Cinsiyet
Marka
DEDE
Learning Toys
DIY Toys
Diytoy
Kanz
Bubu
Toys Go Green
Fisher Price
LAÇO
ORCHARD
Dolu
Clementoni
Neva Toys
4M
Taba Grup
Sunman
AKADEMİLOJİ
Hasbro
Monopoly
Classic World
Dede Oyuncak
Galt
DF Toys
Ks Games
Melissa & Doug
Nani Toys
PİLSAN
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN
Play Doh
ThinkFun
Vardem
BEMİ
Furkan Toys
Bircan Oyuncak
Karsan Oyuncak
Birlik Oyuncak
Wooden Toys
Edukids
Beleduc
Pal
RAVENSBURGER
Green Board Games
Anne
Gigamic
Mega Bloks
Zet Zeka
Kırkpabuç Puzzle
Viga
Silverlit
Blue Orange
Piatnik
Can Toys
Imaginarium
CA Games
OYUNCAK SOKAĞI
Bigpoint
Sima
Fen Toys
Simba
Samatli
Anatolian Puzzle
Zuzu
DİSNEY
Universal
Mindware
BONDİGO
Kidea
Playgro
BİRLİK TOYS
Baby&Toys
Amigo
NECO TOYS
Hape
Barbie
Faber Castell
Uçar Oyuncak
Puzzle Vitrini
Crayola
Noris
Asmodee
Zoch
Eddy Magic
Papakudi
LR
Infantino
Hobby & Toys
Todizoo
Modilayn
Chicco
Intex
Scrabble
Tanny
Tomy
Pal Baby
WAWA
LEGO
Top Model
Adel Oyuncak
Rory's Story Cubes
Bruder
Lol
Elf Cosmetics
Pepee
Jaguar
EDUCA
Dekotrends
Doh Vinci
Uçar
Erdem
Oioi
Brain Games
transformers
Koza Sanat
Foxmind
Pinypon
Journey
Lisciani
İnci
Soobe
My Little Pony
MINNIE MOUSE
99
Little Learner
Mikado
Harika Kanatlar
KullanAt Market
Yakamoz
Adalı Oyuncak
Happy Hop
Sarp Oyuncak
HOT WHEELS
Frozen
Star Oyun
Fat Brain Toys
Sylvanian Families
Bestway
Siku
Lonpos
Akademi Çocuk
Ceo
Hatchimals
Blue Focus
Atadan
Binbirreyon
Helen's Home
Pierre Cardin
Cat
Hello Kitty
Britax Römer
Mutfak Trendleri
Martı Yayınları
Altın Kitaplar
Friendly Organic
Set
Superman
Cyber
Playskool
Biba
Boyut Yayın Grubu
Boyner Yayınları
PAW PATROL
NET
Mercan
Diştem
Hobi24
GIOCHI PREZIOSI
Kardelen
Sonuç Yayınları
Pioneer
Folia
Nepman
Partibulutu
Nova
Sedef
Venüs
Cars
Thomas&Friends
That's My Fun
Anka
Burley Games
Captain Macaque
Micro
Fungus Amungus
Nenuco
Esselte
Wabafun
Fantazer
Degar Oyuncak
Kapla
My Fairy Garden
Ooshies
Yifeng
Bunchems
Babycim
Evrensel Oyuncak
Miniso
B.Toys
BEN10
Philips
Baby Alive
Tchibo
Renk
"

Eğitici ve Ahşap Oyuncaklar

" araması için 8085 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Eğitici ve ahşap oyuncaklar

Eğitici oyuncaklar, çocukların zekâ gelişimine ve yaratıcılığına katkı sağlıyor. Zihin çalıştırıcı oyuncak setleri, birleştir-oyna setleri ile birlikte sanat, kabiliyet ve yaratıcılığı artıran ahşap oyuncaklar ve bloklar sayesinde minikler hem motor reflekslerini hem de düşünme becerilerini geliştiriyor. Farklı yaş aralıklarına uygun olacak biçimde üretilen eğitici ve eğlenceli oyuncaklar, çocuklara hangi dönemde ne tür oyuncak alınması gerektiğine yönelik kılavuz görevi de görüyor. Zeka küpü, dişli çevirmece, mıknatıslı oyuncaklar, mesleki malzeme setleri, temel seviye enstrümanlar, el becerisini geliştiren ahşap setler ve daha nicesi ile bebekler ve çocuklar, zihinsel süreçleri çok daha sağlıklı biçimde ilerletiyor.

Hem Eğlenceli Hem de Öğretici

Sanat, spor, el becerisi, zihinsel gelişim, zekâ ve daha pek çok alanı kapsayan oyuncak setleri, çocuklar için muazzam bir vakit geçirme aktivitesi sunuyor. Eğitici piyano ve gitar ürünleri ile çocuklar, küçük yaşta enstrüman çalma becerisi ediniyor. Yapboz setleri, çocukların dikkat eksikliğini gideriyor; görsel hafızanın daha iyi çalışmasını sağlıyor. Ayrıca, problem çözme yeteneğini de artırıyor ve bir şeyleri yapabilme neticesinde özgüven duygusunu geliştiriyor. Çocuklar, eğitici oyuncaklar sayesinde yeni bilgiler öğreniyor ve zamanla bunları günlük hayata adapte ederek idrak kabiliyetlerini, öğrenme kapasitelerini artırıyor.

Ahşap Türkçe alfabe yapbozlar, ahşap mıknatıslı rakamlar, geometri ve matematik yapbozları, doğa temalı puzzle’lar ve daha nicesi, farklı yaş grubundan çocukları bekliyor. Eğlenerek öğrenmeyi mümkün kılan eğitici oyun seti çeşitleri ile çocuklar, gün boyu sıkılmadan yeni yetenekler ve bilgiler ediniyor. Doktor malzeme seti, marangozluk oyun seti, yaratıcı dokuma tezgâhı gibi mesleki oyuncaklar, el becerisi geliştirmekle birlikte kolay düşünme ve analiz yeteneği de katıyor. Kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan ahşap oyuncaklar, ebeveynlerin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Eğitici ahşap oyuncak fiyatları, oyuncak türü ve marka gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Her Yaşa ve İlgi Alanına Yönelik Oyuncaklar

Yenidoğanlar, bebekler ve çocuklar için farklı yüzlerce eğitici oyuncak ürünü bulunuyor. Hayvan sesli bebek oyun minderleri ya da dönen renkli kuleler ile minikler, doğa seslerine ve renklere aşina oluyor. Ahşap destekli labirent koordinasyon oyunları, eşleştirme setleri, geometrik şekil blokları, matematik gelişim seti oyunları, renkli resimli ahşap meslek kartları, mıknatıslı yazı tahtası setleri, denge oyunları gibi ürünleri satın alırken ise hangi yaş aralığı için ideal olduğu bilgisine bakmak gerekiyor.

0-3 ay aralığındaki bebekler için çıngıraklar; 0-6 ay aralığındaki bebekler için ana kucağı üstü çıngıraklı oyuncaklar, aynalı ve renkli objeli oyun halıları, yatak üstü hayvan temalı, ışıklı ve müzikli oyuncaklar, oldukça fazla tercih ediliyor. 6 ila 12 aylık bebekler için ayıcık ve palyaço gibi figürlü özel çıngıraklar, ahşap sarmal labirentler; 12-18 ve 18-24 aylık bebeklere yönelik çevreyi, doğayı daha kapsamlı biçimde tanıtan zekâ oyunları da oldukça ilgi çekiyor. Algı yeteneğinin hayli hızlı biçimde artışa geçtiği 2 yaş ve üzeri çocukluk dönemleri için daha kapsamlı özellikleri olan ve detaylara ağırlık vermeyi sağlayan oyuncaklar rağbet görüyor.

Çocukların en sevdiği oyuncaklardan bir diğeri de eğitici tasarım robotu çeşitleri oluyor. Tasarım robotları, okul çağındaki çocuklar için son derece keyifli bir oyuncak olması ile dikkat çekiyor. Kodlama, zekâ, yaratıcılık ve el becerisi geliştiren eğitici robotlar, çocukların verdiği komutları algılayarak uyguluyor ve böylece çocuklar; bilim, teknoloji ve mühendislik gibi alanlardaki bilgileri uygulamalı olarak öğreniyor. Gelişim aşamaları göz önünde bulundurularak üretilen eğitici ve eğlenceli oyuncaklar sayesinde bebekler ve çocuklar, hayata bir adım önde başlıyor.