayatını destekleyebilirsiniz. Eğlenceli aktivitelerle dersleri sevmesini sağlayabilirsiniz.

Editör Yayınları 1. Sınıf Soru Bankası Özellikleri

Editör Yayınları 1. Sınıf Soru Bankası Özellikleri

1. sınıf Bilsem tamamı çözümlü soru bankası 1. sınıf çocukların bilişsel seviyesine uygun olacak şekilde üretilir. Çocuğunuzun sonraki eğitim yıllarında işine yarayacak grafik yorumlama, şekil yeteneği gibi konular ile ilgili içeriklere sahip olan kitap oldukça faydalıdır. İçerisinde bulunan soruların tamamının çözümleri olduğundan çocuğunuzun kitap içerisinde bulunan tüm sorulardan büyük oranda faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Açıklayıcı çözümlere göz atmak konuların iyi anlaşılmasını sağlarken aynı zamanda ders çalışma alışkanlığı kazanmada da yardımcı olur. Toplam 155 sayfası bulunan kitap içerisinde bulunan sorulardan ders sırasında öğretmenler de faydalanabilir. Açıklayıcı ve bilgilendirici içeriklere sahip olan kitap sayesinde siz de öğrencilerinizin eğitimini kolaylaştırabilir ve gelişmelerini sağlayabilirsiniz. Yıllardır kalitesini gösteren Editör Yayınları’nın kalitesine sahip sorularla dolu olan bu kaynak kitaba Trendyol’dan kolay bir şekilde siz de sahip olabilirsiniz.