"

Edt Parfüm

" araması için 15981 sonuç listeleniyor

Edt Parfüm Çeşitleri ile Aradığın Kokular Trendyol'da!

Günlük yaşamda insanlar tarafından en sık kullanılan ürünlerden bir tanesi hiç kuşkusuz parfümlerdir. Parfümler çoğu zaman insanlar için bir kurtuluş ürünü olagelmiştir. İstenmeyen vücut kokularını bastırabildiği gibi özel günler ve davetler için de kullanabileceğiniz parfümler sayesinde güzel kokunuz ile insanları büyüleyebilirsiniz. Parfüm kişisel tarzın en büyük imza dokunuşlarından birisidir. Kullandığınız parfüm sayesinde bulunduğunuz ortamlarda ses getirebilir, partnerlerinizi ve sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz.İnsanların bir kişiye olan hislerini bütünüyle değiştirebilen parfüm kokuları günlük yaşamda önemli bir yere sahiptir. Koku üretiminde genel olarak yapay ve doğal ham maddeler belirli oranlarda karıştırılarak özel tonlar yakalanmaya çalışılır. Bu karışımlar özel esansiyel yağlar ile açılarak inceltilmeye çalışılır. Kullanılan ham madde, doğal esansiyel yağ ve özel sıvı ile inceltilme miktarı genel olarak parfümlerin isimlerini belirleyen etmenlerdir. Edt parfüm bu karışımlar arasında en sık kullanılan ve günlük yaşantı için en ideal olan üründür.

Kişisel Tarzınızın İmza Dokunuşu EDT Parfüm

Kişisel Tarzınızın İmza Dokunuşu EDT Parfüm

Parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en temel özelliklerden birisi parfümü nerede kullanacağınızdır. Çünkü kullanım şekline göre parfümler çeşitli kategorilere ayrılmış bulunmaktadır. EDC kısaltması yer alan parfümler esans yoğunluğu en az olan parfümlerdir. Bu parfümlerin esans yoğunluğu bu denli az olduğu için genel olarak çok tercih edilmeyen parfümler arasında yer almaktadır. Genellikle koku konusunda hassas olan insanların tercih edebileceği ürünlerdir. EDP parfümler ise esans yoğunluğu en fazla olan parfümlerdir. Bu parfümler ise genellikle ağır davetlerde ve kış aylarında tercih edilebilecek niteliktedir. Son olarak bir diğer parfüm çeşidi olan EDT parfümler ise günlük hayatta en sık kullanılan parfümler arasında yer almaktadır. Ortalama bir esans yoğunluğuna sahip olan EDT parfümler erkekler ve kadınlar tarafından en sık kullanılan parfümdür. Edt parfüm farkı bu noktada karşımıza çıkmakta ve tercih etmeniz için önemli bir etmen haline gelmektedir.

Şık ve Zarif Bir Koku İçin Doğru Adres

Şık ve Zarif Bir Koku İçin Doğru Adres

Günlük kullanım için en ideal olan EDT parfümlerin, esans yoğunluğu yüzde 4 ile 10 arasında değişiklik gösterir. EDP’ye göre çok daha az yoğun olan EDT parfümler günlük yaşantıda sıklıkla tercih edebileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. İşe, okula, küçük bir davete ve özel bir buluşmaya giderken kullanabileceğiniz bu parfümler sayesinde bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerine çekme olasılığınız çok yüksek olacaktır. Bu parfümler her yaşta insanın kullanabileceği geniş bir kitleye sahip iken aynı zamanda Edt parfüm erkek ve Edt parfüm kadın seçenekleri ile de hitap ettiği kitleyi oldukça genişletmektedir. Kısacası her yaştaki kadının ve erkeğin kullanabileceği EDT parfümler şık ve zarif kokusuyla her türlü alanda geniş bir kullanım alanına sahiptir.

En Popüler EDT Parfümler Trendyol’da

En Popüler EDT Parfümler Trendyol’da

EDT parfümler en ideal ve en popüler koku çeşitlerinden biridir. Genellikle hafif bir sprey formunda olan bu kokuyu günlük alanın her anında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Alışverişe, okula, işe, davete veya arkadaşlarınızla buluşmaya giderken kullanabileceğiniz bu çeşitteki parfümler sayesinde şık ve zarif bir koku elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda etrafınızdaki insanları da bu zarif kokunuzla büyüleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Edt parfüm kalıcılığı ile de sizlere eşsiz bir deneyim sunacaktır. Gün boyu canlılığını koruyan bu kokular sayesinde gün içerisinde yaşadığınız bütün koşuşturmalara rağmen canlı ve şık kokunuz sizleri asla bırakmayacaktır. Kadınlar ve erkekler için doğru tercih olan EDT parfümleri uygularken mutlaka göğüs, çene altı, dirsek, bilek ve boyun kısımlarınızı tercih etmelisiniz. Bu sayede parfümünüzü daha uzun süre kullanabileceksiniz.

EDT Parfüm Kalıcı Mıdır?

Günlük kullanımının yanı sıra özel davet ve organizasyonlarda tercih edilen EDT parfüm çeşitleri; koku kalıcılığı yüksek bir seçenektir. İstenmeyen vücut kokularını bastırabilen özel formülü sayesinde hijyenik ve rahat şekilde hareket edebilirsiniz. Kişisel tarzın en büyük dokunuşlarından biri olan bu ürünler; ortamlarda ses getirerek çevrenizdekileri kolaylıkla etkileyebilmenize imkan tanır. Şişeler; el ergonominiz için özel olarak dizayn edilir. Hafif ve kullanışlı yapı özellikleri ile her yere rahatlıkla taşınabilir. Kalıcılığı sayesinde de gün içinde sık sık tazelenmeye ihtiyaç duymaz.

EDT Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Kişisel tarza özel dizayn edilen EDT parfüm seçenekleri; özel davetlerde rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda pek çok iş toplantısı için de tercih edilebilir. Söz konusu ürünler, gündelik kullanım için de son derece idealdir. Genellikle ağır davetlerde ve kış aylarında tercih edilen esans yoğunluğu yüksek parfümler aromatik kokusunun yanı sıra cezbedici yapısıyla ön plana çıkar. Ortalama esas yoğunluğuna sahip olan ürünler de gündelik hayatta popüler şekilde tercih edilir. Erkek ve kadınların sıklıkla tercih ettiği bu ürünlerin esas yoğunluğu %4 ile %10 arasında değişebilir. İşte, okulda, küçük davetlerde ya da özel buluşmaya giderken tercih edebileceğiniz daha az yoğunluğa sahip olan parfümler ile bulunduğunuz her ortamda dikkat çekici bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Erkek EDT Parfüm Nereden Alınır?

Her yaştan insanın kullanabileceği geniş kitleye hitap edebilen birbirinden güçlü ve hoş kokulu erkek EDT parfüm modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Erkekler için özel olarak üretilen bu ürünler; dönemin en ideal ve popüler koku çeşitlerinin başında gelir. Hafif sprey formunda olanlar her anlamda gönül rahatlığı ile sıkılır. Sağlam kaliteli materyallerden dizayn edilen şişesi uzun süre kırılmadan ya da hasar görmeden rahat şekilde kullanılabilir. Evde, okulda, işte, alışverişte, davette, toplantı ya da buluşma sırasında bu seçenekleri kullanabilirsiniz. Gün boyu canlılığını koruyan özel kokusu; bütün koşuşturmalara rağmen ilk günkü gibi taze şekilde kullanılabilir. Söz konusu seçeneklere Trendyol ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.