"

EDUCA

" araması için 320 sonuç listeleniyor

Educa

Çocuklar ve yetişkinler için birbirinden kaliteli puzzle modelleri üreten Educa, puzzle sevenler için son derece eğlenceli seçenekler sunuyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte yapabileceğiniz ve büyük keyif alabileceğiniz Educa puzzle modelleri, en yeni ve en eğlenceli seçenekleriyle Trendyol'da sizleri bekliyor. 

Hem Eğlenceli Hem Eğitici Ürünler

Educa Puzzle, her yaş grubuna yönelik puzzle çeşitleriyle büyük beğeni kazanıyor. Çocuklar için küçük parçalı, yetişkinler için çok parçalı puzzle modelleri üreten Educa, ayrıca puzzle desenleriyle de göz dolduruyor. Çocuk puzzle setleri, çocuğunuzun yaş grubuna göre 16 parçadan başlayıp 123 parçaya kadar çıkabiliyor. Ayrıca, çocuklar için kolay deforme olmayan ve kaybolmayan ahşap puzzle seçenekleri de Educa'nın ürünleri arasında yer alıyor. Çocuk puzzle modellerinde birbirinden renkli çizgi film karakterleri ve hayvan figürleri bulunuyor. Caillou, Walt Disney prensesleri, Monsters ve daha pek çok çizgi film karakteri, çocuklarınız için üretilen puzzle modellerinde tamamlanmayı bekliyor. Ayrıca, çocuk puzzle setlerinde Türkiye haritası, dünya haritası ve çeşitli şehir manzaraları da bulunuyor. Bu sayede Educa puzzle setleriyle çocuklarınız, hem büyük bir eğlencenin hem de keyifli bir eğitimin tadını çıkarıyor.

Educa puzzle seçeneklerinden yetişkinlere hitap eden modeller ise 1000, 1500 ya da 2000 parçalık seçeneklerden oluşuyor. Educa puzzle 1500 parçalık modellerin üzerinde her biri bir tablo kalitesinde görseller yer alıyor. Tüm dünyada en keyifli hobiler arasında gösterilen bu puzzle seçenekleri sayesinde hem eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmeniz hem de yapbozu tamamladıktan sonra çerçeveletip bir tablo gibi duvarınıza asmanız mümkün oluyor. Educa 1500 parçalık puzzle setleri ile Manhattan Köprüsü'nden New York'a, Nordik Evleri'nden Paris'e dek pek çok göz alıcı manzara, en şık kompozisyonlar eşliğinde evlerinize geliyor. Yetişkin puzzle modellerinde ayrıca, çeşitli sanatçılara ait tablolar, sevimli hayvan kolajları ve spor etkinliklerinden kareler gibi seçenekler de bulunuyor.

Üç Boyutlu Puzzle ile Benzersiz Deneyim

Educa Puzzle, çocuklar ve yetişkinler için ürettiği klasik puzzle modellerinin yanı sıra çağdaş ve yenilikçi puzzle çeşitleriyle de beğeni topluyor. Educa imzasını taşıyan en özgün puzzle seçeneklerinin başında ise üç boyutlu puzzle modelleri yer alıyor. Üç boyutlu parçaların bir kaide üzerine yerleştirilmesiyle tamamlanan ve kendinizi âdeta başyapıtını hazırlayan bir heykeltıraş gibi hissetmenizi sağlayan bu puzzle modelleri, geleceğin eğlencesi olarak kabul ediliyor. Üç boyutlu puzzle seçenekleriyle dilerseniz Tutankhamon Sfenksi gerçek sanat eserlerinin birebir modellerini kendi ellerinizle vücuda getirebilir dilerseniz de T-Rex gibi dinozor türlerini hayata döndürme şansı bulabilirsiniz.

Educa Puzzle imzasını taşıyan yenilikçi ürünler arasında puzzle halıları da bulunuyor. Henüz tamamlanmamış çok parçalı puzzle setlerini muhafaza etme ve bozmadan başka bir yere taşıma gibi büyük sorunları ortadan kaldıran Educa puzzle halısı sayesinde uzun soluklu puzzle çalışmalarınız asla zarar görmüyor ve harcadığınız vakit de boşa gitmiyor. Educa puzzle halısından faydalanmak için puzzle çalışmanızı halı üzerinde yapmanız, ara verdiğiniz ya da çalışmanızı başka bir yere taşımak istediğiniz zaman ise halıyı sarıp iki ucundan sabitlemeniz yeterli oluyor. Bu sayede puzzle çalışmanız meraklı misafirler, küçük yaştaki çocuklar ya da küçük ev kazaları yüzünden boşa gitmiyor. 3000 parçaya kadar destek sağlayan Educa puzzle halısı, emeğinizi muhafaza etmenin en güvenli ve pratik yolu olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Educa Puzzle Avantajları Trendyol'da

Educa tarafından hazırlanan her yaşa uygun puzzle çeşitlerini en uygun fiyat seçenekleriyle Trendyol'da bulabilirsiniz. Eğer siz de hem kendinize hem ailenize birbirinden eğlenceli Educa puzzle seçeneklerinden edinmek ve bu çok keyifli dünyadan avantajlı fiyatlarla faydalanmak istiyorsanız hemen Trendyol Educa markasına göz atabilir ve sizin için en uygun puzzle seçeneklerini sadece birkaç dakika içinde satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık