"

Electrolux

" araması için 957 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Electrolux

1919'dan beri faaliyet gösteren Electrolux bugün, ev ve profesyonel cihazlarda dünya lideri olup, her yıl 150 pazardaki müşterilerine 50 milyondan fazla ürün satıyor. Cihazlarının yüksek standartları ile dünya çapında üne sahip  olan Electrolux; yenilikçi, dayanıklı ve kaliteli ev çözümleri ile küresel çapta farklı ihtiyaçlara sahip pek çok müşterinin taleplerini karşılıyor. Çamaşır makinelerinin ve kurutucularının hızlı ve sessiz çalışması, fırınlarının kullanıcı dostu kullanımı veya buzdolaplarının geniş boyutları ile Electrolux; tüm ürünlerinde teknolojiyi, tasarımı ve fonksiyonelliği bir potada eriterek müşterilerine sunuyor. Siz de evinizin her türlü ihtiyacını Electrolux'un geniş ürün gamı sayesinde rahatlıkla karşılayabilirsiniz. 

Mutfağınızda Tasarım ve Teknolojinin Mimarı: Electrolux

Electrolux, hem tüketiciler hem de profesyoneller için sürdürülebilir malzemelerden üretilen ve kolayca geri dönüştürülebilen düşük su ve enerji tüketimine sahip ürünler sunuyor. Sahibinin kişiliğini ve değerlerini yansıtan, mutfaktaki ve evdeki diğer ürünlerle uyum sağlayan Electrolux ürünleriyle tasarım ve teknolojinin gücünü aynı anda hissedebilirsiniz. Electrolux mutfak ürünleri, markanın satışlarının neredeyse üçte ikisini oluşturuyor. Ayrıca, sunduğu tüm ürünler enerji açısından en verimli alternatifler arasında gösteriliyor. Electrolux fırın ve ocak alternatifleri ile mutfağınızda en pratik şekilde mükemmel lezzette yemekler pişirmenize aracılık ediyor. 

Electrolux, çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın güvenliğini sağlamak için cam fırın kapılarında dörtlü cam kullanıyor. Ayrıca, Electrolux günlük hayatın koşturmacasında hijyenden uzak kalmamanız için fırınlarında kendi kendini temizleme özelliği de sunuyor. Electrolux davlumbaz modelleri ise size basit kullanım, güçlü çekme ve mükemmel koku filtrasyonu sunuyor. Electrolux ayrıca, Grand Cuisine markası altında tüketiciler için bir dizi özel profesyonel mutfak ürünü sunan tek mutfak markası olarak biliniyor. Marka; bireysel ve endüstriyel mutfaklara ocak, fırın, buzdolabı, dondurucu ve bulaşık makinesi için komple çözümler sunuyor.

Electrolux pişirme ürünleri ile tasarımdaki en trend gelişmeleri takip ederek işlevsel olduğu kadar evinizin veya mutfağınızın dekorasyonuna da hitap ediyor. Electrolux'ün tüm mutfak ürünleri, lüks bir koleksiyon için olağanüstü teknolojiyle buluşuyor. Electrolux derin dondurucu modelleri, çevresel zararı en aza indirirken bileşenlerin ömrünü uzatmak ve en uygun koşulları sağlamak için üstün enerji verimliliği ve FreshZone çift yalıtımlı invertör soğutma sistemleri gibi ileri teknolojileri sunuyor. Electrolux bulaşık makinesi modellerinin konforlu asansör sepeti teknolojisi ile alt çekmecedeki kolu çekerek rahatça kullanabilmenizi de sağlıyor. 

Electrolux Evinize Teknolojiyi Taşıyor

Electrolux; tasarımı ve teknolojiyi bir arada sunan yenilikçi mutfak ürünlerinin yanı sıra evin diğer alanları için de akıllı çözümler yaratıyor. Electrolux çamaşır makinesi ve kurutucu serisi, işlevselliğinin yanı sıra sunduğu rahatlıkla da dikkat çekiyor. Electrolux’ün TimeManager işlevi gibi özellikler, her seferinde üstün sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Electrolux kurutucuları ise sensör teknolojisi, özel programlar ve olağanüstü kıyafet bakımı sağlayan PerfectDry buhar infüzyon özelliği ile çağdaş yaşamın gerektirdiği rahatlığı ve verimliliği aynı anda sizler için sunuyor. 

İyi tasarlanmış ve özelliklerle dolu Electrolux elektrik süpürgesi modelleri ise eviniz için iyi bir yatırım olma özellikleri taşıyor. Electrolux, herhangi bir kullanıcıya uyacak geniş bir süpürge yelpazesi sunuyor. Markanın geniş koleksiyonunda; torbalıdan siklonik modellere kadar baştan sona tüm evi kolayca ve verimli bir şekilde temizleyebilmenizi sağlayan pek çok farklı model yer alıyor. Electrolux süpürgeler, daha az çabayla mükemmel temizlik sonuçları elde etmenize aracılık ediyor. Ayrıca, tüm Electrolux süpürge modelleri şık ve kompakt yapısıyla da dikkat çekiyor. Electrolux, sunduğu teknoloji ve tasarım harikası ürünlerle sizi tamamlayacak ve canlandıracak bir yaşam tarzını da beraberinde getiriyor.